Zobacz wyniki ankiety: Czy większa aktywność na FB jest dobrym pomysłem i przyciągnie graczy?

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    9 69.23%
  • nie

    4 30.77%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Większa aktywność MFO na Facebooku

  1. #1
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    348

    Większa aktywność MFO na Facebooku

    Witam.
    Większa aktywność na fanpage Facebookowym może tylko polepszyć sytuację gry.
    Posty co kilka dni ze świata gry, z postępów aktualizacji, nowości, może ciekawostki?
    Każdy post to reklama i potencjalna szansa na nowych graczy, a tych jest coraz mniej.
    Szkoda, że nie ma też konkursów dot. MFO2 i MFO3.
    Przecież jeden konkurs na miesiąc to nie jest dużo, a zawsze to szansa na jakieś upominki czy MF (i tu nie chodzi o wielkość nagród, a sam fakt, że do graczy wyciąga się rękę, a nagrody wcale nie muszą być mocne, one mają być symboliczne).
    Pamiętam co było jeszcze w 2020/2021, na FB było dosyć aktywnie i widać było, że to działa.
    Ile czasu trzeba poświęcić na takiego FP? 10 minut w tygodniu?

    Zapraszam do dyskusji i głosowania - czy waszym zdaniem aktywność na FB powinna być poprawiona i czy skutecznie przyciągnie graczy do gry.
    ***** ****

  2. #2
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Przecież jeden konkurs na miesiąc to nie jest dużo, a zawsze to szansa na jakieś upominki czy MF (i tu nie chodzi o wielkość nagród, a sam fakt, że do graczy wyciąga się rękę, a nagrody wcale nie muszą być mocne, one mają być symboliczne).

    Cytat Napisał kristi Zobacz post
    tylko 30 mf ?

    - - - - - - - - - -

    wziela bym Udzial gdyby bylo wiecej Mf do wygrania
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    masz racje, za 30 mfa to bym nawet z lozka nie wstawal
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Też uważam, że 30MF to śmieszna ilość - proponowałbym warunkowe zwiększenie nagrody (np. jeżeli projekt bossa zostanie wykorzystany w grze).
    Także tyle w kwestii "konkursów i wyciągania ręki".
    ***** ***

  3. #3
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    348
    Myślę, że nie ma co sugerować się zdaniem ludzi, którzy każdy pomysł hejtują, a nie potrafią docenić starań. Nawet i dla nagrody 10 MF wpisanie 2-3 wyrazów w komentarzu na FB nie powinno być problemem. A jeśli im się nie chce - ich strata, zawsze to mniejsza konkurencja
    Inna sprawa, że porównujesz konkursy z FB, gdzie często wystarczy 15 sekund by podać odpowiedź i z głowy do konkursu z bossem, gdzie żeby wymyślić coś naprawdę dobrego trzeba poświęcić czas nieadekwatnie większy.

    Raz mi się udało wygrać w konkursie bodajże z MFO2 i nie patrzyłem na wysokość nagrody - cieszyłem się, że cokolwiek można wygrać. Nie każdy gracz to sęp, który jak przegra konkurs, to zaspamuje wam priva, że konkurs jest oszukany
    ***** ****

  4. #4
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał YourShadow Zobacz post
    Także tyle w kwestii "konkursów i wyciągania ręki".
    Nie wyciągaj zdań z kontekstu, to było do zaprojektowania bossa gdzie wygrywa tylko jedna osoba, zresztą i tak kilka osób w propozycjach napisało propozycje nowych bossów, jakby było np. 50/100mf to by było więcej chętnych, nie wiem czemu sugerujesz się osobami które uznały to za nieopłacalne, w końcu w konkursach nie muszą brać udziału wszyscy gracze.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  5. #5
    Użytkownik Avatar Mr Kwit
    Dołączył
    23-12-2019
    Postów
    7
    Szkoda czasu na takie aktywności, gra wymaga popraw od podstaw, żeby można było mówić o zwiększeniu napływu graczy.

  6. #6
    Może i by to zwiększyło ilość graczy która by chętnie grała w te grę
    Byłaby większa komunikacja z graczami, P
    Przydało by się zrobić parę rzeczy dla gracz w ciągu dalszej fabuły czyli
    1. Wolicie by były nowe wyspy lądy itp.
    2. Wszystko odbywa się na 1 czy tam 2 kontynentach

    Bo narazie w tej grze jedynie wyczekiwane są eventy i jakaś nowa lokacja która pojawia się raz 2 lata
    Dzień się kończy, noc zaczyna Waleczny bitke rozpoczyna.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał YourShadow Zobacz post
    Także tyle w kwestii "konkursów i wyciągania ręki".
    Jest różnica między luźnym konkursem na fb typu "napisz w komentarzu jak ma na imię ta postać" a konkursem na tworzenie nowego bossa. To drugie wymaga kreatywności i czasu, a nagroda nie jest do tego adekwatna
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •