Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Mistyczny pył

  1. #1
    Omitek Powrót
    Konto usunięte

    Mistyczny pył

    Witam.

    Pewnie wszyscy, wiedzą już, że w MFO v3 mamy już Błękitny i Srebrny Pył, a Złoty Pył być może (choć w to wątpie) też dojdzie.

    Błękitny pył uruchamia portal na podróż w jedną stronę.
    Srebrny pył uruchamia portal na zawsze.

    A ja wpadłem na pomysł Mistycznego Pyłu - Pył, dzięki któremu można by było teleportować się w losowe pole wybranej przez gracza lokacji. Podróż ko-sztowałaby 5 ruchów, pył 3-krotnego użytku.

    To jak? :] mam nadzieje, że wszystko zgodnie z regulaminem.

  2. #2
    Coni
    Konto usunięte

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Coni, on zrobił zgodnie z regulaminem, 1 propozycja w jednym temacie, a jego propozycje różnią się więc w 2 tematach napisał :P
    a mistyczny też fajny, tylko powinien to być pył jednorazowy...

    Propozycja dotyczy pyłów więc jak dla mnie to 1 propozycja. Mógł po prostu opisać mistyczny i złoty pył w jednym temacie.
    mógł, ale tak jak zrobił też nie jest źle
    Ostatnio edytowane przez Mita bank ; 28-08-2011 o 15:47

  4. #4
    Coni
    Konto usunięte
    Coni, on zrobił zgodnie z regulaminem, 1 propozycja w jednym temacie
    Propozycja dotyczy pyłów więc jak dla mnie to 1 propozycja. Mógł po prostu opisać mistyczny i złoty pył w jednym temacie.

  5. #5
    Shunsui
    Konto usunięte
    Jeszcze mistyczny wciskasz ...-.- temat do kosza zdecyduj się a nie grasz na 2 fronty

  6. #6
    ElChado on nie " gra na dwa fronty" tylko ma 2 różne propozycje i działa wg regulaminu

  7. #7
    Shunsui
    Konto usunięte
    Wielka różnica -.-

  8. #8
    A czy te dwa tematy się jakoś ze sobą kłócą ?

  9. #9
    Nie, ale obydwa są tak samo bezsensowne... Po co więcej pyłów? Mamy już pył na 1 podróż i pył na stałe.

  10. #10
    Levusek wiem , że te pyłki są bezsensu ( no może po za pomysłem Jaskiera , ale to daleka przyszłość) , tylko komentarz ElChado także był bez sensu ;p

  11. #11
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Nie wiem, kto by chciał przenosić się w losowe miejsce. Zwykle każdy ma jakiś konkretny cel. Co w tym zabawnego, jak 30lvl użyje tego pyłu i przeniesie się na równinę błyskawic? Jestem przeciw

  12. #12
    SEROK
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Demoniczna Dusza Zobacz post
    Nie wiem, kto by chciał przenosić się w losowe miejsce. Zwykle każdy ma jakiś konkretny cel. Co w tym zabawnego, jak 30lvl użyje tego pyłu i przeniesie się na równinę błyskawic? Jestem przeciw
    raczej chodzi o losowe miejsce na mapie tam gdzie stoi kryształ

    edit
    zakładając ze mamy ten mistyczny pył i teleportujemy się do miasta w losowe miejsce, przeleportowało nas do miejsca z którego nie ma wyjścia i co? można to by było zablokować te miejsca albo dodać, że jeśli lecimy do miasta to nie w losowe miejsce.

    Jestem na nie, tak jak było już wspomniane aktualne pyłki wystarczą.
    Ostatnio edytowane przez SEROK ; 29-08-2011 o 11:20

  13. #13
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    na równinie błyskawic stoi kryształ, sprawdź dokładnie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •