Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Portale - widoczność portalu z którego korzystamy

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650

    Portale - widoczność portalu z którego korzystamy

    Proponuję aby w liście portali pokazywać zawsze także portal, z którego korzystamy, tylko zamiast przycisku "Przenieś" powinien być zwykły napis "Jestem tutaj". Czasami w wyniku niedopatrzenia szuka się lokalizacji/portalu z którego się chce teleportować, a jego po prostu nie ma na liście...
    W głównych miastach należy zmienić "---" na taki sam napis. Można także ten napis w jakiś sposób wyróżnić, pokolorować (np. na zielono) albo cały wiersz z portalem z którego chcemy się teleportować. Mam nadzieję, że wszystko jasne.

  2. #2
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Jest tutaj:


  3. #3
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Jest tutaj:

    A tak przy okazji, to pomóc ci z wywerną?

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Jest tutaj:

    Niestety niewiele zrozumiałeś z mojej propozycji. Szkoda, doprecyzuję: chodzi o sytuację gdy się przez pomyłkę nie sprawdzi/pomyli w jakiej się jest lokalizacji, i dopiero po chwili, się orientujemy że próbujemy szukać lokalizacji w której już jesteśmy, tylko w samym oknie "Dostępne portale". Prościej już się nie da.

    Realizacja tej propozycji to ok. 10 minut, ale doskonale wie że nawet najdrobniejsze propozycje są realizowane latami...

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Ta propozycja jest nie potrzebna różnicy to nie zrobi. W dupie mam to gdzie jestem gdy chcę się teleportować po co to komu. Jestem na tak

  6. #6
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    doprecyzuję: chodzi o sytuację gdy się przez pomyłkę nie sprawdzi/pomyli w jakiej się jest lokalizacji, i dopiero po chwili, się orientujemy że próbujemy szukać lokalizacji w której już jesteśmy, tylko w samym oknie "Dostępne portale".
    No to mówię - możesz spojrzeć w jakiej lokacji jesteś w miejscu, które zaznaczyłem na czerwono.

    Wprowadzanie zmian w MFO nie leczy demencji starczej.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Wprowadzanie zmian w MFO nie leczy demencji starczej.
    A więc temat został już wyczerpany więc spokojnie można go zamknąć.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Tak durny pomysł że mnie aż zaskoczyłeś co jest nie lada wyczynem , gratuluje

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •