Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Animacja czarów

  1. #1
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte

    Animacja czarów

    Proponuję ulepszenie animacji czarów. Jak widzę, do tej pory, czary z poziomu 1 i 2 mają taką samą animację i twórcy nie zamierzają chyba tego zmieniać. A gdyby co 1 lub 2 poziomy zmieniał się wygląd czaru? Według mnie byłoby ciekawiej.
    Np. Ogień 1 i 2 - Lekki Płomyk
    Ogień 3 i 4 - Chmura Ognia
    Ogień 5 i 6 - Pierścień Ognia
    Ogień 7 i 8 - Słup Ognia

    Co wy na to?

  2. #2
    Fatal
    Konto usunięte
    Tak, fajnie by było. Tylko za dużo szukania animacji.

  3. #3
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Wlasciwie po co? Jest dobrze... atakujesz ogniem to widac ogien.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Tesshu
    Dołączył
    12-06-2011
    Postów
    103
    To by o troche urozmaiciło grę, tyle że przy tym by było dużo roboty :P

  5. #5
    Animacje ognia są w RPG makerze :P Jest ich 3 , można by niektóre klatki połączyć i stworzyć kilka animacji ale tutaj nie będzie jak w mfo2 ogień 6 max tutaj pewnie będzie ogień 10 jak nie więcej. No bo teraz w lange mamy ogień 2 , a v2 to ogień 2 był dopiero w eliar , więc nawet jeśli kiedyś mają być inne animacje to i tak ta pierwsza będzie co najmniej do ogień 4.

  6. #6
    Shunsui
    Konto usunięte
    Bardzo dobry pomysł ale animację się zmieniają w zależności od ''gabarytów'' wroga choć takie urozmaicenie wydaję się super pomysłem masz reputa ode mnie

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jest dobrze tak jak jest Inne animacje przydadzą się potem do zdolności, co jest chyba ciekawsze... Warto pamiętać o użytkownikach ze słabym netem u których jedna animacja wczytuje się kilka minut

  8. #8
    Zmieniam zdanie , popieram Antka ;p lepiej zostawić je na jakieś atrybutowe zdolności

  9. #9
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Warto pamiętać o użytkownikach ze słabym netem u których jedna animacja wczytuje się kilka minut
    Każda animacja wczytywałaby się tyle samo czasu, po prostu byłoby kilka.

  10. #10
    Salcia
    Konto usunięte
    ogień to ogień itd.
    Ashariel ma rację. Jak niby sobie to wyobrażasz? Że Ogień 1 zostanie powiedzmy jak jest teraz to w takim razie jak by wyglądał Ogień 2? Miał by inną formę/kształt? Bzdura jak dla mnie. Atakujesz ogniem to masz ogień, jakoś mi to nie przeszkadza więc da się z tym żyć

  11. #11
    El Fortuno
    Konto usunięte
    co by było z innymi zaklęciami ? np z ziemią na większym lv na głowe spadała by cała góra ? trudna animacja .. a z wiatrem jaki pomysł?
    jak już jest tornado co można wymyślać silniejszego do wiatru?....

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •