Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Łączony tryb walki

  1. #1
    Scyzoryk
    Konto usunięte

    Post Łączony tryb walki

    Witam, mój pomysł jest taki , że do trybów walki można dodać połączenie trybu manualnego z automatycznym. Przy wyborze tej opcji prosiło by nas o warunek , kiedy ma używać walki automatycznej a kiedy manualnej. Na przykład jeśli nasza postać radzi sobie z dwoma przeciwnikami, a z trzecim już sobie nie da rady, ustawiamy walkę automatyczną dla jednego i dwóch potworów, a dla trzech manualną. Można by podać też inne warunki , dla przykładu jeśli jest się w lodowej grocie, ustawiamy walkę manualną dla ogników, liczba 1 lub 2, jeśli pojawi się plazma energetyczna, oczywiście silniejsza od ognika, ma sporo uników , regeneracje i pewnie skrypt ustawiony na ogniki albo w ogóle nie poradziłby sobie z tym, albo jest za prosto
    ustawiony. Jeszcze jednym warunkiem , który by tu pomógł jest ilość naszego hp, jeśli poniżej podanej wartości walka manualna , jeśli powyżej, automatyczna. Myślę , że coś takiego bardzo by ułatwiło grę , bo ciężko jest expić, gdy musimy za dużo walczyć manualnie , to jest zawsze ponad 100 walk ;d. Komentujcie i jak ktoś wpadnie na pomysł nowego warunku to wpisujcie. Dziękuję.

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    "Pomysły, które przydadzą się w 1% przypadków, mają 1 % szans realizacji" - Tomi

  3. #3
    Scyzoryk
    Konto usunięte
    Jeśli tym się martwicie, to chyba będzie potrzebne tam gdzie czasem więcej mobów atakuje, ja dałbym z 30% ;p , chyba że ktoś woli wbijać duży lvl na słabszych mobach i dopiero iść na te gdzie więcej jest , aby dać radę na auto. Pomijając to że gra jest niedokończona ... jest pare takich miejsc.

    A wogóle to można by w skryptach opcje udostępnić, walcz sam jeśli... no ale jak nie ma szans to nie ma , próbowałem zrobcie z tym co uważacie .
    Ostatnio edytowane przez Scyzoryk ; 25-08-2011 o 20:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •