Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Możliwość wyłączenia nowych ikonek

  1. #16
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    rzeczywiście lipna ta kolorystyka
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  2. #17
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    360
    Sama zmiana raczej na plus, niż na minus, ale dziwi mnie, że chciało się adminowi robić ikonki zdolności, a nadal nikt nie wpadł na to, aby umożliwić szybką zmianę kolejności wyświetlanych zdolności (jak to jest z zaklęciami czy skryptami)... Dodatkowo umożliwiłbym zwiększenie ilości linijek dostępnych zdolności w walce, bo przewijanie ich jest czasami uciążliwe (pokazywanie ich 9 czy tam 10 zamiast 6 to chyba nie jest wielka zbrodnia?)

    #edit
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-postacie-quot
    Kiedyś założyłem ten temat, pomysł został zlany nie powiem czym, a dodane zostało coś, co moim zdaniem powinno mieć dużo niższy priorytet (choć nie krytykuję, bo pomysł jest ok). Dużo głosów na tak, wszelkie głosy na nie nawet nieuzasadnione, zero odpowiedzi admina.
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 15-02-2023 o 19:46
    ***** ****

  3. #18
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Sama zmiana raczej na plus, niż na minus, ale dziwi mnie, że chciało się adminowi robić ikonki zdolności, a nadal nikt nie wpadł na to, aby umożliwić szybką zmianę kolejności wyświetlanych zdolności (jak to jest z zaklęciami czy skryptami)... Dodatkowo umożliwiłbym zwiększenie ilości linijek dostępnych zdolności w walce, bo przewijanie ich jest czasami uciążliwe (pokazywanie ich 9 czy tam 10 zamiast 6 to chyba nie jest wielka zbrodnia?)

    #edit
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-postacie-quot
    Kiedyś założyłem ten temat, pomysł został zlany nie powiem czym, a dodane zostało coś, co moim zdaniem powinno mieć dużo niższy priorytet (choć nie krytykuję, bo pomysł jest ok). Dużo głosów na tak, wszelkie głosy na nie nawet nieuzasadnione, zero odpowiedzi admina.
    Żadnych ikonek nie trzeba było robić, zostały wykorzystane te które są dostępne (mf3.pl/static/icons/Magic.png). Jeżeli masz inne pomysły to je po prostu zaproponuj. Głównym czynnikiem, który wpływa na priorytet propozycji jest czas konieczny do jej wprowadzenia.
    ***** ***

  4. #19
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    360
    Nie wiem czy przeczytałeś moją wypowiedź ze zrozumieniem... Nie mówię, że ikonki są złe, nie zamierzam szukać lepszych. Po prostu nie rozumiem dlaczego ta zmiana jest lepsza niż to co proponowałem tj. szybka zmiana kolejności zdolności w walce bez potrzeby usuwania i dodawania na nowo... Tyle się czyta w dziale propozycji, że dany pomysł jest be albo cacy, ale nic z tego nie będzie, bo są rzeczy ważniejsze do zrobienia. Dla mnie te kolorki to błahostka na tle tego, co w grze można by było zrobić.
    ***** ****

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,334


    Takie coś, tylko dla zdolności i bez otwierania nowego okna. Raczej niezbyt czasochłonna zmiana a conajmniej równie użyteczna. @xani?
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  6. #21
    Jak dla mnie kulki są spoko, ale fajnie by było gdyby było powiązanie >>ogólne<< między ikonami zdolności a ikonami zwojów, tzn. fajnie by było to ustandaryzować (wiadomo, w eq z przedmiotami nam się wyświetli dla jakiej to profki, ale w menu zdolności już nie, a odruchowo można się pomylić, podglądu z poziomu tej zakładki też nie ma :/ )

    Może kolor zwoju zmienić (zielony, niebieski, czerwony)? Bo wstęgi to nie ma co już ruszać.
    Le tits now

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •