Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Nazwy używanych zdolności/zaklęć/przedmiotów w ramce

  1. #1
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347

    Nazwy używanych zdolności/zaklęć/przedmiotów w ramce

    Witam,
    wśród graczy są też ci, którzy wchodzą na gierkę na telefonie.
    Nie działa ona źle (o dziwo), ale znajduję jeden mankament.
    Tak to już jest, że klikając coś na telefonie może zdarzyć się missclick (no chyba, że sobie machniemy zooma).
    Podczas gdy mamy możliwość użycia zdolności/zaklęcia/przedmiotu w ramce pojawia się informacja o tym jakie ma przeznaczenie. Bardzo pomocne prawda? Jednakże po wybraniu znika, a my grając na telefonie nie mamy pewności co zostało wybrane i czy nie zdarzył się missclick.
    Czy nie dałoby się dodać do opcji gry czegoś w stylu "Pokazuj ramkę z potwierdzeniem wybranej opcji w walce"
    Wtedy grając na telefonie i po wybraniu danej rzeczy mamy "potwierdzenie", że wybraliśmy to co chcieliśmy wybrać, ewentualnie jeśli inna rzecz to wiemy, że trzeba zmienić. Obecnie po prostu funkcjonuje to dosyć ryzykownie.
    Zmiana kosmetyczna do wprowadzenia, a bardzo usprawni korzystanie z gry na telefonach.

    #edit Destroyer
    Dzięki za radę, ale nie wiem czy kiedykolwiek korzystałeś z MFO3 na telefonie. Przynajmniej u mnie jest tak, że wybrana opcja nawet nie jest podświetlana, w momencie kliknięcia czegoś "podświetla się" cały obraz. Nie wiem czy to kwestia telefonu czy ogólnie tak gra tam działa. Wtedy nawet zoom nie gwarantuje, że wybierze się dobrą opcję... Zresztą usprawniamy coś po to, aby utrudnić sobie walkę wizualnie...

    Nazwa:  pomysl.png
Wyświetleń: 95
Rozmiar:  346.0 KB
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 19-03-2023 o 21:21
    ***** ****

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Polecam zoom
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •