Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Unikatowa różdżka na 10lvl

  1. #1
    Coni
    Konto usunięte

    Unikatowa różdżka na 10lvl

    Proponuję dodać unikatową różdżkę na 10lvl, żeby mag też miał szansę
    80% to wojowie na tym lvl. (dane niesprawdzone ;P)

  2. #2
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    W sumie jestem na tak, rozdzka mroku fajna, ale wojowie maja przewage niestety (ile jest unikatowych broni na ten lv? Dwie chyba, na dodatek sa lepsze bronie od zelaznej rozdzki (ze sklepu)...) ;]

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie będę już walczył na tym poziomie No, ale różdżka się przyda... Leciała by np ze smoka mroku ;]

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Ba. Mag na lv 10 - 13 ma do wyboru: Żelazna Różdżka lub Rózdżka Mroku z plusem.
    W Żelaznej nie mogą zdarzyć się plusy- pierwszy minus. Do tego Cisowa jest dopiero od 14 lv, a na dodatek nie jest za często spotykana na targu.
    Tymczasem woj ma jakieś 10 nowych broni w tym przedziale, 2 uni

  5. #5
    Salcia
    Konto usunięte
    Nie gram magiem więc się tym nie przejmuję. Ogólnie jestem egoistką, ale patrząc pod kątem "dla wszystkich" to na prawdę mag ma bardzo małe szanse na wygranie z wojem który ma unikaty plus amulecik kajana....

  6. #6
    WeeQ
    Konto usunięte
    Też się zgadzam dobry pomysł

  7. #7
    Shunsui
    Konto usunięte
    Też miałem napisać taki temat ^^
    bo jak już grać,to grać sprawiedliwie.
    Przydałby się unikat na 10lvl z różdzek.
    Jestem na Tak.

  8. #8
    El Fortuno
    Konto usunięte
    najlepszym rozwiązaniem było by wprowadzić różdżkę kajana leci z bossa i jest unikatowa , trudna do zdobycia wiec spełnia warunki unikatu

  9. #9
    Coni
    Konto usunięte
    Lepiej już ze smoka mroku bo każdy by miał szansę zdobyć.
    Woj ma do wyboru 2 bronie, topór - z galarety i włócznie ze smoka.

  10. #10
    El Fortuno
    Konto usunięte
    topór trudny do zdobycia ponieważ do walki z bosem przestępujemy tylko raz a włócznia to wiesz może mieć ją każdy nie chciałbym się z Tobą sprzeczać ponieważ jesteś weteranem forum < ale z różdżka z galaretki by była dobrym rozwiązaniem , teraz nie mamy w ogóle żadnej unikatowej różdżki na 10 lv a jeżeli by wypadała z smoka to miałby ją każdy mag , wystarczy że magowie mają zbyt potężną różdżkę na 30 lv (gryfia) :P

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Z jednej strony by się przydała taka różdżka aby wyrównać pvp pomiędzy magiem a wojem na 10 lvl, ale z drugie pvp głównie miało się być dla graczy na wyższych lvl

  12. #12
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No weź przestań, zwiększy to aby liczbę bicia galaret. Różdżka ze smoka jest najbardziej sprawiedliwa.

  13. #13
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Jak wiadomo wszyscy biją galaretę dla amuletu kajana , jeżeli różdżka była by podobna do topory kajana wiele by na targu nie stała....

  14. #14
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Najlepiej to dwie rozdzki dodac-jedna od galarety (tylko nie wiem czy jest sens od niej-bo mialaby niby bonus do lodu, a juz jest podobna-rozdzka nimfy) i od smoka mroku. Moze od goblina karlowatego by jakas leciala? Albo krolewskiego nawet... Tyle, ze nikt na 10lv nie pobije krolewskiego...

  15. #15
    Coni
    Konto usunięte
    Jedna różdżka wystarczy, nie ma co przesadzać. Poczekajmy co na ten temat wypowie się Tomi.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •