Zobacz wyniki ankiety: Grupowanie sie przed igrzyskami śmierci.

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    16 57.14%
  • Nie

    9 32.14%
  • Nie mam zdania

    3 10.71%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Igrzyska Śmierci

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2017
    Postów
    16

    Igrzyska Śmierci

    Zmiana grupowania na igrzyskach śmierci.

  2. #2
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    259
    co ty chcesz za zmiane jak 10 osob na to chodzi

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Nikt nie chodzi z prostej przyczyny - tam nie ma walk TvT, tylko zabawa w "wyłapywanie" i kto więcej osób np. kupi żeby wbiły tylko pod złapanie oponentów (tak to potwierdzone info ktoś mi napisał że ma dobre układy z tym graczem, bo "płaci mi za wyłapywanie wybranych osób na IŚ").

    Zaraz po zmianach jak było grupowanie zainteresowanie było nieco inne, obecnie? Podobno chodzi 8 osób które faktycznie idą powalczyć z czego 4 osoby są wyłapywane, a drugi zespół już nie ma walk tylko oddawanie wybranej osobie wina. W sumie TvT to Team vs Team więc może niech faktycznie te drużyny nabiorą znaczenia i niech np. ludzie z jednej drużyny mogą się grupować, nie sądzicie że w końcu to słówko "drużyna" nabrałoby innego sensu? Oczywiście blokada możliwości przeskakiwania między drużynami - wychodzisz z teamu i masz 5 dni blokady na dołączenie do innej drużyny.

    Walki powinny być 4vs4, tak żeby dowolna DRUŻYNA, bo wtedy można już bawić się drużynowo w bójki z efektem nagrody za dobrze poprowadzone walki.

    Zaraz ktoś powie "wypowiada się sensei co zgarniał nagrody", mi możecie te nagrody zablokować, nie ma problemu, serio te 20 MFów (10 zeta) nie jest jakoś do szczęścia mocno potrzebne.

    Podobno jeśli ankieta jest anonimowa to nie jest brana pod uwagę, może jakieś wsparcie admina żeby można było podglądać kto na co zagłosował?

  4. #4
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    To igrzyska smierci nie event tvt, proponuje powrot sabotowania i usuniecie grupowania. Przez to grupowanie strasznie zmiekliscie chlopaki, polecam wziac sie w garsc i przestac plakac na forum o bezsensowne zmiany
    nie pozdrawiam komentujacych ktorzy nie chodza na is a reszte pozdrawiam
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  5. #5
    Obecnie jedynym ratunkiem jest zamknięcie eventu, zrobienie reworku i oddanie go razem z wyjściem Scythe. W przeciwnym wypadku gang wypierdków dalej będzie żerował na niskiej frekwencji.

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał Alvi Zobacz post
    To igrzyska smierci nie event tvt, proponuje powrot sabotowania i usuniecie grupowania. Przez to grupowanie strasznie zmiekliscie chlopaki, polecam wziac sie w garsc i przestac plakac na forum o bezsensowne zmiany
    nie pozdrawiam komentujacych ktorzy nie chodza na is a reszte pozdrawiam
    Jesteś za sabotami bo w obecnej mecie tylko ty nasyłasz wyłapywaczy i nasyłał byś saboty, jakby to na ciebie pół gry nasyłało to byś pierwszy pisał że trzeba coś z tym zrobić
    Wszystko dobrze dopóki ty na tym korzystasz
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Jesteś za sabotami bo w obecnej mecie tylko ty nasyłasz wyłapywaczy i nasyłał byś saboty, jakby to na ciebie pół gry nasyłało to byś pierwszy pisał że trzeba coś z tym zrobić
    Wszystko dobrze dopóki ty na tym korzystasz
    Panowie ale bez emocji, niech każdy zainteresowany zagłosuje i tyle.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •