Zobacz wyniki ankiety: Jakie jest twoje zdanie na temat propozycji?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, ale przyśpieszenie odnawiania powinno być szybsze

    4 19.05%
  • Tak, ale przyśpieszenie odnawiania powinno być wolniejsze

    3 14.29%
  • Tak, przyśpieszenie odnawiania jest dobrane w sam raz

    2 9.52%
  • Nie, takie coś popsułoby balans gry

    10 47.62%
  • Nie mam zdania

    2 9.52%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Przyśpieszenie odnawiania energii za nabite pożeracze

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    200

    Przyśpieszenie odnawiania energii za nabite pożeracze

    W grze aktualnie znajduje się 248 możliwych pożeraczy do nabicia (o ile się nie pomyliłem ). W przeciwieństwie do innych sposób kolekcjonowania czegoś nie przynoszą żadnej korzyści (no jedynie znikoma ilość żetonów). Zwykłe kolekcjonerki trzymane w ekwipunku z roku na rok zyskują na wartości i tworzą pasywny dochód graczowi, karty co prawda bardziej tracą na wartości, ale nadal oferują możliwość pozbycia się ich w kryzysowej sytuacji, aby uzyskać pieniądze. Pożeracze jednak są inwestycją, której nie da się zwrócić oraz są cięższe do nabicia niż kolekcja kart lub kolekcjonerek. Proponuje więc dodać Przyśpieszenie odnawiania energii w zamian za zdobyte pożeracze (pożeracz z danej grupy liczyłby się tylko raz z całego konta, tzn. załóżmy, że mamy pożeracza Smoka Mroku na 6 postaciach - liczy się tylko z jednej). Proponowałbym, by każdy skracał podstawowy czas odnowienia (3 min 36s) o 0.2% całej wartości. Oznaczałoby to, że za wszystkie aktualne pożeracze można by otrzymać maksymalny bonus 49.6% skrócenia energii (czyli energia odnawiała by się ok. 1min 49s). Myślę, że byłaby to ciekawa zmiana, i nabijanie specjalnie pożeraczy byłoby inwestycją z bardzo długoterminowym zwrotem. Mimo to nagrodziłoby graczy, którzy zadali sobie trud, by je nabić. Oczywiście wartości nie są sztywne i chciałbym również usłyszeć o inni gracze o tym myślą, i czy zmieniliby stosunek 1 pożeracz - 0.2% na jakiś inny. Warto także nadmienić, że w takim systemie im więcej pożeraczy się nabija, tym więcej dadzą nam kolejne

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Ja proponuje, by za pożeracza czegoś np Kryształowych Golemów zwiększałoby zdobycie u kryształowych golemów więcej Doświadczenie, Złoto, Ap na konto

  3. #3
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Teraz wrzuciles bezsensowny temat, ja jako jedyny gracz w gierce mam wszystkie pozeracze i nic za to nie oczekuje to tylko taki fun dla osob co sie nudza. Korzysci za wbijanie pozeracza juz masz, osiagniecie + zetony.

    Masz moze z 10 pozeraczy a ty piszesz o jakis korzysciach xD

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Teraz wrzuciles bezsensowny temat, ja jako jedyny gracz w gierce mam wszystkie pozeracze i nic za to nie oczekuje to tylko taki fun dla osob co sie nudza. Korzysci za wbijanie pozeracza juz masz, osiagniecie + zetony.

    Masz moze z 10 pozeraczy a ty piszesz o jakis korzysciach xD
    Nie masz wszystkich, ale rozumiem

  5. #5
    Użytkownik Avatar Dark
    Dołączył
    27-05-2020
    Postów
    57
    Proponowałbym, by każdy skracał podstawowy czas odnowienia (3 min 36s) o 0.2% całej wartości.
    Czyli jakby w grze było 500 pożeraczy (a kiedyś pewnie będzie), to dałoby się skrócić czas odnawiania energii do 0 sekund? Genialne.

  6. #6
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    trzeba by było pomyśleć nad wartościami bo 0.2% może brzmieć nisko ale tak naprawdę jest dość op (dowód zresztą dał użytkownik wyżej)

    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Ja proponuje, by za pożeracza czegoś np Kryształowych Golemów zwiększałoby zdobycie u kryształowych golemów więcej Doświadczenie, Złoto, Ap na konto
    to wydaje się być fajnym rozwiązaniem jak już chcemy przy pożeraczach szperać

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Jak coś zmieniłem zdanie. Nie ma co kombinować z pożeraczami to jest dla wymaxowania albumu takie coś jak kolekcjonerskie itemy, które nic nie robią, a są dodatkową chwałą i cechą wymaxowania gry, które pokazuje, że osiągneliśmy coś dodatkowo głupi pomysł podałem

  8. #8
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Najlepszym rozwiązaniem było by już wprowadzić że skracamy odnawianie energii do pewnego momentu, a potem wbijanie dalszej ilości pożeraczy by dawało coś innego (można zaproponować)
    Robienie obniżenie energii o połowę za 500 pożeraczy dla większości graczy było by za mało opłacalne, a z kolei zrobienie czegoś takiego jak w propozycji za bardzo op, jeżeli ktoś by zrobił wszystkie
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Najlepszym rozwiązaniem było by już wprowadzić że skracamy odnawianie energii do pewnego momentu, a potem wbijanie dalszej ilości pożeraczy by dawało coś innego (można zaproponować)
    Robienie obniżenie energii o połowę za 500 pożeraczy dla większości graczy było by za mało opłacalne, a z kolei zrobienie czegoś takiego jak w propozycji za bardzo op, jeżeli ktoś by zrobił wszystkie
    Albo za każdy pożeracz 1 punkt maxymalnej energii

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    200
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Czyli jakby w grze było 500 pożeraczy (a kiedyś pewnie będzie), to dałoby się skrócić czas odnawiania energii do 0 sekund? Genialne.
    Bardziej chodziło mi o podanie jakiejś wartości, która AKTUALNIE ma sens. Możnaby było np. zrobić tak, żeby zawsze wszystkie pożeracze dawały 50%, czyli co update miasta nawet jakby ktoś miał całość pożeraczy to traciłby trochę odnawiania energii i musiałby na nie znowu pracować. Są różne możliwości, po to jest ten temat, by o nich pomyśleć

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Albo za każdy pożeracz 1 punkt maxymalnej energii
    Myślę, że jeśli idziemy tym tokiem myślenia to powinien być więcej niż 1 punkt, ale też całkiem ciekawy pomysł.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Teraz wrzuciles bezsensowny temat, ja jako jedyny gracz w gierce mam wszystkie pozeracze i nic za to nie oczekuje to tylko taki fun dla osob co sie nudza. Korzysci za wbijanie pozeracza juz masz, osiagniecie + zetony.

    Masz moze z 10 pozeraczy a ty piszesz o jakis korzysciach xD
    To że proponuje jakąś zmianę, nie znaczy, że musi ona być konkretnie pode mnie

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Najlepszym rozwiązaniem było by już wprowadzić że skracamy odnawianie energii do pewnego momentu, a potem wbijanie dalszej ilości pożeraczy by dawało coś innego (można zaproponować)
    Robienie obniżenie energii o połowę za 500 pożeraczy dla większości graczy było by za mało opłacalne, a z kolei zrobienie czegoś takiego jak w propozycji za bardzo op, jeżeli ktoś by zrobił wszystkie
    No myślę, że jednak lepiej byłoby utrzymać jednakową nagrodę za pożeracze, a nie zmieniać co się dostaje, jedynie tak jak mówiłem, można zmniejszyć wartości.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Ja proponuje, by za pożeracza czegoś np Kryształowych Golemów zwiększałoby zdobycie u kryształowych golemów więcej Doświadczenie, Złoto, Ap na konto
    Nie wiem, czy to nie byłoby zbyt OP

  11. #11
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Ja proponuje aby osobistość o nicku Pustka przestał spamować bezsensownymi postami , a co do samych osiągnięć mogłoby coś być za to nie mówię że zwiększony czas odnawiania energii ale coś przez co więcej ludzi by to robiło, poza Razorem nie ma chyba nikogo kto ma praktycznie wszystkie zrobione

  12. #12
    Ogólnie imho system tychże osiągnięć jest do przebudowy, zdobycie pożeracza szczególnie na "przestojowych" miastach i potworkach które coś dropią to nie sztuka, można by pomyśleć nad "Łowcą" czy innym podobnym tytułem za 10k potworków, i wtedy można za to dawać skracanie czasu odnowienia energii, za "pożeracza" co najwyżej eliksir na 100 energii*grupa i ewentualnie jakieś małe bony do zdobyczy z danego potworka lub za te 10k jakieś większe. Ilość żetonów imo też niezbyt jest proporcjonalna, warto może to skorelować z poziomem zdobycia pożeracza, żeby np. za takie króliki dostać na 80 lvl 5 żetonów a już np. za makaki 300
    Le tits now

  13. #13
    A moze potraktować osiągnięcia po prostu jako wyzwanie dle chętnych ?
    Nie z wszystkiego muszą być korzyści (a już na pewno nie tak OP i wywracające balans gierki jak te, które zaproponował autor tematu).Postulowałbym raczej o jakiś ładny itemek kolekcjonerski (może nawet z dedykiem xD) za wypełniony album i ewentualne podbicie bonów do żetonów. Of, nie takie odklejone jak proponował Stefan, tylko podbicie tych dla większych niż jednoczłonkowe" grup potworów (1x- 10, 2x- 20- 3x-30 itd.), bo jednak trochę więcej eny i wysiłku wymaga ich zdobycie.
    Ofc, nie żebym był kompetentny w tym zakresie
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 03-05-2023 o 21:27
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  14. #14
    Cytat Napisał Violetta Valery Zobacz post
    Of, nie takie odklejone jak proponował Stefan, tylko podbicie tych dla większych niż jednoczłonkowe" grup potworów (1x- 10, 2x- 20- 3x-30 itd.), bo jednak trochę więcej eny i wysiłku wymaga ich zdobycie.
    A dlaczego nie, nagradzajmy tych którym się chce układać skrypty, bić w lepszym ekwipunku lub w grupie, na dobrą sprawę jedynie pobicie lvl bossa determinuje bicie mobków na niższych lvl niż "sugerowane", dodatkowo przy blokadzie lvlowej skłaniałoby to expowiczów do zmiany środowiska aby wzbogacić się o żetonki

    Obecnie to wygląda jak nagroda pocieszenia, ale w rodzaju cukierka od producenta czekolady, czego nie można powiedzieć o czasach np. Urkaden/Eliar :v od tego czasu te nagrody sięgnęła poważna inflacja
    Le tits now

  15. #15
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Mamy aktualnie ponad 600 trofeum za wbijanie zwyklych potworkow nie wliczajac globali/mini/eventowych/unikatow a wy chcecie za kazdego danego pozeracza jakis tam bonus? Album zostal wkejony po to ze jak ktos wchodzi w profil to wszystko ladnie sie swieci trofeami a nie jakies bezsensowne nagrody. To nie motywacja do ich wbijania tylko pazernosc graczy ktorym ciagle malo. Jako jedyny to wbilem to co najwyzej dodac kolejna liste rankingowa za ilosci wbitych pozeraczy jak to ma do czynienia z kategoria np. Pomocnicy.
    Ostatnio edytowane przez RaZoR ; 04-05-2023 o 00:50

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •