Zobacz wyniki ankiety: Fajen pomysł?

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    13 54.17%
  • nei

    11 45.83%
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Igrzyska Śmierdzi

  1. #1

    Kciuk w dół Igrzyska Śmierdzi

    Proponuję, żeby event startował tylko i wyłącznie, gdy zapisanych jest przynajmniej 20 osób. Mniejsza liczba chętnych skutkowałaby dla wszystkich wylotem do miasta

  2. #2
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Jestem na tak, to świetna propozycja! Może w końcu zaczniemy zachęcać ludzi do chodzenia na igrzyska niż ich zniechęcać
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  3. #3
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Jestem na tak, to świetna propozycja! Może w końcu zaczniemy zachęcać ludzi do chodzenia na igrzyska niż ich zniechęcać
    bedzie równie dobrze jesli gracze zamiast sie obrażać jak dzieci i pisac donosy wezma sprawy w swoja rece

    btw proponuje zwiekszyc nagrody za wygranie bo obecnie 20 mf nie starcza nawet na bonus 300% do expa

  4. #4
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Po co zwiększać nagrody jak ludziom taka forma igrzysk się nie podoba? Nie widzę potrzeby zwiększania nagród. Puki nie ma większej ilości przeciwników to te nagrody i tak są za wysokie jak na jedną walkę i koniec eventu Przecież nawet dlatego nie ma igrzysk czwartkowych bo te igrzyska się nie przyjęły. Od ponad roku na to chodzą 2/3 składy, równie dobrze mogło by tych igrzysk wcale nie być.

    - - - - - - - - - -

    Z żadnej bójki 4 v 4 nie masz nagrody 20MF, tylko na igrzyskach.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  5. #5
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Po co zwiększać nagrody jak ludziom taka forma igrzysk się nie podoba? Nie widzę potrzeby zwiększania nagród. Puki nie ma większej ilości przeciwników to te nagrody i tak są za wysokie jak na jedną walkę i koniec eventu Przecież nawet dlatego nie ma igrzysk czwartkowych bo te igrzyska się nie przyjęły. Od ponad roku na to chodzą 2/3 składy, równie dobrze mogło by tych igrzysk wcale nie być.

    - - - - - - - - - -

    Z żadnej bójki 4 v 4 nie masz nagrody 20MF, tylko na igrzyskach.
    po pierwsze pisze sie póki co.
    po drugie skąd wiesz ze taka forma igrzysk sie nie podoba? jakos nie widzialem problemu ze zrobieniem walk 4v4 na ostatnich is jak to masz w zwyczaju mówić. Nie było też żadniej ankiety ani nawet propozycji zmian więc proponowałbym zrobic osobny post na forum, by obmyslic sposób na zachęcenie ludzi a nie wrzucanie tu twoich opini

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Zmiany w Igrzyskach Śmierci (mfo3.pl) Tutaj były propozycje

    Zobacz sobie jaka opcja w ankietach wygrała, zanim zaczniesz pisać że nikt nie mówił o igrzyskach i co zmienić. Propozycje w tym temacie są ignorowane.
    Po drugie jeżeli na igrzyska chodzą sami testerzy i ich koledzy to chyba coś świadczy że innym się nie podoba, jakby się podobało by chodzili jak na samym początku Ciekawe że dawniej ludziom jakoś się na to chciało chodzić, a teraz mają gdzieś

    - - - - - - - - - -

    Marudzenie na wyłapywaczy (ale co ja tam wiem dobra zmiana) Igrzyska śmierci (mfo3.pl)

    Znalazło by się pewnie więcej takich postów, ale nie mam ochoty Ci udowadniać, że były składane propozycje, sam sobie wpisz w wyszukiwarkę ''igrzyska śmierci'' albo same ''igrzyska''
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  7. #7
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Zmiany w Igrzyskach Śmierci (mfo3.pl) Tutaj były propozycje

    Zobacz sobie jaka opcja w ankietach wygrała, zanim zaczniesz pisać że nikt nie mówił o igrzyskach i co zmienić. Propozycje w tym temacie są ignorowane.
    Po drugie jeżeli na igrzyska chodzą sami testerzy i ich koledzy to chyba coś świadczy że innym się nie podoba, jakby się podobało by chodzili jak na samym początku Ciekawe że dawniej ludziom jakoś się na to chciało chodzić, a teraz mają gdzieś

    - - - - - - - - - -

    Marudzenie na wyłapywaczy (ale co ja tam wiem dobra zmiana) Igrzyska śmierci (mfo3.pl)

    Znalazło by się pewnie więcej takich postów, ale nie mam ochoty Ci udowadniać, że były składane propozycje, sam sobie wpisz w wyszukiwarkę ''igrzyska śmierci'' albo same ''igrzyska''
    Może zrobimy po staremu, szybkie 7v1 i zobaczymy czy dalej będziesz zadowolony?
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  8. #8
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Przecież saboty zostały zastąpione wyłapywaczami, tu i tu może być nieuczciwe, bez sensu zmieniać jedno na drugie jak efekt końcowy jest ten sam = brak fanu z eventu i brak chętnych xD
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  9. #9
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Niezależnie jak będą wyglądać te igrzyska i tak będziesz niezadowolony więc o co ten płacz damianxp, może zamiast wysyłać z bratem donosy do admina pomyślcie jak wygrać igrzyska. Z resztą przy aktualnym systemie masz większe szanse wygrać niż walcząc normalne 4v4 ale oczywiście ty nie chcesz wygrywać tylko się dobrze bawić

    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  10. #10
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Ciężko zrozumieć, że ludzie wolą chodzić w małych składach i walczyć normalnie niż się wyłapywać i frustrować?
    Zresztą to jak bardzo spadło zainteresowanie tym eventem mówi samo za siebie.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  11. #11
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Jestem na tak, to świetna propozycja! Może w końcu zaczniemy zachęcać ludzi do chodzenia na igrzyska niż ich zniechęcać
    Jestem na tak, to świetna propozycja! Może w końcu przestaniesz płakać na tym forum o te Igrzyska, bo to już ani ciekawe, ani śmieszne nawet nie jest jak się błaźnisz, a na Rozmowach mówisz coś o tym, żeby nie brać gry na poważnie. Weź się za siebie, rusz tymi ostatnimi szarymi komórkami, to może będziesz miał 0.01% więcej szansy na wygranie IŚ Ale po co pomyśleć jak wygrać, skoro można płakać że inni wygrywają. Może zróbmy edycję w której jest tylko skład braci xp żeby sobie wygrali jedno IŚ i dali sobie spokój z tymi wypocinami

  12. #12
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Czemu jak komuś się coś nie podoba to od razu wyzywasz? To że ktoś nie ma ochoty w 20 osób to ma prawo wyrazić swoją opinię, nie widzę sensu offtopować i płakać w tym temacie że ktoś chciał normalnego 4 v 4 bez możliwości psucia innym XD
    Tutaj ciężko znaleźć kogoś na wymianę, a co dopiero na igrzyska.
    Temat do zamknięcia bo pojawia się offtop
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  13. #13
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Czemu jak komuś się coś nie podoba to od razu wyzywasz? To że ktoś nie ma ochoty w 20 osób to ma prawo wyrazić swoją opinię, nie widzę sensu offtopować i płakać w tym temacie że ktoś chciał normalnego 4 v 4 bez możliwości psucia innym XD
    Tutaj ciężko znaleźć kogoś na wymianę, a co dopiero na igrzyska.
    Temat do zamknięcia bo pojawia się offtop
    Ona nie wyzywa tylko pisze jak jest. Zostałeś upokorzony w tym temacie kilkukrotnie więc piszesz "Temat do zamknięcia bo pojawia się offtop" XD
    Btw na ostatnich igrzyskach jak już wcześniej wspomniałem NIE BYLO PROBLEMOW Z 4V4, odbyly sie normalnie 3 takie walki a gdybyś ty i inni sie nie splakali i przyszli w 4-8 osob to walk 4v4 bylo by 4-5
    Wiec prosze nie wypowiadaj się już więcej w temacie is( to dla dobra twojego wizerunku)

    Btw za takie posty kochamy extazy
    Ostatnio edytowane przez Infinitum ; 15-02-2023 o 23:02

  14. #14
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Ktoś wyraża sprzeczną opinię do mojej = "offtop" btw
    This is a certified hood classic

  15. #15
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Wyzywanie to nie jest opinia

    - - - - - - - - - -

    Poza tym odbyły się 2 walki 4v4 Jak 3 składy mogą zrobić 3 walki 4v4?
    Nadal zapominasz że kłamiesz

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •