Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 64

Temat: Przedmioty "heroiczne ,legendarne, artefakty"

  1. #16
    Coni
    Konto usunięte
    Może wymiana energii na jakieś mix, np. 100en. = 5 mixów rege. Tylko że to zwiększy liczbę multi... Ale można to zrobić np. po osiągnięciu blokady, albo blokada +1Lv.
    Ciekawy pomysł i mnie akurat by się przydał (nie wykorzystuje energii z miesiąc). Takie drobne wymiany mogłyby być, a nie jak już były propozycje typu energia za MFy :>

  2. #17
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    To akurat bez sensu, bo jak masz troche oleju w glowie, to za te 100 eny duzo wiecej wyciagniesz;] No chyba, zes len;]
    Wiecej mini bossow sie przyda, trzeba czekac na upka i komentarz co do tego tematu.

  3. #18
    Coni
    Konto usunięte
    to za te 100 eny duzo wiecej wyciagniesz;] No chyba, zes len;]
    Wiadomo, ale skoro nie wykorzystuje energii to lepsze to niż nic

  4. #19
    Użytkownik Avatar Tesshu
    Dołączył
    12-06-2011
    Postów
    103
    Co do heroicznych przedmiotów, w sumie dobry pomysł, ale rozumiem że nimi nie będzie można handlować Mam pomysł :
    - Królicza łapka ( nazwa do uzgodnienia ;p) - 5% szans że pokonany potwór nie zabierze nam energii.

  5. #20
    Coni
    Konto usunięte
    ale rozumiem że nimi nie będzie można handlować
    Niby czemu? Przedmiot kolekcjonerski byłby sporo wart a nie dawałby dużo, dla niektórych byłaby to szansa do zarobienia.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Tesshu
    Dołączył
    12-06-2011
    Postów
    103
    W sumie... Ale w mfo2 były takie przedmioty z "kluczykiem" które nic nie dawały ani nie można było ich sprzedać, więc chodziło mi o to.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    To sa przedmioty fabularne. Teraz tez takie masz (banicka chusta i pierscien heralda)

  8. #23
    Użytkownik Avatar Tesshu
    Dołączył
    12-06-2011
    Postów
    103
    Tak, wiem tyle że te przedmioty dodawaly by coś.

  9. #24
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Przedmioty heroiczne nie kumulowały by się ze sobą czyli jakby ktoś miał dwie sakwy z złotym pyłem to nie podróżował by taniej niż 4 punkty Energi teleportem

  10. #25
    kamilss
    Konto usunięte
    przecież za energie atrybuty możecie ćwiczyć

  11. #26
    Salcia
    Konto usunięte
    "Ale można to zrobić np. po osiągnięciu blokady, albo blokada +1Lv. " niektórzy zarabiają na nich sprzedając im rege czy mikstury odnowienia itd.

    Wracając do tematu. Pomysł mi się podoba, ale tutaj pada pytanie "Skąd wziąć ten legendarny przedmiot?" takie samo bym zadała. Skąd? Jak dla mnie odpada przejście fabuły bądź z jakiegoś bossa bądź questa. Jeśli po ukończeniu fabuły to pomysł by mógł wejść dopiero w życiu jak już będzie ten maksymalny limit poziomu. Wszedł by teraz i co? 30 lvl i mam i mam legendarną rzecz, więc musi to być jakiś na prawdę dobry pomysł "skąd". Co do eq unikatowego, wcale nie jest takie unikatowe, w tej chwili posiadam postać 8 lvl i 14 lvl, a eq posiadam i na 30 lvl niby te unikaty i do tego z plusami... Oczywiście wszystko na bieżąco sprzedaje :P I co to niby za unikaty jak ja mając 8 lvl je posiadam.... Zacznijmy od tego (według mnie) że "unikaty" nie powinny lootać z bossów...

    Pomysł dobry lecz trzeba go dopracować.

  12. #27
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał I Love Sale Zobacz post
    Co do eq unikatowego, wcale nie jest takie unikatowe, w tej chwili posiadam postać 8 lvl i 14 lvl, a eq posiadam i na 30 lvl niby te unikaty i do tego z plusami... Oczywiście wszystko na bieżąco sprzedaje :P I co to niby za unikaty jak ja mając 8 lvl je posiadam.... Zacznijmy od tego (według mnie) że "unikaty" nie powinny lootać z bossów...
    To niby skąd powinny lecieć unikaty? Teraz masz ich dużo bo gra nie jest dokończona. Unikatowość unikatów odczują osoby, które zaczną grać gdzieś za rok ;]

  13. #28
    Salcia
    Konto usunięte
    W Mfo 2 są one jedynie od mikołaja i tam są na prawdę coś warte... Tutaj w tej chwili unikaty są taniutkie, więc co będzie po upie? Ceny spadną i to na 100%... Przykład: Zatruta Włócznia (20 lvl) oczywiście unikat, za ile można kupić na targu? Za 1k... I to ma być unikat? Założę się że jeszcze dzisiaj było mnie stać na cały Banicki Set +3 jak by ktoś miał na sprzedaż... Jak sama nazwa mówi za siebie "unikat" to musi być unikat i musi być coś warty... Sorry, ale gram w to 2 tygodnie a bez kupna mf'ow dorobiłam się ponad 2kk nie licząc do tego eq, gemów. Tak czy inaczej mi się ta cała sprawa z unikatami wcale nie podoba, są za łatwo dostępne... Jeszcze ta galareta... Ciekawe ile już multi było zrobionych żeby tylko ją zabić dla jakiegoś unikatu... Same problemy jak unikaty lecą z bossów.

  14. #29
    Shunsui
    Konto usunięte
    ciekawa propozycja jestem na ''TAK''

  15. #30
    El Fortuno
    Konto usunięte
    na pewno nie z bosów , ponieważ jaby była szansa zyskania takiego przedmiotu 1:1000 to nikt by go nie miał zależności od przedmiotów leciały by z mocnych potworów lub z potworów unikatowych najlepsze rozwiązanie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •