Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Obniżenie progów za bonusy na eventach

  1. #1
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170

    Obniżenie progów za bonusy na eventach

    Już od kilku eventów nie udaje się wykonać 3 zadań co spowodowane jest mniejszą ilością graczy online. Dlatego proponuje obniżenie progu choćby na 1 zadanie z którym jest największy problem.
    Z Bogiem.

  2. #2
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    To czy faktycznie jest problem należy odpowiedzieć na pytanie co jest bardziej opłacalne?

    Odpowiedź jest chyba prosta - zbieranie kości i bicie Szkieletora jest mniej opłacalne. Co 20 dyniek mam unikat, a co 100 pielęgnacji chociażby pewne żetony lub prezent. Do tego drop tych kości jest dramatyczny.
    A tu przykładowe statystyki u mnie i porównanie z aktualnym stanem (maksymalna ilość energii 310) - nie będę udawał - herszty i pielęgnacje były dla mnie dużo przyjemniejsze. Do dociekliwych - w tym roku nawet nie próbowałem (stąd raportów z nimi brak), ale w zeszłym doskonale pamiętam co się działo
    Kolejna sprawa - nagroda w expie? Większość ma poziom na limicie, więc ten exp niewiele daje.

    Wymienione dynie przez wszystkich graczy:
    Aktualne: 19460; Wymagane: 18000; Twój udział: 140 (wymagane 60, aby przysługiwała ci nagroda)

    Wykonane pielęgnacje przez wszystkich graczy:
    Aktualne: 121972; Wymagane: 120000; Twój udział: 1016 (wymagane 400, aby przysługiwała ci nagroda)

    Zebrane kości przez wszystkich graczy:
    Aktualne: 20671; Wymagane: 24000; Twój udział: 0 (wymagane 80, aby przysługiwała ci nagroda)
    ***** ****

  3. #3
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    Jak widać, w tym roku udało się więc narazie jestem na nie

  4. #4
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Najlepiej wywalcie z trumny loot nie na swój przedział i będzie spokój, tzn. 80 może dostać przedmioty 66-80
    Nie chce banaa

  5. #5
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Najlepiej wywalcie z trumny loot nie na swój przedział i będzie spokój, tzn. 80 może dostać przedmioty 66-80
    Chyba nie rozumiesz na czym polegają w takim razie kości, za DYNIE masz pewne uzbrojenie unikatowe z przedziału poziomu naszej postaci, za kości zaś masz losowość od 10 ? do 80 nie widzę najmniejszego sensu aby wprowadzać to SAMO co z dyni do kości gdyż wtedy dynie nie będą robione wcale.
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Asteronitum Zobacz post
    Już od kilku eventów nie udaje się wykonać 3 zadań co spowodowane jest mniejszą ilością graczy online. Dlatego proponuje obniżenie progu choćby na 1 zadanie z którym jest największy problem.
    Hurra, dzięki waszemu P O T Ę Ż N E M U wkładowi udało się wreszcie przerwać niefortunną passę trwającą od kilku eventów

  7. #7
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Chyba nie rozumiesz na czym polegają w takim razie kości, za DYNIE masz pewne uzbrojenie unikatowe z przedziału poziomu naszej postaci, za kości zaś masz losowość od 10 ? do 80 nie widzę najmniejszego sensu aby wprowadzać to SAMO co z dyni do kości gdyż wtedy dynie nie będą robione wcale.
    To niech chociaż to będzie eq do 2 miast wstecz (czyli teraz Nordia/Devos/Eliar, a next upku Scythe/Nordia/Devos), bo to nie ma sensu robić kości wtedy, jeśli i tak dostanę za to wampirzą szmatę +0, łachmycki pierścień na 25 lvl albo jakiś zwyklak na 20.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  8. #8
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    To prawda, jestem zdania że dropy z trumny dla 80-tego powinny byc lekko lub mocno zbuffowane

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    254
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    To prawda, jestem zdania że dropy z trumny dla 80-tego powinny byc lekko lub mocno zbuffowane
    Moim zdaniem z trumny powinny lecieć same zdolki od trujaka wartego 20k po doładowanie warte 1,5kk.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    Również jest w tym racjonalność

  11. #11
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Hurra, dzięki waszemu P O T Ę Ż N E M U wkładowi udało się wreszcie przerwać niefortunną passę trwającą od kilku eventów
    Wyzwanie udało się wykonać tylko i wyłącznie dzięki Hydreiowi
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  12. #12
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    1/10 celu to nie jest takie wielkie osiągnięcie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •