Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z propozycją?

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zgadzam się, warunek powinien zostać dodany

    7 29.17%
  • Nie zgadzam się, warunek nie powinien zostać dodany

    17 70.83%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Warunek na ciosy krytyczne w skrypcie

  1. #1
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195

    Warunek na ciosy krytyczne w skrypcie

    Witam wszystkich w mojej propozycji. Proponuję danie do skryptu warunku "Mój następny atak jest ciosem krytycznym" oraz "Następny atak przeciwnika jest ciosem krytycznym".

    Ciosy krytyczne nie są losowe, można je sobie policzyć. Co otwiera wiele opcji. Na przykład można wtedy użyć zdolności zwiększającej obrażenia, coś w stylu magicznego uderzenia. Analogicznie, wprawny przeciwnik może turę wcześniej użyć osłony magicznej, żeby od razu odbić cios krytyczny. Niestety jest to możliwe tylko w walkach manualnych. Walki automatyczne są przez to strasznie spłycone. Jest to zupełnie niepotrzebne. Jestem przekonany, że proponowana zmiana wpłynie korzystnie na całokształt pvp.

    Uprzedzając pytanie, nie powiem jak policzyć ciosy krytyczne. Ponieważ sporo graczy tego nie wie. Dzięki temu, bardziej elitarni gracze mogą wygrywać walki manualne. Natomiast jestem pewien, że Admin i decyzyjni testerzy znają wzór na ciosy krytyczne.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    Chyba na tak, obecnie nie ma polecenia by logicznie zawrzeć ilość tur od ostatniego krytyka. Z drugiej strony nigdy nie wprowadzili polecenia na np. sprawdzenie jakiego przedmiotu/zdolności ktoś użył i myślę że jest to nie bez przyczyny, twórcy gry chcą aby skrypty nie mogły robić aż tak dużo, już sama ilość dostępnych bloków poleceń o tym świadczy
    This is a certified hood classic

  3. #3
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    54
    Myślę, że to bez sensu, bo walki staną się trochę jednostronne.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    Myślę, że to bez sensu, bo walki staną się trochę jednostronne.
    Najpierw naucz się pisać skrypty, a dopiero potem się wypowiadaj. Tylko się kompromitujesz xD

    Nazwa:  IDIIBWq.png
Wyświetleń: 249
Rozmiar:  246.0 KB

  5. #5
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    54
    ok, (a ty się najpierw naucz kultury, bo to nie jest kompromitacja tylko zapytanie czy ktoś pomoże)

  6. #6
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    ok, (a ty się najpierw naucz kultury, bo to nie jest kompromitacja tylko zapytanie czy ktoś pomoże)
    Nie chodzi o to, że prosisz o pomoc na forum, ale o Twoją wiadomość z tej dyskusji: "Myślę, że to bez sensu, bo walki staną się trochę jednostronne".
    Zdjęcia było dla kontekstu, żeby pokazać, że nie potrafisz nawet najprostszych rzeczy ustawić w skrypcie.

  7. #7
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Po to skrypty są takie ułomne, żeby ''była sprawiedliwość'' i średniozaawansowany gracz miał takie same szanse z bardziej zaawansowanym graczem (limit poleceń, warunków, itp). Nawet się nie łudź, że wejdzie
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  8. #8
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    54
    okej. ja w każdym razie jestem na nie.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Po to skrypty są takie ułomne, żeby ''była sprawiedliwość'' i średniozaawansowany gracz miał takie same szanse z bardziej zaawansowanym graczem (limit poleceń, warunków, itp). Nawet się nie łudź, że wejdzie
    Sprawiedliwość jest wtedy gdy ktoś bardziej kumaty odnosi większe sukcesy, czyli ma prawo do tego aby wykazać się w tym w czym jest dobry, lepszy od innych.

    Bądźmy wszyscy słabi, tacy sami niedorozwinięci.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    No i dlaczego na nie? Trochę nad tym myślałem i polecenie tego typu nie różni się zbyt wiele chociażby od tego które liczy ile mieliśmy łącznie krytyków czy chybień więc jak na moje bez problemu mogłoby wejść.
    Jakoś ludzie co odbijali mogli porównać czy ostatni cios był krytyczny to czemu nie można porównać ile tur temu on nastąpił?
    This is a certified hood classic

  11. #11
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Sprawiedliwość jest wtedy gdy ktoś bardziej kumaty odnosi większe sukcesy, czyli ma prawo do tego aby wykazać się w tym w czym jest dobry, lepszy od innych.

    Bądźmy wszyscy słabi, tacy sami niedorozwinięci.
    Też jestem takiego zdania, ale gra idzie w tą stronę już od dawna bądźmy realistami.
    Chcesz się wykazać umiejętnościami walcz manu i trać swój czas
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  12. #12
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Też jestem takiego zdania, ale gra idzie w tą stronę już od dawna bądźmy realistami.
    Chcesz się wykazać umiejętnościami walcz manu i trać swój czas
    Ironia na tym forum została zabita dawno temu więc bądźmy już wszyscy poważni.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    254
    Jak najbardziej na Nie. Limit poleceń nie został zwiększony mimo wielokrotnego wałkowania. Następnym razem skorzystaj z opcji "Szukaj". Do zamknięcia.

    Pozdrawiam z pogardą
    Administracja elektroda.pl

  14. #14
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Proponuję danie do skryptu warunku "Mój następny atak jest ciosem krytycznym" oraz "Następny atak przeciwnika jest ciosem krytycznym".
    Bramki logiczne gdzieś zgubiłeś w tej propozycji
    Le tits now

  15. #15
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    nk jak sprawdzić czy mój następny atak będzie krytyczny

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •