Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
0. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    0 0%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: [P4] Złe dane w statystykach i rankingach

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313

    [P4] Złe dane w statystykach i rankingach

    Witam, od czasu wprowadzenia rankingów wszechczasów występują liczne błędy w rankingach i statystykach.





    W statystykach pokazuje, że mam 3 bójki, nie widzi tej przegranej z 29.05.2022.



    Tutaj oczywisty błąd, nie zapisało 6 medali >3 miejsca.

    Tych błędów jest więcej, na paru postaciach mam niezapisane maksymalne miejsce w rankingu PvP manu/auto itd.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    To się chyba skaluje wraz z wartościami których akurat nie widać , prosty przykład:
    Złoty medal dostałeś wbijając powiedzmy 300 ranku będąc ofc top1 24h no ale powiedzmy kilka miesięcy potem ty wbiłeś 400 w jedną dobę a ktoś inny 500, i jesteś teraz top 2 czyli srebrny aczkolwiek te 400>300 i system zapisuje ten oto wynik z odpowiednim dla tego rekordu miejscem. Przynajmniej ja tak to rozumiem
    This is a certified hood classic

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Eresmel Zobacz post
    To się chyba skaluje wraz z wartościami których akurat nie widać , prosty przykład:
    Złoty medal dostałeś wbijając powiedzmy 300 ranku będąc ofc top1 24h no ale powiedzmy kilka miesięcy potem ty wbiłeś 400 w jedną dobę a ktoś inny 500, i jesteś teraz top 2 czyli srebrny aczkolwiek te 400>300 i system zapisuje ten oto wynik z odpowiednim dla tego rekordu miejscem. Przynajmniej ja tak to rozumiem




    Też nie to
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •