Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że taka zmiana będzie dobra?

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    2 14.29%
  • Tak, ale z poprawkami (post jakimi).

    3 21.43%
  • Nie

    4 28.57%
  • Nie chodzę na IŚ

    5 35.71%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Zmiany w Igrzyskach Śmierci

  1. #1

    Zmiany w Igrzyskach Śmierci

    Hej!

    Jak widać Igrzyska Śmierci obecnie nie cieszą się zbytnią popularnością. Ale znajdują się jeszcze osoby, które chętnie by poszły na ten event. Zbiera się czterech ludzi, którzy mają swoje życie i obowiązki, trudno jest czasem się zebrać o tej 20:00 żeby sobie wspólnie pójść na event. Ale czasem udaje się zebrać. Zapisujesz się i zaraz masz time out bo jest nieparzysta liczba drużyn lub jakieś bobiki co wchodzą sobie w 1/2 osoby (co podchodzi pod trollowanie moim zdaniem, ale no cóż wolny kraj).

    Oto propozycja na rozwiązanie tego problemu: Zapisy na Igrzyska Śmierci.
    Tj. Masz w niedzielę cały dzień do powiedzmy 19:50 na zapisanie swojej drużyny (za opłatą taką jak jest teraz wstęp na IŚ za osobę). Każda osoba z drużyny podchodzi do Mistrza Areny i potwierdza że będzie (co pobiera standardową opłatę jak jest teraz wstęp na IŚ). W zakładce "Lista Drużyn" można zobaczyć ile jest drużyn (nazwa drużyny + szef, ale nie trzeba być w drużynie w grze, tylko zgłasza się te osoby w niedzielę do Mistrza Areny, że będą z tobą). Jak chcesz wejść na arenę to tak jak teraz, ale można zmienić na "Tak, jestem zapisany na Igrzyska Śmierci". Wejść na arenę można od 19:55, TYLKO pod warunkiem, że liczba czteroosobowych drużyn jest liczbą parzystą.

    Jak ktoś ma jakieś pytania to na nie poodpowiadam.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Ja proponuje zamknąć ten event do czasu wprowadzenia nowej aktualizacji fabularnej, która odżywi gierkę na pierwsze 3 miechy po wprowadzeniu.

    Propozycja kompletnie bez sensu. Kiedyś już było wcześniejsze zapisywanie się na Arenę, skoro z tego zrezygnowali to nie widzi mi się, że nagle to przywrócą.
    Poza tym tak działają gry MMO. Albo umawiasz się z ekipą na daną godzinę i coś poddymiacie albo idziesz robić coś irl, takie jest życie, czasami trzeba wybierać pomiędzy jednym a drugim. Nie ma nic pomiędzy
    Moja pierwsza świadomość - piętnastak (piętnastak)
    Mam przed sobą jeszcze wiele, rola w tym własna (w tym)
    Mam przed sobą jeszcze wiele, ale zrobić jak mam (ja)
    Jestem w dupie, gdzieś na wiosce, z dala od miasta
    Dosyć mam fleszy, dosyć twarzy na melanżach (brrr)
    Dosypali jej do drinka, i wyszła prawda
    W koło ostry melanż, tak mi minął osiemnastak
    Tak mi minął osiemnastak
    Woaaah, jestem śliczny
    Naprawdę wiem co się dzieje, nie jestem naiwny (nie)
    Ale mam blizny (woaaah)

  3. #3
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Albo umawiasz się z ekipą na daną godzinę i coś poddymiacie albo idziesz robić coś irl, takie jest życie, czasami trzeba wybierać pomiędzy jednym a drugim. Nie ma nic pomiędzy
    Nie ma to jak umawiać się z ekipą i przez 20 minut stać na arenie iś bez celu tylko po to by dostać timeouta i nie zawalczyć ani jednego 4v4 na które się oczekiwało 7 dni, a gdyby wprowadzono zapisy to bym chociaż wiedział na zaś, że akurat tej niedzieli moja drużyna jest wykluczona i bym nie musiał się śpieszyć na tą 20:00
    This is a certified hood classic

  4. #4
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    121
    Przecież po to była ta zmiana, żeby można było w nierównej walce wygrać, po co taki event w ogóle to nie wiem xD Mogliby chociaż ten piorun usunąć ale wtedy znowu zakaz grupowania byłby bez sensu bo psuć i odpadać na czas by się nie dało. :v

  5. #5
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Problemem nie jest zbieranie ekip, tylko rakowość całego eventu (bardzo łatwo komuś popsuć igrzyska, chodźby złapać team 1v4 po walce i im skraca się timer do 7 minut). Raz odpaliśmy przez genialną zmianę braku możliwości zaatakowania osób co skończyły walkę i zdążyły w te 30 s dołączyć do innej. W igrzyskach dochodzi do takiego kuriozum że masz presję czasu by zacząć walkę i jednocześnie gra nie pozwala Ci jej rozpocząć XD
    Zakaz grupowania też swoje zrobił, część ekip przez to również przestała grać, bo co to za frajda jak ktoś Ci wyłapie team.
    Proponuję wycofać zmiany z lutego (zakaz grupowania przed eventem i prot po walce) i usunąć całkowicie piorun

    Ale czekaj... już proponowałem usunięcie pioruna i nie przeszło bo jak to było przetaczane, na evencie który polega na walkach nikt by nie walczył XD

    Dodać można czekanie na rewanż tydzień bo w tej grze już bójki nie żyją od dawna.
    Ostatnio edytowane przez damianxp ; 21-11-2022 o 16:58
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  6. #6
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    121
    Cytat Napisał Eresmel Zobacz post
    Nie ma to jak umawiać się z ekipą i przez 20 minut stać na arenie iś bez celu tylko po to by dostać timeouta i nie zawalczyć ani jednego 4v4 na które się oczekiwało 7 dni, a gdyby wprowadzono zapisy to bym chociaż wiedział na zaś, że akurat tej niedzieli moja drużyna jest wykluczona i bym nie musiał się śpieszyć na tą 20:00
    Ten event jest bez sensu, spójrz na to z tej strony, co to za igrzyska śmierci skoro nie wygrasz swoim najmocniejszym składem bo ktoś się popłacze i wyłapie Twój skład? Albo złapie żeby wszyscy zdążyli wejść w walki poza Twoją drużyną, event do całkowitego zmienienia, chociaż wątpię że przed aktualizacją fabularną się doczekamy ożywienia tego już martwego od lutego eventu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •