Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Reset statów

  1. #1
    rnk
    Konto usunięte

    Post Reset statów

    Mam pewien pomysł dotyczący resetu statów . Mogło by być coś takiego że przy resecie dany gracz mógł by przeprowadzić symulacje walki ze swoją postacią przed resetem i wprowadzić ewentualne poprawki statów przed zatwierdzeniem .

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wątpię czy wejdzie. Decydujesz się na reset - wiesz jak mniej więcej będą wyglądać nowe staty. Jeśli by weszło osoba po resecie miałaby zbytnią przewagę w wyważeniu statystyk.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Tesshu
    Dołączył
    12-06-2011
    Postów
    103
    Ja też wątpie ale i tak niezły pomysł

  4. #4
    Krzywy jebudup
    Konto usunięte
    Ja zaś uważam, że domniemany antyrefereny i interreferentny pomysł użytkownika "rnk" jest jak najbardziej absurdalnie postrzegany przez Was; Moim skromnym zdaniem pomysł w/w użytkownika jest jak najbardziej potrzebny, gdyż przyglądając się w aspekt dotychczas zmienianych statystyk, nie tylko przeze mnie, wychodzę z koncepcji, że były to nie dość udane zmiany. Konkludując: determinizm polatywny w aspekcie srodkow retrospektywnych nie incydybuje sie w kategorii absolutu. - to oczywiście co do wypowiedzi użytkownika "Antybristler". Moje zdanie na temat tego tematy jest wyrażony w opinii jak najbardziej pozytywnej! Dziękuję i Pozdrawiam!

  5. #5
    Ale ten do góry zdanie nawinął , rano nie do ogarnięcia
    Ostatnio edytowane przez BeLiaR ; 26-08-2011 o 12:11

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krzywy jebudup Zobacz post
    Ja zaś uważam, że domniemany antyrefereny i interreferentny pomysł użytkownika "rnk" jest jak najbardziej absurdalnie postrzegany przez Was; Moim skromnym zdaniem pomysł w/w użytkownika jest jak najbardziej potrzebny, gdyż przyglądając się w aspekt dotychczas zmienianych statystyk, nie tylko przeze mnie, wychodzę z koncepcji, że były to nie dość udane zmiany. Konkludując: determinizm polatywny w aspekcie srodkow retrospektywnych nie incydybuje sie w kategorii absolutu. - to oczywiście co do wypowiedzi użytkownika "Antybristler". Moje zdanie na temat tego tematy jest wyrażony w opinii jak najbardziej pozytywnej! Dziękuję i Pozdrawiam!

    On jest na tak.
    Wyjaśnij jednak, jakie aspekty tej propozycji mają wystarczające aspiracje na wprowadzenie

  7. #7
    rnk
    Konto usunięte
    Mi chodzi ogólnie o to żeby weszło coś w tym stylu a nie to . Bo po ulepszeniu i wprowadzeniu paru przeróbek nie było by to złe . Na pewno wielu ( choćby początkujących ) graczy mogło na tym skorzystać . Bo szkoda wydawać 25 mf na darmo bo na pewno wiele osób nie uzyskało oczekiwanych efektów po resecie i żeby wprowadzić ewentualne poprawki musiało wydać kolejne 25 mf

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte
    A, to już zysk dla gry ;p

  9. #9
    Loco
    Konto usunięte
    I każdy będzie biegał w super statach,na nie.

  10. #10
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Jak ktos chce zmienic staty to widzi dlaczego. Jak brakuje speeda, to trzeba podpakowac szybkosc itp. Jezeli nie potraficie tego ogarnac to Wasza strata. Na nie.

  11. #11
    Krzywy jebudup
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    On jest na tak.
    Wyjaśnij jednak, jakie aspekty tej propozycji mają wystarczające aspiracje na wprowadzenie
    Szanowny Musaraj'u. Ja w konkluzji mojej wypowiedzi na temat pomysłu użytkownika "rnk" wyjaśniłem dlaczego jestem "na tak" lecz napiszę to prostszym językiem a raczej prostszą stylistyką (szczerze powiedziawszy, nie rozumiem dlaczego nie zrozumiałem mojej wypowiedzi ;P). Resetowanie co chwile statystyk byłoby tylko stratą pieniędzy na zakupione MF'y, a mniemam, iż tak by się działo, ponieważ, nie każdy wie jak dobrze przeprowadzić taki reset. Wypowiedź "Ashariela" była owszem trafna, lecz również jego wypowiedź uważam za interrefentną. Dlaczego? Ponieważ jeżeli raz dasz w tzw "speeda" jak to w/w użytkownik napisał, to oczywiście stracisz w czymś innym a taki testowy boss by nam dawał do myślenia, co trzeba jeszcze zmienić. Mam nadzieję, że teraz, każdy będzie w stanie zrozumieć o co mi chodzi. ;D

  12. #12
    musaraj
    Konto usunięte
    NO coz, admini w tej grze nie będą chcieli zmniejszać kasy z MF na nieudane resy ;p

  13. #13
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Krzywy, od tego masz obecne staty (staty przed resem), zeby wiedziec co zmienic. Gorzej w przypadku zmiany profesji, ale musisz dzialac instynktownie. Od pomocy jest odpowiedni dzial i zawsze mozesz popytac graczy.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •