Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się ten pomysł?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    22 73.33%
  • Nie

    4 13.33%
  • Nie mam zdania

    2 6.67%
  • Nie do końca, (napisz dlaczego)

    2 6.67%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Gildie & rework drużyn

  1. #16
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Chorwat Zobacz post
    Zły pomysł topka ludzi z najlepszym eq ma jeszcze dostawać nagrody i robić przepaść wieksza pomiędzy słabszymi
    Nie po to gracze latami, kosztownie i męczącą wywalczyli sobie o jak najlepsze eq +8 i same nabite gemy V2, żeby gówno zrobić. Chorwat nie ma żadnej przepaści, słabsi to słabsi zawsze się z nimi wygrywa gdy ma się lepsze rzeczy więc zawsze się więcej zyskuje. Na naszym miejscu chcesz by każdy random dostawał tyle samo za nic co ty lub nawet cię przewyższał? Po co ci co kolwiek zrobić jesli słabsi będą rowni?

    Edit: Nagrody to podstawa w rywalizacjach itp. To motywuje i nadaje sens tego po co nam to wszystko
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 30-11-2022 o 10:21

  2. #17
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    121
    A przypadkiem rozbudowa gildii nie jest planowana? Kojarzę że jest na forum lista priorytetowych zmian które będą sukcesywnie wprowadzane i rozbudowa gildii tam jest.

    Cytat Napisał Chorwat Zobacz post
    Zły pomysł topka ludzi z najlepszym eq ma jeszcze dostawać nagrody i robić przepaść wieksza pomiędzy słabszymi
    Przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałeś, zauważ że to jest gra, a gra powinna dążyć do jak największej rywalizacji graczy, tak aby nie było zbyt nudno, pomijam tutaj kwestię balansów, mowa oczywiście o TvT. Więc jeżeli nie przeszkadza Ci że liczba graczy spada i niedługo możesz nie mieć z kim nawet głupiego mini wymienić to jesteś na dobrej drodze, bo najlepiej nic nie robić, nie próbować, a nic tak gry nie zabija jak stagnacja.



    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Nie po to gracze latami, kosztownie i męczącą wywalczyli sobie o jak najlepsze eq +8 i same nabite gemy V2, żeby gówno zrobić. Chorwat nie ma żadnej przepaści, słabsi to słabsi zawsze się z nimi wygrywa gdy ma się lepsze rzeczy więc zawsze się więcej zyskuje. Na naszym miejscu chcesz by każdy random dostawał tyle samo za nic co ty lub nawet cię przewyższał? Po co ci co kolwiek zrobić jesli słabsi będą rowni?

    Edit: Nagrody to podstawa w rywalizacjach itp. To motywuje i nadaje sens tego po co nam to wszystko

    Zgadzam się, tylko nie zapominajmy że to mfo, tutaj nie ma aż takiej dużej przepaści między "słabszymi" są mechanizmy ktore mają temu zapobiegać, pomijając tą kwestię powiem rzecz oczywistą że granie dłużej musi dawać przewagę żeby się ludziom w to w ogóle chciało grać xD


    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Jeśli szukać pomysłów na tak w kwestii gildii, to na pewno sens miałyby:
    * depozyt (np. każdy członek w gildii +1 miejsce, max 20)
    * a także złoto w nim (~10k x ilość członków x średni poziom - na ten moment powyżej 16kk)
    * wykupowanie eventów przez gildię na dropa, zdobywanie AP czy doświadczenia (jednakże w bardzo małych "ratach", to ma być delikatny boost)
    Wracając do głownego tematu propozycja bardzo mi się podoba, uważam że jak mowa o gildiach to powinna zostać dodana zmiana która daje nam odpowiednie boosty, tak jak wspomniałeś. Jednak uważam że możliwość czerpania dodatkowych korzyści powinna wynikać z możliwości "ulepszania" naszej gildii, a nie z samego faktu bycia w niej.
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    * czemu nie wprowadzić jakiegoś minibossa gildyjnego? Oczywiście walka 3v1 lub 4v1, więc teoretycznie przy 5 wyprawach każda z 20 osób mogłaby taką zaliczyć)
    Szczerze nie widzę tego, w grze jest pełno minibossów respawnujących się co zabicie stworków lub raz dziennie. Moja propozycja jest taka że lepiej by było lekko podkręcić dop z minibossow za ubicie ich w gildii.
    Może w końcu doczekamy się gildii a co za tym idzie turniejów TvT, szkoda że Igrzyska się nimi nie stały.
    Miłego dnia

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    (...), a nic tak gry nie zabija jak stagnacja.
    Oprócz banów dla dobrych chłopaków, one są gorsze, dobijają i tak już umierającą grę...
    Zamiast jej pomóc albo indiańskim zwyczajem dobić konającego administrator wolał użyć zatrutej strzały. Ofiara jeszcze trochę pożyje, ale śmierć jest pewna... o ile nie zostanie podany sok z gumijagód i dobre chłopaki wyjdą z kryminału.
    Ciekawe dla kogo mieliby robić gildie kiedy licznik graczy online szura o dno jakiego nie widział już od dawna. Scythe zmieni to na góra pół roku.
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 01-12-2022 o 01:22
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  4. #19
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    138
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Scythe zmieni to na góra pół roku.
    lub nic nei zmieni
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  5. #20
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    121
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Ciekawe dla kogo mieliby robić gildie kiedy licznik graczy online szura o dno jakiego nie widział już od dawna. Scythe zmieni to na góra pół roku.
    No fakt, gra mniej osób, ale też mam takie wrażenie że mimo to więcej zmian w grze przechodzi, duża tu zasługa też koordynatora. Chociaż szczerze to ja tych gildii nie widzę ani kiedy wyjdzie Scythe ani późniejszy upek. Za dużo pracy a trzeba też rozwijać inne już istniejące aspekty gry.
    Miłego dnia

  6. #21
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    688
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    No fakt, gra mniej osób, ale też mam takie wrażenie że mimo to więcej zmian w grze przechodzi, duża tu zasługa też koordynatora. Chociaż szczerze to ja tych gildii nie widzę ani kiedy wyjdzie Scythe ani późniejszy upek. Za dużo pracy a trzeba też rozwijać inne już istniejące aspekty gry.
    To nie wina koordynatora tylko tylko wina testerów którzy chcieli dostawać kinderniespodzianki, a zamiast kinderniespodzianek dostali bilet pożegnalny .

  7. #22
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    121
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    To nie wina koordynatora tylko tylko wina testerów którzy chcieli dostawać kinderniespodzianki, a zamiast kinderniespodzianek dostali bilet pożegnalny .
    Gdzie ja napisałem że to wina koordynatora? :v Napisałem tylko że więcej zmian przechodzi dzięki niemu.

    A co do tych kinderniespodzianek to nawet nie wiem o co chodzi.
    Ostatnio edytowane przez DawidXD ; 02-12-2022 o 18:50 Powód: dopisek
    Miłego dnia

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •