Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: sprint

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2021
    Postów
    16

    Ważne sprint

    x2 do szybkości na 60 sek -100 na 60 sek
    Ostatnio edytowane przez michałyvgi ; 21-12-2023 o 13:59

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Do tego służą eksluzywne (Małe i Duże) miksturki przyśpieszenia. Nie można to tak popularyzować

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Na nie według mnie będzie to mniej więcej wyglądało tak że każdy by używał na globalach żeby szybciej podbiec i zdążyć przed innymi dodatkowo są już mikstury od tego które można zdobyć za MF lub z dropu eventowych globali.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Co to za pomysł ;D może jeszcze ochronę przed mobami bo chcemy dojśc do minibossów bez stracenia eny?

  5. #5
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    371
    Cytat Napisał michałyvgi Zobacz post
    chodzi mi oto ze gdy nacisniecie shift przez 60sek. biegacie szbciej o 50% a po 60sek. biegacie o 30% wolniej ze zmęczenia
    Na nie, obecnie wiele zręcznościówek polega na prędkości naszej postaci która jest specjalnie dostosowana pod nie. Nie będą zmieniać większości dla nowej mechaniki.

  6. #6
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    359
    Propozycja na nie.
    Można jedynie zwiększyć możliwości zdobycia mikstur przyspieszenia i to wszystko.
    ***** ****

  7. #7
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    552
    Nie ma ankiety więc napiszę tylko
    Tak
    Taki ficzer urozmaici rozgrywkę i gra była by ciekawsza.
    (Może więcej graczy zdobyło by osiągnięcie w próbie smoka z nagrodą za drzwiami)
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Do tego służą eksluzywne (Małe i Duże) miksturki przyśpieszenia. Nie można to tak popularyzować
    Jak coś ja tylko żartowałem z tamtym postem. Ja chce, żeby to było sprowadzone. Jeśli bójki naprawią to będzie można się tymi fajnie bawić. Miksturki Przyśpieszenia są za rzadkie powinni to usunąć i dodać sprint.

  9. #9
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    wiele zręcznościówek polega na prędkości naszej postaci która jest specjalnie dostosowana pod nie
    Ditto.
    Gra jest zrobiona tak, żeby się ją przechodziło bez sprintowania.

    Inna sprawa, że Mikstury Przyspieszenia (te od których się szybciej chodzi) są zdecydowanie zbyt trudne do zdobycia i mają zbyt zawyżone ceny.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •