Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64

Temat: Przedmioty "heroiczne ,legendarne, artefakty"

  1. #61
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Ty, wszystko wiedzacy... prosze, nie badz taki hop do przodu bo to strasznie irytuje. Czy jestes maniakiem, czy tez nie, malo mnie to interesuje. Gracz nie bedacy maniakiem moze zrobic fortune (nie wysylajac smsow). Ja do takich nie naleze, bo sam ani nie mam hajsu, ani eq. Jednak jezeli wiesz wszystko to chwala Ci za to... mysle jednak, ze to wszystko ogranicza sie jedynie do fabuly, ktora zna kazdy gracz na 30lv.

  2. #62
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Nikt nikomu by nie kazał tych kart zbierać , a założę się że większość społeczności MF by je kolekcjonowała dajmy na to masz wysoki lv skompletowałeś cały eq to nie będzie Ci szkoda dać 2 mln za kartę jak masz uzbierane 100 mln g podałem taką propozycję bo z miłą chęcią kompletował bym karty fabularne ... nikt nikomu nie każę tych kart mieć i lepiej żeby nie były potrzebne do żadnego Questa to ma być tylko taki ciekawy dodatek do gry

  3. #63
    Darko
    Konto usunięte
    jestem za (mam mniej niż 10k g)..
    @Ashariel 666 postów - satanista

  4. #64
    Cytat Napisał Jaskier Zobacz post
    Tu akurat sie nie zgodze, sa maniacy (ktorych nie rozumiem), ktorzy np w v2 mieli po kilka(nascie) tysiecy skor dzika czy innych dupereli.
    To ja ;>
    Dzięki Sake, myślałem, że się rozumiemy :< W każdym razie tutaj też chętnie zebrałbym kolekcję, chociażby takich kart :>

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •