Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że propozycja powinna być wprowadzona do gry?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    11 100.00%
  • Nie

    0 0%
  • Nie wiem

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Dodanie do profilu gracza itemków na sprzedaż

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    199

    Dodanie do profilu gracza itemków na sprzedaż

    Witam. Moja propozycja polega na tym, by przy każdym itemku w ekwipunku pojawiało się pole do zaznaczenia. Bez zaznaczenia to pole nic by nie zmieniało, natomiast gdy zaznaczymy nasz itemek pojawiłby się w nowej zakładce na profilu (np. pomiędzy "Prezentacja" a "Osiągnięcia") o nazwie Handel i inni gracze mogliby zobaczyć listę wszystkich takich itemków, które zaznaczyliśmy. Aktualnie wiele graczy tworzy swoje listy sprzedaży opierając się o rozwiązania spoza MFO, jednak są to dość czasochłonne rozwiązania (ze względu na zapisywanie nazwy, kopiowanie linku itemu itp.), które bardzo często mają niewielki zasięg dotarcia do klientów. Zmiana ta zachęciła by dużo osób do zrobienia swojej listy itemów na sprzedaż, ożywiłaby już aktualnie martwy handel na serwerze, i przede wszystkim spowodowałaby, że o wiele więcej graczy oglądałoby takie listy. Nie wpłynełoby to także w dużym stopniu na finanse gry, gdyż oczywiście takich itemów nie można "kupić zdalnie" z takiej listy, trzeba się prywatnie dogadać z osobą wystawiającą, więc zmiana ta nie byłaby równoznaczna z nieograniczonymi slotami na aukcję.

  2. #2
    halfdann
    Konto usunięte
    fajne, mozna pomyslec by dodac w 2028

  3. #3
    Cytat Napisał halfdann Zobacz post
    fajne, mozna pomyslec by dodac w 2028
    Myślę że jakąkolwiek sensowną propozycje wprowadzą w tym roku
    Dzień się kończy, noc zaczyna Waleczny bitke rozpoczyna.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •