Zobacz wyniki ankiety: Jakie jest twoje zdanie na temat propozycji?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, ale przyśpieszenie odnawiania powinno być szybsze

    4 19.05%
  • Tak, ale przyśpieszenie odnawiania powinno być wolniejsze

    3 14.29%
  • Tak, przyśpieszenie odnawiania jest dobrane w sam raz

    2 9.52%
  • Nie, takie coś popsułoby balans gry

    10 47.62%
  • Nie mam zdania

    2 9.52%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: Przyśpieszenie odnawiania energii za nabite pożeracze

  1. #16
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał JeGGeRr Zobacz post
    Ja proponuje aby osobistość o nicku Pustka przestał spamować bezsensownymi postami , a co do samych osiągnięć mogłoby coś być za to nie mówię że zwiększony czas odnawiania energii ale coś przez co więcej ludzi by to robiło, poza Razorem nie ma chyba nikogo kto ma praktycznie wszystkie zrobione
    Przecież nie musisz się zgadzać z moimi pomysłami.

    I jeszcze jedna sprawa. Pożeracze nie są taką porażką jak mogło by się wydawać. Odkąd powstał album skłoniło XavierXa to tego by też maxować pożeracze itp i bije te nawet bez sensowne potwory jak króliki, osy nietoperze. Ja gdy tylko skoncze przygotowac sie na scythe kontynuuje maxowanie albumu i za 10-15 lat również będziemy mieli wszystko. To fascynujące wbijać wszystkie pożeracze jakie istnieją i może przejdę się nawet na kolekcjonerskie.
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 04-05-2023 o 10:19

  2. #17
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Przecież nie musisz się zgadzać z moimi pomysłami.

    I jeszcze jedna sprawa. Pożeracze nie są taką porażką jak mogło by się wydawać. Odkąd powstał album skłoniło XavierXa to tego by też maxować pożeracze itp i bije te nawet bez sensowne potwory jak króliki, osy nietoperze. Ja gdy tylko skoncze przygotowac sie na scythe kontynuuje maxowanie albumu i za 10-15 lat również będziemy mieli wszystko. To fascynujące wbijać wszystkie pożeracze jakie istnieją i może przejdę się nawet na kolekcjonerskie.
    Ty działasz na zasadzie karalucha, nie zgadza to się większość z czymkolwiek co napiszesz

  3. #18
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał JeGGeRr Zobacz post
    Ty działasz na zasadzie karalucha, nie zgadza to się większość z czymkolwiek co napiszesz
    To twoje zdanie nie tej twojej "Większości" następnym razem ich zapytaj. Powtórzę ostatni raz przepraszam jeśli mój pomysł na temat pożeracza ci się nie spodobał. Nie musisz się ze mną zgodzić. Jak chcesz to mogę te posty nawet skasować.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •