Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Nowa rubryka w zakładce statystyki

  1. #1
    VaanDee
    Konto usunięte

    Nowa rubryka w zakładce statystyki

    Być może padła już taka propozycja, nie jestem na bieżąco ze wszystkimi
    tematami w tym dziale.

    Widziałbym osobną sekcję w statystykach dotyczącą ilości wygranych i
    przegranych walk z bossami odnawialnymi.

    Na wzór ...


  2. #2
    Lubie Placki
    Konto usunięte
    Świetny pomysł, z tym że pamiętaj o tym, że po wyjściu finalnej wersji raczej mało kto będzie marnował na wyższym poziomie ruchy żeby bić gobliny w pieczarze

  3. #3
    VaanDee
    Konto usunięte
    Zgadza się, choć przecież wyższy poziom może wspomóc mniej doświadczonych graczy w walce
    (zawsze jest to jakiś szybki sposób na zdobycie dropów).
    Zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby tą statystykę rozłożyć na walki prowadzone w pojedynkę i
    drużynowo, choć nie wydaje mi się aby to było konieczne ...

  4. #4
    Lubie Placki
    Konto usunięte
    No tak, w sumie nie wziąłem pod uwagę, że na samotnym wzgórzu jest teleport W takim wypadku nawet graczom z większym poziomem, stosunkowo będzie się opłacało wracać na wywę codziennie!!! hehe, trzeba to przeforsować

  5. #5
    Casey
    Konto usunięte
    Pomysł dość ciekawy, lecz wydaję mi się ze zbędny, bo w sumie po co to komu?

  6. #6
    Shentsu-W1
    Konto usunięte
    Według mnie taka rubryka zajmowałaby zbyt dużo miejsca. W tej chwili istnieją cztery bossy odnawialne, a będzie ich przecież coraz więcej.

  7. #7
    VaanDee
    Konto usunięte
    Bossy odnawialne to nowość w tej grze i można zagospodarować trochę miejsca w statystykach dla nich.
    Sądzę, że gracze znajdujący się w przedziale poziomym w sam raz na tego bossa będą "kampić" na polu
    wyczekując okazji. Natomiast początkowi gracze mogą nie wiedzieć kogo wartościowego przyjąć bo
    każdy twierdzić będzie że jest dobry, a taka statystyka pokazywała by stosunek wygranych do przegranych
    i w pewnym stopniu mogłaby być przydatna.

    Mógłbym też powiedzieć że dla bajeru, tyle różnych statystyk jest to czemu nie powiększyć jej o kolejne ...

  8. #8
    tester
    Konto usunięte
    Jest w planach wyświetlanie statystyk zabić wszystkich potworów, więc również tych odnawialnych

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •