Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Dyskusja o ostatniej aktualizacji gry

  1. #1
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108

    Dyskusja o ostatniej aktualizacji gry

    W czwartek mieliśmy aktualizację My Fantasy. Dodano Album Osiągnięć. Dodano Bestiariusz. Udostępniono trailer nowej aktualizacji fabularnej, dlaczego nikt o tym nie mówi?

    Album jest super, wygląda tak jakby był w tej grze od samego początku, wklejanie kart jest dobrym rozwiązaniem.
    Bestiariusz jest fantastyczny, odblokowywanie informacji o potworach wraz z pokonywaniem ich, a o bossach z pierwszą walką to doskonałe rozwiązanie które sprawiło, że zacząłem bić sobie Mewy, bo czemu nie. Jest nawet ranking kto pokonał najwięcej potworów danego typu aaaaa jak dobrze.
    Moim jedynym problemem jest to, że brakuje informacji o otrzymywanym doświadczeniu. Przecież to się prosi żeby to tam było. Tomi proszę.

    Nie spodziewałem się, że z tych trzech rzeczy najmniej ekscytować będzie mnie trailer nowej aktualizacji. Jest ok. Montaż jest nieekscytujący, część map wygląda na nieukończoną (strzałka w dachu budynku?), miasto jest dziwnie niebieskie. Z drugiej strony, wyspa, bagno i pustynia wyglądają obiecująco. Wiedźma która zamienia nas w żabę i porywa (pewnie żeby nam pomóc) to coś, co powinno pojawić się w My Fantasy Online już dawno.


    Ktoś coś?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Ludzie muszą zrozumieć, że nowe Miasto to tylko otoczka która złudnie przyniesie ze sobą powiew świeżości, to będzie wszystko to samo co zawsze.
    Durne questy oraz łamigłówki, te same eq tylko o z lekka zwiększonych wartościach współczynników, grind do 100 lvla, kucie eq tylko po to by zastać po góra 6 miesiącach ten sam stan co obecnie czyli totalne pustki na aktywnościach "endgamowych" które mają znaczenie tj. pvp/tvt/iś czy nawet koczowanie wokół globala/li w danym upku

    Ja osobiście nie grałem za czasów gdy ludzie czekali i stękali aż wyjdzie nordia ale mógłbym czekać na update fabularny nawet i 10 lat i nie robiłoby mi to żadnego problemu.
    Chciałbym jednak powiedzieć, że fajnie będzie się to raczej ogrywało i od nowa grindowało aczkolwiek fajerwerków nie oczekuję.
    Jeśli chodzi o album to jest to bardzo dobrze dopracowana opcja chociaż słyszałem że wyczekiwana od 8 lat. A jeśli chodzi o długo wyczekiwane projekty to kiedy dodacie te gildie?
    This is a certified hood classic

  3. #3
    Osio slaw
    Konto usunięte
    Podlewanie kwiatków było w trailerze!!!

    - - - - - - - - - -

    Ok, już mam kliknąć trzeba było
    Ostatnio edytowane przez Osio slaw ; 04-04-2023 o 19:08

  4. #4
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    Wszystko pięknie wygląda, mam tylko nadzieję, że durna zasada opłaty bodajże 1kk za podróż na wyspę z MFO2 nie będzie tutaj tak traktowana. Jedna z najgłupszych rzeczy w MFO2-MFO3.
    ***** ****

  5. #5
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    fajnie że znowu dwa miasta zmieścicie, trailer wygląda dość ciekawie chociaż według mnie faktycznie lepszy był ten z devos, brakuje jedynie jakiejś przybliżonej daty premiery
    album i bestiariusz spoko opcja, ja to jestem zdania że im więcej featurów tym bardziej interesująca będzie gra, oby było ich więcej np jakieś gildie jak wspomniał użytkownik wcześniej
    no i oczywiście czekamy na kolejne ciekawe pomysły, dla przykładu totalnie nie spodziewałem się kasyna i instancji więc pozytywne zaskoczenie, czym zaskoczycie w scythe i kurthus?

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Pamiętajcie o oasis przecież też będzie w tej aktualizacji. Więc jeszcze w oasis dużo jest, ale to i tak mało, bo devos też będzie pewnie zaktualizowane, bo będzie się tam wracało.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    Nie będzie Oasis
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  8. #8
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Nie będzie Oasis
    Będzie. Będziesz mógł wejść do miasta i dowiedzieć się, że jest ono *w budowie*.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Chcecie powiedzieć, że tylko scythe i kurthus będzie i to wszystko na przedziale 100lvl? A Oasis i tam dalej jest na osobną aktualizacją za kolejne lata?

  10. #10
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Chcecie powiedzieć, że tylko scythe i kurthus będzie i to wszystko na przedziale 100lvl? A Oasis i tam dalej jest na osobną aktualizacją za kolejne lata?
    Skoro aktualizacja sie nazywa Scythe & Kurthus to dziwne, zeby dodali tam jeszcze Oasis...
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Pierwszy raz muszę pochwalić administrację, upek 11/10 I to całkowicie niespodziewany.
    Dla mnie te albumy i statystyki to super sprawa, fajnie się było dowiedzieć że nie tylko ja no-lifowałem pędraki. Tylko dupa piecze że ja dostałem kartę po 35000 pędraków a ktoś inny dwie karty po 16000
    Szacun też dla ludzi którzy ubili 20000 królików, to są ludzie z pasją.

    A trailer to mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie widzieć że coś się robi i można mieć nadzieję że upek jest bliżej niż dalej. Z drugiej wszyscy pamiętamy historię z dotrzymywaniem terminów w sprawie upków, zrobili smaka a możemy poczekać jeszcze 10 lat

  12. #12
    Użytkownik Avatar Dark
    Dołączył
    27-05-2020
    Postów
    57
    Fajnie by było, jakby Kamień Chwały dało się dodać do Albumu. Albo chociaż dajcie mu typ kolekcjonerski, by był w innej zakładce niż reszta przedmiotów.

  13. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Fajnie by było, jakby Kamień Chwały dało się dodać do Albumu. Albo chociaż dajcie mu typ kolekcjonerski, by był w innej zakładce niż reszta przedmiotów.
    To samo co z Pucharem za wygranie Igrzysk, ale nie wiem, bo to w sumie EQ i pewnie można ten puchar zrobić nawet na +4 i to było by skomplikowane

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Cytat Napisał Eresmel Zobacz post
    Ludzie muszą zrozumieć, że nowe Miasto to tylko otoczka która złudnie przyniesie ze sobą powiew świeżości, to będzie wszystko to samo co zawsze.
    Durne questy oraz łamigłówki, te same eq tylko o z lekka zwiększonych wartościach współczynników, grind do 100 lvla, kucie eq tylko po to by zastać po góra 6 miesiącach ten sam stan co obecnie czyli totalne pustki na aktywnościach "endgamowych" które mają znaczenie tj. pvp/tvt/iś czy nawet koczowanie wokół globala/li w danym upku

    Ja osobiście nie grałem za czasów gdy ludzie czekali i stękali aż wyjdzie nordia ale mógłbym czekać na update fabularny nawet i 10 lat i nie robiłoby mi to żadnego problemu.
    Chciałbym jednak powiedzieć, że fajnie będzie się to raczej ogrywało i od nowa grindowało aczkolwiek fajerwerków nie oczekuję.
    Jeśli chodzi o album to jest to bardzo dobrze dopracowana opcja chociaż słyszałem że wyczekiwana od 8 lat. A jeśli chodzi o długo wyczekiwane projekty to kiedy dodacie te gildie?
    Zgadzam się w 100%. Trochę smutne ale prawdziwe. Najgorsze jest to że adminom nie na rękę kończenie gry więc w sytuacji upkowej nic się nie zmienia. Ja osobiście liczę że dożyje momentu gdy gra zostanie skończona i wprowadzony świat szybki ale to zostanie wprowadzone jak dziecko Tomiego przejmie grę

    - - - - - - - - - -

    A no i oczywiście @Eresmel zapomniałeś wspomnieć że po pół roku od upka wejdą "łatki" na bronie bo któreś się okażą za mocne. To jest w sumie zabawne że 10 testujących osób nie jest w stanie tego wyłapać, tylko dopiero jak wszyscy gracze zaczynają walczyć - 30 osób.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    20-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    A no i oczywiście @Eresmel zapomniałeś wspomnieć że po pół roku od upka wejdą "łatki" na bronie bo któreś się okażą za mocne. To jest w sumie zabawne że 10 testujących osób nie jest w stanie tego wyłapać, tylko dopiero jak wszyscy gracze zaczynają walczyć - 30 osób.
    Ahh Klasyka. Hybrydy były w Devos. EneDueRabe jest testerem. EneDueRabe grał hybrydą w Devos.

    Zaczynam grać hybrydą w Nordii. EneDueRabe i pozostali testerzy:
    Nazwa:  aa2b60zm.jpg
Wyświetleń: 249
Rozmiar:  9.9 KB
    Ostatnio edytowane przez Oma Ghostrick ; 09-04-2023 o 18:00

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •