Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Możliwość zdobycia oba Osiągnięcia za przeprowadzenie bomba lub je usunięcie z albumu

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410

    Możliwość zdobycia oba Osiągnięcia za przeprowadzenie bomba lub je usunięcie z albumu

    Jest problem, bo są pewne osiągnięcia, których nie da się mieć 2 jednocześnie. Jest to https://gyazo.com/222593007cbfa7b50d75f484f4fc5f7e
    jedno osiągnięcie karze nam zaprowadzić bomba przez 3 gazy, a drugie przez zablokowane 1 lub 2 gazy. Fajnie, ale jak wymaxować osiągnięcia jak nie da się zdobyć tych dwóch razem.

  2. #2
    Istnieją osiągnięcia specjalne, które są opcjonalne (można je pominąć). Jedno z dwóch rozwiązań będzie zastosowane, aby nie przeszkadzały one w uzupełnieniu albumu: modyfikacja w kierunku możliwości ponownego zaliczenia (preferowane) lub w ostateczności wycofanie
    Z tematu: Wprowadzone zmiany
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Jest problem, bo są pewne osiągnięcia, których nie da się mieć 2 jednocześnie. Jest to https://gyazo.com/222593007cbfa7b50d75f484f4fc5f7e
    jedno osiągnięcie karze nam zaprowadzić bomba przez 3 gazy, a drugie przez zablokowane 1 lub 2 gazy. Fajnie, ale jak wymaxować osiągnięcia jak nie da się zdobyć tych dwóch razem.
    Możesz najpierw przeprowadzić Bomba nad 3 potokami pary, następnie zrzucić kamienie i zrobić drugie osiągnięcie.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    101
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Możesz najpierw przeprowadzić Bomba nad 3 potokami pary, następnie zrzucić kamienie i zrobić drugie osiągnięcie.
    Właśnie tak zrobiłam i się nie da zdobyć drugiego osiągnięcia. Oszuście!

    Niepotrzebnie się męczyłam...

    Nazwa:  pregnant.png
Wyświetleń: 3308
Rozmiar:  10.5 KB
    Ostatnio edytowane przez Pregnant ; 05-11-2023 o 04:46

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Właśnie tak zrobiłam i się nie da zdobyć drugiego osiągnięcia. Oszuście!

    Niepotrzebnie się męczyłam...
    Bez nerwów. Jak coś to chyba admin zamierza dodać jakąś ekskluzywną nagrodę coś na zasadzie pakietu Vip za 100% albuma czy coś więc ja bym się cieszył z tych osiągnięć. (Mam nadzieje, że admin doda, bo tak mi mówili sorry jeśli się mylę)

  6. #6
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    101
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Bez nerwów. Jak coś to chyba admin zamierza dodać jakąś ekskluzywną nagrodę coś na zasadzie pakietu Vip za 100% albuma czy coś więc ja bym się cieszył z tych osiągnięć. (Mam nadzieje, że admin doda, bo tak mi mówili sorry jeśli się mylę)
    Nigdy nie mów kobiecie jak ma reagować...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •