Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 64

Temat: Przedmioty "heroiczne ,legendarne, artefakty"

  1. #31
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dobrze jest tak jak jest, po co wszystko komplikować. Nuda coś daje się we znaki?

  2. #32
    El Fortuno
    Konto usunięte
    szanowny testerze :P wiadomo dopracowanie fabuły nie potrwa miesiąc , dwa tylko lata jak każdy zdążył zauważyć , więc może wkraść się nuda w szeregi społeczności MF3 bicie potworów z nadzieją zyskania takiego nie zwykle rzadkiego przedmiotu mogła by być ni jako swoistą rozrywką :P

  3. #33
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Chodzi mi o to, że za kilka upków (buahahaha) unikaty staną się duuuuużo rzadsze, bo ile czasu ktoś spędzi na polowaniu na dzbanki, biciu kobry czy czegoś tam? Wiadomo że po 4 miesiącach bicia tych samych bossów powstał nadmiar eq, ale kiedyś to zniknie W przyszłym upku planowany jest ciekawy potworek unikatowy więc cierpliwości

  4. #34
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Powiem Ci jedno szanowny Antybristler zielona szata jest dla mnie największym unikatem , zabiłem 150 dzbanków tak dobrze pisze ok 150 dzbanków a wypadła mi tylko raz prawdziwy unikat w moich oczach czekam cierpliwie na dalsze części fabuły i myślę że unikatowe przedmioty z rzadkich potworów będą wypadać wszystkim graczom tak jak mi że 10 % 40 lv będą mieć unikat z rzadkiego potworka a nie jak do tej pory szatę ma chyba 80 % 30 lv

  5. #35
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Spokojnie, przyjdzie czas, gdy powstane panel rpg makera, wtedy upki beda szly szybciej=gracze beda mieli malo czasu, zeby wydropic z "dzbankow" lub innych potworkow eq=mniej osob bedzie w posiadaniu unikatow ;]

  6. #36
    El Fortuno
    Konto usunięte
    https://img851.imageshack.us/img851/320/legendarny.jpg wiadomo w czym robione, tylko dla pokazania wizualnie o co mi chodziło

  7. #37
    Użytkownik Avatar RiK
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    100
    No jak dla mnie to mądry pomysł, tylko przyczepię się do jednego przykładu:

    Cytat Napisał El Fortuno
    Sakwa z złotym pyłem - umożliwia korzystanie z teleportów za 4 punkty energii
    Chciałeś chyba napisać: "Umożliwia korzystanie z teleportów za 3/2 punkty energii oraz aktywuje portal na stałe"

  8. #38
    Nie , on chciał napisać " Umożliwia korzystanie z teleportów za 1pkt energii , aktywuję wszystkie portale na stałe , podczas walki dostajesz 5x więcej expa i zabijasz wszystkich jednym ruchem , w dodatku jesteś nieśmiertelny" ...
    Bez przesadnego ułatwiania , proszę.

  9. #39
    Inkazuki
    Konto usunięte
    Dobry pomysł dodał bym jeszcze itemek co by dodawał limit eny +1 , ale tak jak BeLiaR powiedział, bez ułatwiania przesadnego, gra powinna być trudna.

    pzdr.

  10. #40
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Jak dla mnie baaardzo mało oryginalne - w margonem już to wszystko było. Heroiczne, legendarne, artefakty - a itemów rodzaj talizman też. Można wymyślić coś nowego jak rycerskie, szlachetne itemy a nie coś co już było w innej grze.

  11. #41
    Cytat Napisał Vologart Zobacz post
    Jak dla mnie baaardzo mało oryginalne - w margonem już to wszystko było. Heroiczne, legendarne, artefakty - a itemów rodzaj talizman też. Można wymyślić coś nowego jak rycerskie, szlachetne itemy a nie coś co już było w innej grze.
    Wszystko jedno jakby to się nazywało, przecież można ustalić dowolną...
    Z jednej strony fajny pomysł, a z drugiej nie bardzo. Takie przedmioty powinny należeć do gracza jako Key Items, nie do sprzedaży, a na własność ;>

  12. #42
    Salcia
    Konto usunięte
    ale żeś odkopał

  13. #43
    Nie ja odkopałem, to sprawka Vologarta ;P

  14. #44
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Kiedyś była propozycja z kartami kolekcjonerskimi. To mi się najbardziej podobało

  15. #45
    El Fortuno
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...cjoner%C3%B3w-) proszę moja propozycja niech każdy sobie zobaczy Jak wspomniał Antybristler

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •