Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 240 z 241

Temat: Propozycje nowych Questów

  1. #226
    musaraj
    Konto usunięte

    Pan Noriaki dziwnie się zachowuje

    Niefabularny.

    Quest rozpoczyna się w Scythe, kiedy nasza postać robi to, co lubi najbardziej - przepytuje wszystkich w karczmie czy widzieli Thanarga. Zaczynamy rozmowę z panią Holisławą i rozpoczyna się następujący dialog:

    [P]ostać: Czy nie widziała Pani może mężczyzny podróżującego z małym dzieckiem i dwoma brzydkimi kreaturami?
    [H]olisława: Chłopcze, gdybyś ty wiedział co ja widziałam przez 64 lata swojego życia, pamiętam jak jeszcze ...
    P: Znaczy, ja mam na myśli dzisiaj, czy Pani ich dzisiaj widziała, lub może wczoraj?
    H: ... i ostatnio bogowie nam sprzyjają, Zefir tchnął w moje poletko zboża takie życie jak jeszcze nigdy, to samo u mojego sąsiada, pana Noriakiego, poczciwy człowiek i świetny rolnik, choć muszę powiedzieć, że życie wdowca mu nie służy, ostatnio przestał przychodzić na naszego czwartkowego brydża, przestał mi nawet mówić dzień dobry na placu targowym i na całe dnie gdzieś znika.
    P: Rozumiem, dziękuję za odpowiedź.
    <postać zaczyna odchodzić>
    H: Zaczekaj!
    H: Młodzieńcze, nie zechciałbyś może mi pomóc? Bardzo martwię sie o Noriakiego. Nie wybaczę sobie, jeżeli wpadł w kłopoty, a ja nic z tym nie zrobiłam.
    P: Opcja 1 - Przykro mi, ale mam ważniejsze rzeczy do robienia // nie przyjmuje questu, kończy dialog
    Opcja 2 - A jak mógłbym pomóc?
    H: Chciałabym, żebyś zobaczył gdzie Noriaki udaje się, kiedy wychodzi rano do miasta i długo nie wraca. Tylko dyskretnie, żeby nie zobaczył że go śl... obserwujesz.
    P: Opcja 1 - Dobrze, postaram się Pani pomóc // przyjmuje quest
    Opcja 2 - Chce Pani, żebym go śledził? To nie brzmi zbyt etycznie, szpiegować swojego sąsiada.
    H: Zrozum mnie, to wyjątkowa sytuacja. Mieszkamy obok siebie od przeszło 30 lat. Jesteśmy jak rodzina. Jak Ty byś się czuł, gdyby ktoś z Twojej rodziny nagle przestał Cię rozpoznawać i gdzieś znikał?
    P: Opcja 1 - Jakbym musiał zrobić wszystko co mogę, żeby go uratować. Pomogę Pani // przyjmuje quest
    Opcja 2 - Wciąż uważam, że to niewłaściwe. / nie przyjmuje questu.
    Po przyjęciu questu dowiadujemy się, jaki jest kolejny etap - musimy iść w okolicę Domu Noriakiego w godzinach 7-19. Wtedy wyjdzie z domu i rozpoczniemy "śledzenie" - musimy iść za nim w odległości nie więcej niż 7 pól (bo go zgubimy) i nie mniej niż 3 (bo nas zobaczy). Po drodze przejdziemy właściwie całe Scythe dookoła - po drodze Noriaki wejdzie do kilku sklepów (kupi np. Nasiona ogrodowe czy Zmiękczacze) - wtedy nasza postać automatycznie podchodzi do okna, zagląda i odskakuje.
    Sekwencja kończy się kiedy dojdziemy do domu Noriakiego - nasza postać stwierdzi, że nie było niczego niezwykłego, może na wszelki wypadek warto złożyć wizytę w tych sklepach i sprawdzić czy to na pewno były "nasiona". Ale wtedy okazuje się, że Noriaki wcale nie wraca do domu, tylko idzie dalej. Gonimy go jak najszybciej i odkrywamy, że wszedł do Podziemi Scythe. Po wejściu i połażeniu przez chwilę trafiamy do miejsca, w którym Noriaki wchodzi w ścianę i znika. Okazuje się, że była tam fałszywa ściana! W Ukrytej Sali zastajemy nietypowy widok - dwóch NPCów kopie w brązowej skale, a pośrodku sali stoi tron, na którym siedzi Kheer'aman (i do tego dwóch NPC go wachluje jakimiś wachlarzami).

    <Aha, wymagane jest ukończenie questa z Kheer'amanem w Urkaden>
    P: To Ty! Chciałeś zniszczyć Urkaden. Co tutaj teraz robisz?
    [K]heer'aman: Porco calzone tarantella!
    K: Nie wiem o kim mówisz. Jestem prostym górnikiem ze Scythe. Razem kopiemy czekoladę, której żyły ciągną się w tym mieście.
    <Kheer'aman podchodzi bliżej>
    K: Proszę, poczęstuj się moim specjalnym tiramisu spaghetti.

    <Jest pole przy naszej postaci, my się cofamy, on przyspiesza>

    P: Nie, myślę że jednak nie jestem zaintereso...
    K: ALEA IACA EST!
    <Cała mapa zaczyna pogrążać się w ciemności. Na środku ekranu pojawia się duch Świętego Drzewa Urkade>
    Święte Drzewo [U]rkade: Masz na imię [nazwa postaci]
    U: Jesteś synem Amorji
    U: Twój brat, Natius został porwany.
    U:Lechia Gdańsk to jest szajs
    U:Obudź się, [nazwa postaci]
    Wracamy na normalną mapę
    K: Buciaratti narancia, dlaczego to nie działa?! Czy on ma amulet z Urkaden?
    <Kheer'aman odskakuje>
    K:Jest oszołomiony! Zajmijcie się nim!
    Atakują nas mieszkańcy Scythe (4xNPC). Wszyscy biją po 100 i spadają na strzała.
    Po wygranej walce sprawdzamy czy nic im nie jest (na szczęście wszyscy żyją, są jedynie nieprzytomni) i ruszamy w głąb korytarzem. Na końcu odkrywamy portal w Brązowym Kolorze.
    Jeżeli wykonaliśmy quest Odnajdź zastosowanie brązowego pyłu, postać szybko załapie gdzie ma iść, jeżeli nie - stwierdzi że musi poszukać kogoś kto się na tym zna.

    Wychodzimy z lokacji, idziemy do Scythe. W mieście zaczepiają nas strażnicy miasta i mówią, że burmistrz znalazł czas na audiencję z nami. Przechodzimy więc do Gabinetu Burmistrza w Ratuszu Scythe
    [B]urmistrz: Dzień dobry chłopcze, o co chciałbyś mnie spytać.
    P: Opcja 1 Spytaj o Thanarga // tu dostaniemy informację gdzie ostatnio widziano Thanarga (możemy też ją uzyskać inaczej)
    Opcja 2 Spytaj o miasto // Dostaniemy jakieś ciekawostki
    Opcja 3 Spytaj o Kheer'amana
    B: Pan Kheer'aman? To nasz honorowy obywatel. Pomógł mojemu miastu i mieszkańcom już co najmniej tysiące razy. Czy ty również przyszedłeś tutaj go spotkać?
    P: Nie, wręcz przeciwnie. Kręci jakieś podejrzane interesy. Widziałem go w podziemiach, kiedy...
    B: Czy śledziłeś Pana Kheer'amana chłopaku? Dlaczego naruszasz spokój tak zasłużonej osoby, bohatera bez którego to miasto byłoby kompletnym pustkowiem?
    P: Tylko mówię co widziałem. To czarnoksiężnik
    <Burmistrz krzyczy "Bzdury" w tym takim dymku nad głową>
    który opętał kilku mieszkańców i uczynił z nich ślepo oddane sługi, kopie jakieś czarnomagiczne proszki w podziemiach, nie wiem co planuje, ale to niebezpieczny człowiek.
    B: Usłyszalem już dość. To co mówisz to są kłamstwa! KŁAM - STWA! Szkalujesz bezpodstawnie najbardziej zasłużoną i bezinteresowną osobę w historii Scythe. Nie chcę już słyszeć o tym ani słowa. Dość.
    P: Ale ja mówię prawdę.
    B: DOŚĆ. Żaden wróg pana Kheer'amana nie jest mile widziany w naszym mieście. Ani nigdzie indziej. STRAŻE!
    Do gabinetu wchodzą strażnicy. W mgnieniu oka doskakują do nas, ale postać - albo zaklęciem, albo animacją pięści - odpycha strażników i zaczyna uciekać z gabinetu. W mapie głównej Ratusza widzimy, że wszystkie wyjścia są obstawione, ale zagaduje nas Urzędniczka Lucyna
    [L]ucyna: Szybko, chodź tutaj
    L: Schowaj się w magazynie, ja się zajmę resztą.
    <chowamy się w magazynie (zawalona pudłami mapka 4x4) i słyszymy rozmowę zza drzwi>
    [S]trażnik Scythe: Gdzie on jest?! Wszystkie wyjścia są obstawione.
    L: Widziałam jak jakiś chłopiec wybiegł z gabinetu, o co chodzi?
    S: To niebezpieczny zbieg. Widziała Pani gdzie uciekł?
    L: Tak, uciekł wejściem.
    S: Cwany chuligan. Wciąż mamy szansę go dogonić. Biegiem, panowie!
    <Lucyna wchodzi do magazynu>
    P: Dziękuję za pomoc. Ale dlaczego mnie Pani kryje?
    L: Wszystko słyszałam z gabinetu i myślę, że masz rację. Od kiedy w mieście pojawił się Kheer'aman wszystko stoi na głowie. Pracownicy Ratusza przestają przychodzić do pracy, mieszkańcy którzy przychodzą załatwiać sprawy urzędowe wyglądają na przestraszonych lub, co gorsza, kompletnie obojętnych. A Burmistrz cały czas wypowiada się o nim w samych superlatywach. Twierdzisz, że umie kontrolować innych ludzi? To by dużo wyjaśniało.
    P: Tak, podejrzewa Pani że opętał burmistrza?
    L: Nie mogę tego wykluczać, a jeżeli to prawda, to wszystko zaczyna układać się w całość. Jednak myślę, że nie jesteś tutaj bezpieczny, zwłaszcza jeżeli udało ci się odkryć jego przedsięwzięcie. Lepiej uciekaj gdzieś daleko, jesteś młody, spróbuj się schować gdzieś na południu. Jest tam taka mała wioska, Dilli, na pewno będziesz tam bardziej pasował.
    P: Stamtąd właśnie pochodzę i nie będę wracał. Mój brat został porwany i muszę go uratować. Nie będę się cofał ani chował. Wiem gdzie szukać Kheer'amana. Pójdę tam i stawię mu czoła.
    L: Dobrze, będę trzymać kciuki. Poczekaj...
    <otwiera drzwi i wygląda>
    L: Ok, droga wolna. Uważaj na strażników. Powodzenia.
    Uciekamy z Ratusza. Po wyjściu cut-scenka w której zauważa nas straż i zaczyna gonić aż do wyjścia ze Scythe. Od tego momentu miasto jest dla nas tymczasowo zablokowane (ew. możemy wejść ale tylko w nocy dopóki nie zakończymy questa).
    Nasze kolejne kroki zależą od naszego postępu w queście "Odnajdź zastosowanie brązowego pyłu", ale i tak quest kontynuujemy w Świątyni Urkade gdzie zagadujemy z Merlinem o tym co nas spotkało. Okazuje się, że akurat udało mu się ustabilizować portal i można dzięki niemu przenieść się do Magihedronu. (wreszcie dowiemy się co tam robi ten portal)

    Magihedron to nie jest taka zwykła lokacja.
    Tl;dr - to taka Kostka Rubika w której centrum jest Kheer'aman
    Dokładniejszy opis


    Po dotarciu do środkowej kostki spotykamy naszego przeciwnika, tyle że tym razem wygląda troche inaczej:
    Kheer'aman kiedyś
    Kheer'aman teraz (jak widać ma pelerynkę więc jego siła wzrosła kilkukrotnie.
    Okazuje się, że udało mu się posiąść moc Magihedronu (stad pelerynka) i od teraz nie jest już Kheer'amanem, lecz Khaar'Uzelem.

    Tu czeka nas walka z bossem (pomaga nam Merlin). Po wygranej walce Khaar'uzel imploduje, a Merlinowi udaje się zapieczętować złą magię w środku Magihedronu uwalniając całą Arkadię od zjaw (efektywnie znikają wszystkie potworki w Świątyni Urkade). Po queście Magihedron staje się ekspowiskiem (bo tu wylądowały wszystkie zjawy z całego świata) z minibossem - Duch Khaar'Uzela. Moją sugestią jest by w tej lokacji Merlin zawsze towarzyszył łapiącemu (oczywiście nie kradnąc expa ani dropów), także pomagał w walce z minibossem - byłby fajnie.

    Aha, jeszcze konkluzja. Wracamy do Scythe i jedna z dwóch wersji
    Wersja light

    wersja "mroczna"


    Anyway, quest się kończy, miasto uratowane, koniec.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 27-07-2020 o 22:11

  2. #227
    Użytkownik Avatar Eluwinaaa
    Dołączył
    27-07-2020
    Postów
    24
    1. Upiecz ciasto dla Staruszki Telimeny Quest rozpoczynamy po zakończeniu innego: Zrób Zakupy dla Telimeny Quest możemy odebrać na jutro od tego dnia kiedy zrobiliśmy dla Telimeny zakupy o godz 12-14 Lokacje: Eternia -> Dom Staruszki Telimeny -> Podchodzimy do Telimeny rozmowa: Telimena ma tyle na głowie musi iść pomóc gospodarstwu państwa śniadeckich i proponuje nam przygotowanie tortu na urodziny jej męża Stanisława który wraca po dalekiej podróży z Eliar: Teraz Telimena da nam przepis na ulubiony tort Stanisława wchodziimy w przedmioty i w zakładke fabuła a potem w: przepis na tort dla stanisława składniki: 5x Jabłko 3x Wiśnia 10x Pióro Gromu 2x Krzew Melisy: Krzew Melisy dodatkowy dostaniemy od Anastazyego w Langeburgu który sprzedaje mikstury za 2 000 golda Po zdobyciu wszystkich składników udajemy sie do rodzinnego domu w dilli i za pomocą Amorji gotujemy ulubione ciasto Stanisława potem idziemy z ciastem do staruszki Telimeny która jest w oborze państwa Śniadeckich mówimy jej że tort jest już gotowy zaś ona że już idzie do domu bo Stanisław zaraz przyjeżdża kiedy jesteśmy w srodku domu telimeny udajemy sie do niej ona kładzie ciasto na stole akurat wchodzi do domu mąż Telimeny Stanisław Telimena składa mu życzenia i Stanisław częstuje się naszym tortem Quest wykonany nagroda: 15 żetonów 1,500 doświadczenia oraz losowe eq z setu nimfy od Telimeny po zakończeniu imprezy Urodzinowej

  3. #228
    Zbanowany
    Dołączył
    04-10-2020
    Postów
    44
    Cytat Napisał Eluwinaaa Zobacz post
    1. Upiecz ciasto dla Staruszki Telimeny Quest rozpoczynamy po zakończeniu innego: Zrób Zakupy dla Telimeny Quest możemy odebrać na jutro od tego dnia kiedy zrobiliśmy dla Telimeny zakupy o godz 12-14 Lokacje: Eternia -> Dom Staruszki Telimeny -> Podchodzimy do Telimeny rozmowa: Telimena ma tyle na głowie musi iść pomóc gospodarstwu państwa śniadeckich i proponuje nam przygotowanie tortu na urodziny jej męża Stanisława który wraca po dalekiej podróży z Eliar: Teraz Telimena da nam przepis na ulubiony tort Stanisława wchodziimy w przedmioty i w zakładke fabuła a potem w: przepis na tort dla stanisława składniki: 5x Jabłko 3x Wiśnia 10x Pióro Gromu 2x Krzew Melisy: Krzew Melisy dodatkowy dostaniemy od Anastazyego w Langeburgu który sprzedaje mikstury za 2 000 golda Po zdobyciu wszystkich składników udajemy sie do rodzinnego domu w dilli i za pomocą Amorji gotujemy ulubione ciasto Stanisława potem idziemy z ciastem do staruszki Telimeny która jest w oborze państwa Śniadeckich mówimy jej że tort jest już gotowy zaś ona że już idzie do domu bo Stanisław zaraz przyjeżdża kiedy jesteśmy w srodku domu telimeny udajemy sie do niej ona kładzie ciasto na stole akurat wchodzi do domu mąż Telimeny Stanisław Telimena składa mu życzenia i Stanisław częstuje się naszym tortem Quest wykonany nagroda: 15 żetonów 1,500 doświadczenia oraz losowe eq z setu nimfy od Telimeny po zakończeniu imprezy Urodzinowej
    sądze że to głupia opcja.

  4. #229
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    11

    Pomysł Nowy task, nowe mapy i więcej

    Zacznijmy od tego że Goblin karłowaty będzie miał więcej HP, ponieważ z strony eternii na samotne wzgórze będzie szedł drwal Henryk w poszukiwaniu złotego drzewa. Po osiągnięciu 9lvl i pójściu pod fontannę w eterni przyjdzie Henryk z nową misją. Po osiągnięciu 11 lvl mamy się udać na samotne wzgórze, po lewej stronie będzie most, który się zerwie po wejściu na nim, dlatego aby się tam dostać potrzeba specjalnego klucza do ukrytego przejścia. Henryk da nam siekierę i musimy iść do dębowego boru. Musimy pójść na lewą stronę mapy i kliknąć odpowiednie drzewo. Po zrobieniu tego pokaże nam się przejście do Świerkowego Boru zamieszkiwanego przez elfy leśne na poziom 11.Na górze mapy byłby zamek leśnego króla. Po pokonaniu niego otrzymamy klucz, złote i jakieś mikstury. Po wróceniu na samotną górę odrazu mamy animację otwierania przejście. Po wejściu tam i przejściu go znajdujemy się w: Przełęcz Wiecznych Lawin- Złoty las. Tam znajduje się Złote Drzewo, ale po podejściu do niego mamy ostatni element taska- wyskakuje nami strażnik drzewa. Po jego pokonaniu task zostaje ukończony i zyskujemy dużo złota. Proponowany poziom wykonania: 14 (edit: chodzi o trudność bossa)
    Ostatnio edytowane przez Mistrzunio ; 31-05-2021 o 12:56

  5. #230
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2021
    Postów
    21
    1. To powinno być w dziale „nowe questy”
    2. Propozycja spk, ale chyba było mówione, że nie będzie nic nowego w Eternii i Lande przez któregoś z adminów. Trzeba by trochę zmienić poziom potworków i bossa. Może udałoby się wprowadzić do Scytche...

  6. #231
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2021
    Postów
    3
    Propozycja na quest
    Kamilowi w dom walnął piorun prosi nas o pomoc musimy mu dostarczyć 10 desek które będą w lesie i 3 okna do których musimy mu załatwić szkło potem musimy iść do rzemyślnika tadnka który robi dach i montuje okna proponowane nagrody za ukończonie questa to 15k expa i losowe uzbro z bandyckiego setu quest nie fabularny

  7. #232
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2020
    Postów
    7
    " Bitwa w Oazie Męki "

    W Oasis napotykamy Żołnierza Dariusza, który stoi przed szpitalem. Podchodzimy do niego:

    [P]ostać: Czemu tu tak stoisz?
    [Ż]ołnierz Dariusz: Czekam aż mnie wpuszczą do szpitala bo chce odwiedzić mojego przyjaciela Adama. Biedaczysko, jest cały pobity.
    [P]: Co mu się stało?
    [Ż]: Byliśmy razem na wyprawie do Oazy Męki. Kiedy dotarliśmy na miejsce, Adam podszedł do Złotej Kapliczki i miał już otwierać drzwi, kiedy nagle zaatakowała go bestia. Nazywają ją Pustynną Płomienicą. Próbowałem go ratować ale zostawiła go prawie martwego. Udało mi się go przyciągnąć do miasta ale chciałbym się zemścić na bestii
    [P]: A co jest w kapliczce?
    [Ż]: Cząstka bariery ochronnej, która może chronić wojsko przez 3 godziny. Jeśli pokonasz bestie i przyniesiesz mi cząstkę, dam Ci nagrodę.
    [P]: No nie wiem...
    [Ż]: Proszę zgódź się.
    [P]: No dobra. Powiedz tylko gdzie jest ta Oaza.
    [Ż]: Musisz się udać na Pustynie Męki, następnie prosto i będziesz na miejscu.
    [P]: Dzięki, wrócę już z cząstką.

    Idziemy na mapę Pustynia Męki i idziemy prosto ( na mapie są potworki takie jak: Bojowy Kret i Pustynna Żmija). Po drodze napotkamy zniszczony budynek w którym jest skrzynka z miksturkami mobilizacji (x5) i miksturkami skupienia (x5), jest także kartka z napisem: Lodem bestie szybko pokonasz, jak nie masz lodu to wolniej pokonasz ją. Jesteśmy w Oazie Męki i podchodzimy do Złotej Kapliczki. Atakuje nas Pustynna Płomienica i rozpoczyna się dialog:


    Pustynna Płomienica: Przybyłeś tutaj by się stać obiadem?
    (P): Nie, przyszedłem Cię zgładzić!
    Pustynna Płomienica: A więc spróbuj!!!

    Statystyki bossa podam później.

    Po wygranej idziemy do Złotej Kapliczki i zabieramy cząstkę bariery ochronnej. Wracamy do Żołnierza Dariusza.

    (P): Pokonałem bestie i mam cząstkę.
    (Ż): Świetnie. Nie wiem jak Ci się to udało ale mniejsza z tym, Adamowi na pewno się poprawi humor. Oto twoja nagroda.
    (P): Dzięki!

    Dostajemy od niego uzbrojenie na 80 poziom.
    Za quest jest: 25 żetonów, 15000 złota i 3000 doświadczenia.


    Boss: Pustynna Płomienica

    HP: 23000
    MP: 120

    Ataki:

    fizyczny ( o trybucie miecza )
    Ogień 3***

    Zdolności:

    Udar: zadaje 670 obrażeń, nakłada status paraliż na 2 tury.
    Przeczekanie.
    Złodziej Mocy.
    Podwójny Drenaż.
    Płomienie Chaosu.

    Możliwy łup:

    Mikstura Odnowienia 3
    Mikstura Skupienia
    Mikstura Mobilizacji
    Mikstura Szybkości
    Mikstura Regeneracja

    Zbroje, która może wypaść sami wymyślcie.

  8. #233
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2020
    Postów
    7
    Proszę o opinie.

  9. #234
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    11
    Sekrety z pod dilli
    Zalecany poziom wykonania: 21
    Nagrody: 15 żetonów, 4000xp, reszta nagród nie jest zawsze taka sama (o nich powiem na końcu
    (Aby zrobić tego taska, trzeba zrobić taska z kotem Klemensem) Po osiągnięciu 20 poziomu i pójściu do lokacji: Dom Jakuba i Klary: Piwnica widzimy scene jak jakieś stwory wychodzą z dziury w ścianie, odstraszają Klemensa i powalają na ziemie Jakuba.
    Nasza Postać: Co się stało
    Jakub: Znowu one
    NP: Ale kto?
    J: Jeże, ostatnio nadeszły dość mroźne czasy i musiały się kryć, ale w końcu znalazły jaskinie ciągnącą się pod Dilli i się tam osiedliły. Pomożesz mi jeszcze raz?
    (Pierwsza Opcja): Jestem zajęty, nie mogę
    (Druga Opcja): Mam inne sprawy ale ok
    (Jeżeli damy pierwszą opcję, Jakub da nam trochę pieniędzy a my się zgadzamy)
    J: No, skoro mi pomożesz to powiem ci o szczegółach. Nie tylko mnie one atakują, ostatnio widziano je w Oborze, a jeszcze wcześniej u Mistrza Solidusa. Wczoraj jak byłem na spacerze zauważyłem, że przy drzewie, na którym utknął kiedyś Klemens, jest dziura w ziemi. A więc powodzenia. A i jeszcze jedno, trzymaj, pomoże ci dostać się tam
    (Jak powiedział ''trzymaj'' pojawia nam się komunikat: Zdobyto 1 sztuk Drewniana Drabina)
    Po dojściu tam nad dziurą mamy znak zapytania (jak to jest u npc)
    NP: To chyba dziura o której wspominał Jakub
    Opcja 1: Odejdź
    Opcja 2: Postaw Drabinę
    Po wybraniu 2 opcji po kliknięciu w dziurę pojawiamy się w lokacji: Jaskinia Jeżów. W jaskini byłoby wiele skrzynek i wszędzie byłyby jeże
    Statystyki Postaci: Jeż
    Typ: potwór
    HP: 560-710
    Obrażenia: 210-400 (400 to krytyk)
    Profesja: Wojownik
    Autostatusy:
    Ujeżenie (Bez limitu tur) (Specjalny, Niezdejmowalny)
    Status ujeżenie: Każdy atak postaci z tym efektem ma 10% szans na nadanie statusu zatrucie. Jeżeli dowolna osoba zaatakuje go z bliska, dostanie obrażenia w wysokości 40-70
    Przykładowy wygląd mapy (nie wiem czy będzie widać)
    Nazwa:  1.png
Wyświetleń: 547
Rozmiar:  23.0 KB
    Kolory:
    Czarny- granice
    Żółty- Skrzynki
    Niebieski- respy mobów
    Szary: Miejsce puste (podłoga)
    Biały: przejścia map
    Będzie tam przejście do: Jaskinia Jeży: Przedsionek Siedziby. Będzie to trochę mniejsza mapa, ale występuje tu nowy typ jeża: Jeżolud
    Statystyki Postaci: Jeżolud
    Typ: potwór
    HP: 710-864
    Obrażenia: 210-420 (jeżeli jest wojownikiem). 230-270 (jeżeli jest magiem)
    Profesja: Czasem wojownik, a czasem mag
    Autostatusy:
    Ujeżenie (Bez limitu tur) (Specjalny, Niezdejmowalny)
    Opis (np. do karty): Strzeż się ich bo nie warto z nimi zadzierać. Przez toksyny z Jadowitych Wzniesień niektóre jeże ewoluowały w to. Podobno ich kolce są pożądane do wytworu najdziwniejszych zbroi.
    A to ta mapa
    Nazwa:  2.png
Wyświetleń: 554
Rozmiar:  12.8 KB
    Legenda taka jak wcześniej (ciemny niebieski to spawn Jeżoludów)
    Jak widać na zdjęciu (lub nie widać bo nie wiem czy się załadują) prowadzi ona do: Jaskinia Jeży: Siedziba.
    Jest to największa mapy i tu trzeba pokonać najpierw strażników a potem bossa: Władca Jeżów, Jeż strażnik A, Jeż strażnik B ( po jego pokonaniu będzie się odradzał co 24h, tym razem bez straży) Straż to: Jeż Brutal x2
    Statystyki Postaci: Jeż Brutal
    Typ: potwór
    HP: 980-1140
    Obrażenia: 180-500
    Profesja: Wojownik
    Autostatusy:
    Ujeżenie (Bez limitu tur) (Specjalny, Niezdejmowalny)
    Brutalizm* (Bez limitu tur) (Niezdejmowalny)
    Brutalizm: osoba z tym efektem ma 70% na trafienie ale jeśli chodzi o obrażenia, to: 40%: zadaje zwykłe. 40%: zadaje kryt. 20%: zwykły + nadaje status krwawienie na 1 turę
    *- brutalizm ma 4 poziomy, każdy jeden to +5% szans na trafienie, im mniej wróg z efektem ma hp, tym wyższy poziom
    Statystyki Postaci: Jeż Strażnik
    Typ: potwór (występuje tylko w walce z Władcą Jeżów)
    HP: 914
    Obrażenia: 213
    Profesja: Wojownik
    Autostatusy:
    Ujeżenie (Bez limitu tur) (Specjalny, Niezdejmowalny)
    Statystyki Postaci: Władca Jeżów
    Typ: mini boss (za pierwszym razem boss)
    HP: (pierwszy raz): 2000. (następne razy): 1970-2190
    Obrażenia: 300-540
    Profesja: Wojownik
    Autostatusy:
    Ujeżenie (Bez limitu tur) (Specjalny, Niezdejmowalny)
    Po jego pokonaniu jeże wystraszone naszą potęgą przestają atakować dilli. Musimy tylko iść do Jakuba. On nas wynagrodzi losowym uzbrojeniem na nas poziom i 2 miksturami odnowienia 1
    Info: Władca Jeżów lubi używać drenażu, a jeśli jeden z strażników miałby tyle HP, że jest na jednego hita, użyłby zdolności poświęcenie. Chodzi w niej o to, że używający umiera, i jego wspólnicy leczą MAXHP używającego/ilość wspólników (w znaku / chodzi o dzielenie)
    Jeszcze kilka rzeczy:
    1. Szanse na przedmiot "Kolec Jeża"
    Jeż- 10%
    Jeżolud- 15%
    Jeż Brutal- 23%
    Władca Jeżów- Min. 1500% (Gwarantowane min. 15)
    U dowolnego kowala możemy zrobić z tych kolcy zbroję
    Info: Dowolna zbroja z kolców jeża daje nam autostatus ujeżenie na 2 tury. Każda następna część zbroi = +1 tura (nie da się z kolców zrobić dodatku, ale to nie oznacza że ich nie ma)
    2: Dodatkowe mapy/ stwory
    Po pokonaniu władcy jeży jako mini boss dropi nam klucz (tylko za pierwszym razem) Otwiera ona dwa miejsca: Komnata Władcy Jeży i Grota Igłowców (Igłowiec to potwór unikatowy (szansa na kolce: 80%))
    W komnacie władcy jest podstawowe wyposażenie domu, 2 skrzynki (jedna z miksturami, a druga z zwojem Zdolności Atak Jeżowy, jeśli postać jest wojownikiem, lub Osłona Jeżowa, jeśli postać jest magiem (nadaje status ujeżenie na 1 turę, oraz osłonę i osłonę magiczną na 3 tury)) oraz bardzo dziwny portal
    Z kolei w Grocie Igłowców nie ma nic ciekawego, ale jak podejdziemy do portalu i potem pójdziemy na mapę świata (przed dilli) to widzimy nad niewielkim kawałkiem gór dziwną fioletową chmurę
    Task: Zagadka Chmur nad Górami nad Dilli
    Zalecany poziom wykonania: 23
    Nagrody: 25 żetonów, 5000 golda, 4200 expa, losowy GEM
    Po zobaczeniu chmur i powrocie do jaskini Jeżów: siedziba, po prawej (na przeciwko Groty Igłowców) Widzimy Nieznajomy
    Nieznajomy: Ej, ty. Tak, ty! Pomożesz mi
    Nasza postać: A w jakiej sprawie?
    N: Otóż widziałeś może dziwne fioletowe chmury i portal w komnacie władcy?
    NP: Tak, bo co?
    N: Otóż chmury pokazują, że odnowił się fioletowy kryształ, który może odpalić ten dziwny portal, a chyba jesteś ciekawy, dokąd prowadzi. Czy nie?
    NP: Tak, jestem ciekawy, wiesz zaintrygowałeś mnie, ale wiem że mam po niego iść.
    N: Spokojnie, bardzo dobrze cię wynagrodzę
    NP: A ty kim jesteś?
    Nieznajomy zdejmuje kaptur i przedstawia się
    Sir Illerius: Nazywam się Sir Illerius i jestem podróżnikiem z dalekiego kontynentu.
    NP: To istnieję inny kontynent niż Arkadia?
    SI: Tak
    NP: Okej, zgodzę się ale powiedz co mam zrobić.
    SI: Ubierz te okulary, a pokażą ci się nowe ścieżki na górze Skażonej Jaskini, które prowadzą do Jaskini Kryształu Wszystkości, choć nazwa jest błędna, bo jest tylko jego odłamek. Reszta zginęła w: Piekle, Niebie, Na powierzchni, Pod wodą, W górze, i na niej. Ale to inna historia
    Dostajemy przedmiot Okulary Illeriusa
    NP: Okej już idę.
    Po dotarciu na miejsce bierzemy kryształ, wracamy do Illeriusa , odpalamy portal, przechodzimy przez niego do lokacji: Bogate Źródła, gdzie na ziemi leży wiele woreczków złota (150 złota) oraz występują stwory Złototwór
    Sir Illerius daje nam losową zbroję i gem
    Ostatnio edytowane przez Mistrzunio ; 06-07-2021 o 21:45

  10. #235
    Super robota Augusty!

  11. #236
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    11

    Łotry atakujące Eternie i Langeburg

    Zalecany poziom wykonania: 31
    Występujące Postacie:
    Bartek
    Krzysiu
    Zuzia
    Asiria
    Leniwy Łotr
    Garrillo de Lan
    Łotr A, B, C, D
    Arkel
    Przebieg taska:
    Po dotarciu do Urkaden: Część Północna widzimy, jak 4 łotrów (opisałem ich w moim ostatnim poście który możecie sprawdzić wchodząc na mój profil) i ich przywódca, Garrilllo de Lan, rozmawiają o czymś, a nasza postać ich podsłuchuje z ukrycia
    Garrillo: Jeszcze tylko Langeburg i będzie po wszystkim
    Łotr A: A Eternia
    Łotr B: Nie wspominając już o Dilli
    Łotr C: I wogóle po co mamy rabować każdą gospodę po kolei
    Garrillo: Cicho bo nas złapią zanim dotrzemy do Langeburga
    Łotr D: Jestem zmęczony tym wszystkim, musimy iść dalej
    Garrillo: Zatrzymamy się w Alei Olbrzymich Dębów. Okej!?
    Łotr D: No niech ci będzie.
    Potem wskazujemy się w dane miejsce. Spotykamy ich przed mostem
    Garrillo: Okej, tu rozbijemy obóz, a jak ktoś będzie tędy przechodził lub przejeżdżał to go zaataku...
    Łotr: Nieprzyjaciel idzie od strony Urkaden!
    Garrillo skacze w naszą stronę i atakuje nas
    Garrillo de Lan:
    HP: 1020-1580
    MP: 150
    Używane rzeczy/ataki/zdolności (wszystko co ma limity użyć, też może użyć tylko maksymalnie tyle, co gracz)
    Atak o atrybucie Miecza
    Ogień 2 **
    Drenaż
    Trujący Atak
    Normalizacja
    Mikstura Życia (1 i 2)
    Mikstura Many (1 i 2)
    Mikstura Odnowienia 1
    Kamien/Runa Magii
    Możliwy drop ustalcie wy
    Po jego pokonaniu uciekają do pobliskiego miasta, idziemy za nimi. Po dotarciu napadają na włascicielke i musimy walczyć z: Łotr A, Łotr B, Łotr C, Łotr D
    Po ich pokonaniu idziemy do doliny enny, gdzie na moście atakuje nas Leniwy Łotr który jest łatwym wrogiem bo nic mu się nie chce i często chybia przez to
    Po dotarciu do Eterni widzimy jak idą do części mieszalnej. Jak tam idziemy to porywają Bartka, Krzysia i Zuzię. Łotry A, B, C i D zwiewają i już ich więcej nie będzie, a Leniwy Łotr, cóż, jest Leniwy i Zasypia.
    Kiedy chcemy zaatakować Garrilla, nagle pojawia się Arkel, stary wspólnik Garrilla i nas atakuje. Jest trudnym przeciwnikem.
    z domu Asirii wybiega Asiria i prosi nas o pomoc w odzyskaniu jej dzieci. Idziemy na Jadowite Wzniesienia i walczymy z:
    Garrilo de Lan, Opętany Krzyś, Opętany Bartek, Opętana Zuzia
    Po powrocie do domu Asirii z jej dziecmi i zuzią daje nam w nagrodę dużo złota i xp, oraz losowy gem i uzbrojenie na 30 poziom
    Ostatnio edytowane przez Mistrzunio ; 08-07-2021 o 17:29

  12. #237
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał Mistrzunio Zobacz post
    Zalecany poziom wykonania: 31
    Występujące Postacie:
    Bartek
    Krzysiu
    Zuzia
    Asiria
    Leniwy Łotr
    Garrillo de Lan
    Łotr A, B, C, D
    Arkel
    Przebieg taska:
    Po dotarciu do Urkaden: Część Północna widzimy, jak 4 łotrów (opisałem ich w moim ostatnim poście który możecie sprawdzić wchodząc na mój profil) i ich przywódca, Garrilllo de Lan, rozmawiają o czymś, a nasza postać ich podsłuchuje z ukrycia
    Garrillo: Jeszcze tylko Langeburg i będzie po wszystkim
    Łotr A: A Eternia
    Łotr B: Nie wspominając już o Dilli
    Łotr C: I wogóle po co mamy rabować każdą gospodę po kolei
    Garrillo: Cicho bo nas złapią zanim dotrzemy do Langeburga
    Łotr D: Jestem zmęczony tym wszystkim, musimy iść dalej
    Garrillo: Zatrzymamy się w Alei Olbrzymich Dębów. Okej!?
    Łotr D: No niech ci będzie.
    Potem wskazujemy się w dane miejsce. Spotykamy ich przed mostem
    Garrillo: Okej, tu rozbijemy obóz, a jak ktoś będzie tędy przechodził lub przejeżdżał to go zaataku...
    Łotr: Nieprzyjaciel idzie od strony Urkaden!
    Garrillo skacze w naszą stronę i atakuje nas
    Garrillo de Lan:
    HP: 1020-1580
    MP: 150
    Używane rzeczy/ataki/zdolności (wszystko co ma limity użyć, też może użyć tylko maksymalnie tyle, co gracz)
    Atak o atrybucie Miecza
    Ogień 2 **
    Drenaż
    Trujący Atak
    Normalizacja
    Mikstura Życia (1 i 2)
    Mikstura Many (1 i 2)
    Mikstura Odnowienia 1
    Kamien/Runa Magii
    Możliwy drop ustalcie wy
    Po jego pokonaniu uciekają do pobliskiego miasta, idziemy za nimi. Po dotarciu napadają na włascicielke i musimy walczyć z: Łotr A, Łotr B, Łotr C, Łotr D
    Po ich pokonaniu idziemy do doliny enny, gdzie na moście atakuje nas Leniwy Łotr który jest łatwym wrogiem bo nic mu się nie chce i często chybia przez to
    Po dotarciu do Eterni widzimy jak idą do części mieszalnej. Jak tam idziemy to porywają Bartka, Krzysia i Zuzię. Łotry A, B, C i D zwiewają i już ich więcej nie będzie, a Leniwy Łotr, cóż, jest Leniwy i Zasypia.
    Kiedy chcemy zaatakować Garrilla, nagle pojawia się Arkel, stary wspólnik Garrilla i nas atakuje. Jest trudnym przeciwnikem.
    z domu Asirii wybiega Asiria i prosi nas o pomoc w odzyskaniu jej dzieci. Idziemy na Jadowite Wzniesienia i walczymy z:
    Garrilo de Lan, Opętany Krzyś, Opętany Bartek, Opętana Zuzia
    Po powrocie do domu Asirii z jej dziecmi i zuzią daje nam w nagrodę dużo złota i xp, oraz losowy gem i uzbrojenie na 30 poziom
    Jak robisz questy to do najnowszych miast bo wątpie by były robione aktualizacje starszych miast.
    Z Bogiem.

  13. #238
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2021
    Postów
    1
    Quest:
    a)
    Honorata
    boss: Wampirek Florek
    Janosik dostawca

    b)
    Gdy kupimy kilka 5- 10 napoju ''Wampirza Krew" Honorata gdy wyrazimy chęć kupienia następnego napoju. Powie, że skończył jej się napój: Przepraszam, ale skończył mi się już napój. Czy pomożesz mi zdobyć składnik? Mój dostawca został porwany przez wampirzycę. Zgadzamy się albo nie. Jak się zgodzimy każe nam zabić 250 wampirów i wampirzycę. Gdy ją pokonamy (najpierw należy zabić 250 wampirów) pojawia się boss: Wampirek Florek. Mówi: Zabiłeś moją mamę. Walcz!!! Jest on bossem na 40lvl i eq bez plusa(reszta dla was miała być do zrobienia). Po pokonaniu pojawia się Janosik dostawca. Rozmawiamy i płaci nam żetonami, złotem i losowym Wampirzym itemkiem. Wracamy do Honoraty i daje ona nam kolejne żetony, złoto i 10 Wampirzych Drinków, które regenerują całe Hp i Mp poza walką.

    Dzięki za przeczytanie liczę na pozytywną ocenę (-:
    piszcie wątpliwości to zedytuje (-:

  14. #239
    Użytkownik Avatar plus
    Dołączył
    06-05-2021
    Postów
    12
    Złoty rycerz
    osoby:mistrz solidus, Złoty Rycerz
    u mistrza solidusa po dotarciu do langeburga możemy poprosić by opowiedział nam legendę o złotym rycerzu, a po opowieści mówimy że my go zgładzimy. Złotego rycerza zobaczymy po wysłuchaniu legendy przy starej podporze w Dębowym Borze.po pokonaniu go zdobywamy 1000000000 doświadczenia
    siła rycerza jest zależna od poziomu rozpoczęcia zadania

  15. #240
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2021
    Postów
    16
    no właśnie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •