Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się ten pomysł?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    22 73.33%
  • Nie

    4 13.33%
  • Nie mam zdania

    2 6.67%
  • Nie do końca, (napisz dlaczego)

    2 6.67%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Gildie & rework drużyn

  1. #1
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111

    Pomysł Gildie & rework drużyn

    Witam,
    Odnawiam dość stary pomysł, który ostatnio został ożywiony na forum, lecz w beznadziejny sposób, więc chciałbym przedstawić swoją idee

    Do gildii przypisywane jest całe konto z wszystkimi postaciami. Maksymalna ilość członków gildii to 20 osób. (1 członek = 1 konto)
    Żeby sprawdzić w jakiej gildii jest gracz, należy wejść w jego profil. Nazwa gildii będzie ukazana obok nazwy drużyny, (gildia będzie widoczna na każdej postaci)
    Wizualizacja

    Członkowie gildii będą publiczni.

    Dodanie rankingu gildii do zakładki -> "Rankingi", i usunięcie rankingu drużyn w zakładce -> "Szukaj"
    Ranking drużyn zostałby zastąpiony rankingiem gildii, który wyłaniałby najsilniejszą gildie, poprzez zsumowanie specjalnym wzorem*; doświadczenia, golda oraz punktów rankingowych wszystkich postaci członków gildii. Gildia musi mieć minimum 5 członków aby była uznana w rankingu gildii.

    Korzyści płynące z bycia w gildii: brązowe, srebrne i złote medale za należenie do top 3, top 2 lub top 1 gildii na serwerze. Medal byłby widoczny tylko na głównej postaci. Dodatkowo zależnie od miejsca w rankingu, członkowie najlepszych 5 gildii otrzymują co miesiąc (w pierwszy poniedziałek miesiąca ), nagrody w postaci żetonów i golda. Ilość żetonów i golda jest zależna od miejsca gildii w rankingu, oraz pełnionego stanowiska.

    Rangi w Gildii:
    -Lider
    -Zastępca
    -Członek

    Lider oraz zastępca mogą wysyłać specjalne prywatne wiadomości do wszystkich członków gildii na raz. Zastępca może wyrzucać członków, ale nie może wyrzucić lidera, oraz mianować innego członka zastępcą. Natomiast lider może wykonać wszystkie wykonane wyżej funkcje. W gildii może być maksymalnie jeden lider oraz jeden zastępca.

    Koszt założenia gildii to (NAJWYŻSZY_POZIOM_POSTACI_NA_KONCIE*12 500G10 000G). Przykładowo, 34 poziom zapłaci 425 000 golda 340 000 golda, a 65 poziom 812 500 650 000

    Pozdrawiam

    *- nie mam pojęcia jak mógłby wyglądać taki wzór ;//

    EDIT: Zapomniałem dodać, że aby dołączyć do gildii, lider lub zastępca muszą potwierdzić waszą aplikacje.
    Ostatnio edytowane przez Golden Fish ; 20-11-2022 o 20:36

  2. #2
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    za za za pro pomysl zrobcie to 100% nowi gracze kupowanie mf i wgl!11!
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Załącznik nie działa.
    Ogólnie jestem za rozszerzeniem gildii, sam chciałbym żeby drużyna Antydenole stała się pełnoprawną gildią!
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2021
    Postów
    51
    Zbyt drogi koszt założenia gildii

  5. #5
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    Cytat Napisał FisheR Zobacz post
    Zbyt drogi koszt założenia gildii
    można ewentualnie zmniejszyć koszt założenia gildii z 12 500g do 10 000g per level

  6. #6
    Jeden z lepszych pomysłów tego typu tematów
    Sugeruję że jak ma się gildie to drużyna jest nie potrzebna
    +cały czas proponuje skarbiec gildyjny
    NA TAK ))
    Czyli albo drużyna albo gildia
    Ostatnio edytowane przez Waleczna gwiazda ; 20-11-2022 o 20:18
    Dzień się kończy, noc zaczyna Waleczny bitke rozpoczyna.

  7. #7
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    359
    Samo dodanie gildii na pewno będzie dobrym pomysłem, ale po przeczytaniu zdania: "Odnawiam dość stary pomysł, który ostatnio został ożywiony na forum, lecz w beznadziejny sposób, więc chciałbym przedstawić swoją idee"
    liczyłem na konkrety.

    Tymczasem jest tu tego po prostu niewiele.

    Może coś więcej?
    Ranking gildii? W czym konkretnie? Ranking PvP, czy może także jakieś inne aspekty gry?
    Jakie ilości żetonów i złota będą odpowiednie za dane miejsca?

    Może jakieś rozbudowane rzeczy typu bonusy gildyjne (atrakcyjne, lecz nieprzesadzone).
    Daję NIE nie dlatego, że nie podoba się pomysł, ale oczekuję od takiego "projektu" większego profesjonalizmu.

    #edit
    oczywiście miałem na myśli ranking gildii
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 20-11-2022 o 20:34
    ***** ****

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2022
    Postów
    20
    Dobry pomysł, na tak. Uważam też, że powinna też być opcja ustawienia minimalnego poziomu żeby dołączyć do Gildii, po to, aby do gildii z 80 lvlami nie wchodziły low levele
    g

  9. #9
    Cytat Napisał Nullux Zobacz post
    Dobry pomysł, na tak. Uważam też, że powinna też być opcja ustawienia minimalnego poziomu żeby dołączyć do Gildii, po to, aby do gildii z 80 lvlami nie wchodziły low levele
    ale gildie były by przecież na zaproszenie

    Co do depozytu sugeruję by był on na wszystko począwszy od miksów hp i mp 1 przez zwoje zdolności kończąc na żetonach
    Jeżeli ktoś kogoś okradnie to prosto
    Zasada 1. Nigdy nie dodawaj nie zaufanych osób
    Ostatnio edytowane przez Waleczna gwiazda ; 20-11-2022 o 20:27
    Dzień się kończy, noc zaczyna Waleczny bitke rozpoczyna.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Ranking drużyn? W czym konkretnie? Ranking PvP, czy może także jakieś inne aspekty gry?
    Czytaj ze zrozumieniem, ranking drużyn zostanie USUNIĘTY

    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Jakie ilości żetonów i złota będą odpowiednie za dane miejsca?
    Myślałem nad tym, ale nie potrafiłem ustalić optymalnej nagrody, więc zostawiłem to innym. Jednak uważam, że im wyższą funkcję pełnisz w gildii, tym większą część nagrody otrzymasz
    Ostatnio edytowane przez Golden Fish ; 20-11-2022 o 20:35

  11. #11
    Cytat Napisał Golden Fish Zobacz post
    Myślałem nad tym, ale nie potrafiłem ustalić optymalnej nagrody, więc zostawiłem to innym.
    Coś co by wszystkim pomogło żetony i MFYYYYY

    np. 30 MF
    lub 100 żetków
    Dzień się kończy, noc zaczyna Waleczny bitke rozpoczyna.

  12. #12
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Pomysł który powinien już dawno zostać wprowadzony, dobrze że ktoś go wreszcie postanowił zrealizować. Oczywiście jestem na tak

  13. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Mfo3 jest rodzajem gry gdzie brak Gildii jest wręcz enigmatyczny tutaj można by się zdziwić, że tego nie ma, jakby zobaczcie tylko na to jaki ma rodzaj ta gra. Mogę się 100% nie znać na MMORPG i w ogóle grze online o tematyce średniowiecza, ale mi się wydaje, że gildia jest podstawą

  14. #14
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    359
    Cytat Napisał fufcio Zobacz post
    rel
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Nrel
    Nie ma to jak wyczerpująca odpowiedź...

    W sumie to XmistrzX zauważył sprzeczność. Nasza postać w pewnym momencie "zaczyna należeć" do gildii wojów (nawet i magowie).
    Można by uznać uczestnictwo w niej jak w jakiejś "akademii".
    W momencie wykonania wszystkich zadań związanych z gildią wojów gracz miałby prawo do założenia lub dołączenia do normalnej gildii wg zasad opisanych przez autora tematu.

    Jeśli szukać pomysłów na tak w kwestii gildii, to na pewno sens miałyby:
    * depozyt (np. każdy członek w gildii +1 miejsce, max 20)
    * a także złoto w nim (~10k x ilość członków x średni poziom - na ten moment powyżej 16kk)
    * wykupowanie eventów przez gildię na dropa, zdobywanie AP czy doświadczenia (jednakże w bardzo małych "ratach", to ma być delikatny boost)
    * czemu nie wprowadzić jakiegoś minibossa gildyjnego? Oczywiście walka 3v1 lub 4v1, więc teoretycznie przy 5 wyprawach każda z 20 osób mogłaby taką zaliczyć)
    ***** ****

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2012
    Postów
    9
    Zły pomysł topka ludzi z najlepszym eq ma jeszcze dostawać nagrody i robić przepaść wieksza pomiędzy słabszymi

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •