Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: IŚ dla niższych leveli

  1. #1
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    54

    IŚ dla niższych leveli

    Cześć, czy zostanie dodane coś takiego co umożliwiałoby walkę drużynową dla mniejszych poziomów niż 80? Ja osobiście bym chętnie walczył pvp tylko że na moim poziomie nie ma graczy (albo są na 80 lvl albo się poddali i nie grają). Dlatego to mogłoby rozwiązać ten problem. (jak chcesz skrytykować pomysły, to nie pisz "wbij 80 lvl", bo do tego potrzeba bardzo dużo czasu).

  2. #2
    1. Wbicie 80 lvl to jakieś pół roku względnie aktywnej gry. Olbrzymia ilość czasu
    2. Propozycja pojawia sie średnio 3 razy w miesiącu od jakiś 8 lat- ciezko sie domyślić z jakim skutkiem . Nie trzeba ponadprzecietnej (ani nawet przecietnej xD) inteligencji zeby sie domyslic ze teraz tez nie wejdzie .
    Wez, korzystaj z wyszukiwarki tematów zeby weryfikować ile razy twoje pomysły byly juz zamieszczane. Proszenie o cos tysiąc razy w zasadzie NIGDY nie przynosi lepszego skutku niz proponowanie raz
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Nie uważam że to dobry pomysł. Na iś już były problemy na max lvl z liczbą osób a co dopiero rozdzielać to na niższe poziomy.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    za czasów devos dopuszczali lvle niższe niż 65 to nie wytrzymywali pierwszych rund i tym samym nabijalni sztucznie nagrody max lvlom

  5. #5
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Cumliak Zobacz post
    Nie uważam że to dobry pomysł. Na iś już były problemy na max lvl z liczbą osób a co dopiero rozdzielać to na niższe poziomy.
    Również byłby problem z rozłożeniem tego w tygodniu

  6. #6
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    54
    ok. zrozumiałem. słaby pomysł.

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    ok. zrozumiałem. słaby pomysł.
    Nie poddawaj się postaraj się ich przegonać udowodnij im jesli nadal chcesz by powstały igrzyska śmierci dla niższych lvl, że masz racje. Idź i powiedz im, ze musi byc tak jak chcesz nie wiem walcz z nimi ile wytrzymasz zrób coś śmiało

  8. #8
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    54
    to i tak zależy od adminów, a skoro odrzucili tyle propozycji na ten temat to musieli mieć jakiś powód

  9. #9
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82
    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    Cześć, czy zostanie dodane coś takiego co umożliwiałoby walkę drużynową dla mniejszych poziomów niż 80? Ja osobiście bym chętnie walczył pvp tylko że na moim poziomie nie ma graczy (albo są na 80 lvl albo się poddali i nie grają). Dlatego to mogłoby rozwiązać ten problem. (jak chcesz skrytykować pomysły, to nie pisz "wbij 80 lvl", bo do tego potrzeba bardzo dużo czasu).
    Pomysł jest dobry, tylko można "podzielić" właśnie igrzyska tak żeby było sprawiedliwie np. 50-55 lvl w jednych IŚ. Jedynie lepiej gdyby odbywały się np. raz w miesiącu bo mogłobybyć za mało osób na Iś i by nic się nie działo.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Nikt nie walczy tvt na niższych lv więc bezsensu, zwiększcie nagrody i przywróćcie iś w czwartki to może ktoś będzie na to chodzić bo 20mf na event grupowy raz w tygodniu to żart. Propozycja pewnie nie przejdzie bo to "darmowe mf" czyli 10zł na 1 z 4 graczy co tydzień, nie zwracając uwagi na to że, trzeba mieć specjalne statystyki oraz eq pod ten event. Jeśli nagrody zostałyby zwiększone do przynajmniej 30/40 a najlepiej jak za czasów devos 50mf więcej osób chciałoby brać w nich udział, przy tak żenujących nagrodach igrzyska mogą być tylko rozrywką dla tych którzy mają w tej grze wszystko inne. Polecam się zastanowić czy 20mf ma jakąkolwiek wartość, gdy można wygrać maksymalnie tyle raz na miesiąc jeśli będziemy zawsze wygrywać bo jak wiadomo każdy chce wygrać a nagrodę otrzymuje 1 osoba.
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  11. #11
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Igrzyska są mało popularne nie ze względu na punkty mf (osoby które chodzą/chodziły robiły to for fun). Gracze przyzwyczaili się do chodzenia w małych grupkach 4 osobowych, po zrobieniu nowego starego ładu, nikomu się nie chce chodzić w 20 osób, abstrachując od tego czy byli by wyłapywani czy nie, zmiana się nie spodobała, sporo osób przestało chodzić. Najlepiej by było zrobić czwartkowe tak jak w Devos bez grupowania i bez akceptacji, a w niedzielę z pełnym grupowaniem. No ale wiadomo ''za dużo roboty''
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  12. #12
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    Nie no, edytuję ten troll post aby nie wyrwać bana, no i mam zasadnicze pytanko, event nazywa się igrzyska śmierci czy coniedzielny turniej 4v4?
    Ostatnio edytowane przez Eresmel ; 07-02-2023 o 21:44
    This is a certified hood classic

  13. #13
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał Eresmel Zobacz post
    Nie no, edytuję ten troll post aby nie wyrwać bana, no i mam zasadnicze pytanko, event nazywa się igrzyska śmierci czy coniedzielny turniej 4v4?
    Król góry ma swoje edycję, nie widzę przeciwskazań by igrzyska również miały jakieś edycje, zauważ że zmiana trochę grupowanie, trochę nie jakoś nie odpowiada ani osobom co są za grupowaniem, ani osobom co są przeciw.
    Można by wymyśleć jakieś cykle co określony czas (nie mówię żeby było strikte co niedziele z pełnym grupowaniem) ale urozmaicenie by się przydało. Na igrzyska czekasz tydzień i możesz szybko odpaść (np. odpadasz na czas bo są 3 składy) i ludziom się nie chce umawiać jak mogą nawet nie zawalczyć tylko od razu do miasta.
    Z jednej strony zgodzę się z tobą to nie jest turniej 4 v 4 ale zauważ że inaczej nikt nie chce grać, dlaczego? Bo każdy woli grać ze swoim składem, czy to wbić na głosowy i się dobrze bawić, czy to reset i build pod team by mieć większą szansę na wygraną.

    Nikt np. nie wbija do rozbitych składów, do osób co chodzą w dwójkę, w pojedynkę czy w trójkę. I tak każdy gra jakby to był turniej 4 vs 4 bo i tak nikt się nie tasuje
    Ostatnio edytowane przez damianxp ; 07-02-2023 o 21:55
    Nadal zapominasz że kłamiesz

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •