Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Temat: Konkurs na projekt Bossa.

  1. #1
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,641

    Konkurs na projekt Bossa.

    Konkurs na projekt Bossa.


    1. Postanowienia ogólne
    1.1. Za organizację turnieju odpowiedzialny jest gracz Denol.
    1.2. W konkursie może wziąć udział każdy gracz, który ukończył fabułę główną gry, co oznacza że pokonał wszystkie bossy fabularne.
    1.3. Wszelkie zapytania i uwagi dotyczące konkursu należy kierować bezpośrednio do organizatora poprzez wiadomość w grze, na forum lub w tym temacie.
    1.4. Liczba wysłanych projektów przez gracza jest nieograniczona, muszą jednak być zgodne z wzorem i spełniać odpowiednie kryteria.
    1.5. Projekt musi być zgodny z możliwościami edytora, więc np. przyzywanie dodatkowych przeciwników podczas walki nie jest możliwe.
    1.6. Przeciwnik może zostać stworzony w grze z znaczącą modyfikacja lub wykorzystaną tylko częścią proponowanej mechaniki.
    1.7. Temat służy wyłącznie do dyskusji na temat konkursu oraz zadawania pytań, zgłoszenia konkursowe należy publikować w temacie podanym poniżej (pkt 2.2).

    2. Zapisy
    2.1. Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować posta z projektem Bossa, zgodny z podanym na koniec wiadomości wzorem.
    2.2. Udział w konkursie biorą wszystkie projekty Bossów opublikowane w temacie https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ni-Boss%C3%B3w od wydania Nordii 30.06.2020 do 12.12.2022.
    2.3. W przypadku opublikowanych pomysłów w podanym wyżej przedziale czasowym, wystarczy poprawić propozycje tak, aby była zgodna z podanym wzorem.
    2.4. Udział w konkursie biorą tylko projekty Bossów, pozostały typ przeciwników jak potwory unikatowe czy Minibossy nie kwalifikują się do konkursu.
    2.5. Osoby pełniące funkcje testera nie mogą uczestniczyć w konkursie.


    3. Wytyczne projektu
    3.1. Projektowany przeciwnik musi być człowiekiem np. Sir Tristam lub Brat Sebastian.
    3.2. Projektem musi być pojedynczy przeciwnik typu Boss.
    3.3. Może być dowolnej profesji: Wojownik, Mag lub Hybryda.
    3.4. Przeciwnik musi korzystać z 1 atrybutu dla danej profesji, a więc zakazane jest stworzenie maga korzystającego z 2 różnych atrybutów magicznych. Przeciwnik również nie może korzystać z zaklęć i ataków bez atrybutowych, oczywiście nie dotyczy to zdolności.


    4. Wzór przeciwnika
    4.1. Nazwa przeciwnika.
    4.2. Grafika przeciwnika (opcjonalnie).
    4.3. Statystki: HP, Atak/Atak magiczny, Obrony, Szczęście, Szybkość (oceną w skali 1-5, ocena 3 oznacza standardowe dla danego poziomu).
    4.4. Atrybuty z których korzysta przeciwnik podczas zwykłych ataków.
    4.5. Lista zdolności.
    4.6. Opis mechaniki.


    5. Nagrody
    5.1. W konkursie zostanie nagrodzony tylko 1 projekt.
    5.2. Najważniejszym kryterium oceny będzie uniwersalność oraz ciekawość mechaniki przeciwnika.
    5.3. Zwycięzca konkursu w ramach nagrody otrzyma 30 MF, oraz jeśli projekt będzie wystarczająco ciekawy otrzyma szansę na pojawienie się w najbliższej aktualizacji fabularnej. Jeśli tak się stanie gracz dodatkowo pojawi się w credistach wraz z aktualizacją Scythe.


    Przykładowy Projekt

  2. #2
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    138
    Elo można razem z nim zrobić nowy status?
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  3. #3
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,641
    Elo można razem z nim zrobić nowy status?
    Staraj się korzystać z istniejących, jeśli jest to konieczne można zaproponować nowy status. Chodzi o to aby nie dodawać w propozycji statusu typu Atak +25%, gdy istnieje +20% i +30%.

  4. #4
    Osoby pełniące funkcje testera nie mogą uczestniczyć w konkursie.
    Extesterzy mogą brać udział w konkursie?
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  5. #5
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    348
    1.2. W konkursie może wziąć udział każdy gracz, który ukończył fabułę główną gry, co oznacza że pokonał wszystkie bossy fabularne.
    A może jednak ograniczmy się do wbicia 80 lvl/dojścia do Azarad? Czemu odbieramy ludziom możliwość udziału w konkursie tylko dlatego, że nie zbili jeszcze paru bossów?
    ***** ****

  6. #6
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,641
    Extesterzy mogą brać udział w konkursie?
    Tak

    A może jednak ograniczmy się do wbicia 80 lvl/dojścia do Azarad? Czemu odbieramy ludziom możliwość udziału w konkursie tylko dlatego, że nie zbili jeszcze paru bossów?
    Nie trzeba ubić wszystkich bossów, wystarczy aby gracz odblokował dostęp do Scythe. Gracz posiadający 80 lvl powinien bez problemu ubić Shive.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    A może jednak ograniczmy się do wbicia 80 lvl/dojścia do Azarad? Czemu odbieramy ludziom możliwość udziału w konkursie tylko dlatego, że nie zbili jeszcze paru bossów?
    Bo każdy przeciętny gracz powinien bez problemu ukończyć fabułę. Gracz niepotrafiący zabić prostych bossów na max poziomie raczej nie napisze dobrej propozycji bossa.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    W cale nie będę się bronił tym, że na 2 postaciach już zrobilem fabularnie nordie i mialem dostep do scythe chociaz nigdy nie wbiłem 80 lvl. Możecie śmiało mnie nie zaliczyć, ale i tak dla czystego interesowania i wielkiego szanowania tej gry i to, że bardzo mi zależy na tym by gra w całej okazałości była cudna to jeśli nadążę czas, bo może się okazać, że mam dużo rzeczy do roboty to postaram się również wciąż udział i po prostu postaram się na całego wystawić mój pomysł, bo mam bardzo ciekawe pomysły

  9. #9
    kristi
    Konto usunięte
    tylko 30 mf ?

    - - - - - - - - - -

    wziela bym Udzial gdyby bylo wiecej Mf do wygrania

  10. #10
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    260
    Cytat Napisał kristi Zobacz post
    tylko 30 mf ?

    - - - - - - - - - -

    wziela bym Udzial gdyby bylo wiecej Mf do wygrania
    masz racje, za 30 mfa to bym nawet z lozka nie wstawal

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    191
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    W cale nie będę się bronił tym, że na 2 postaciach już zrobilem fabularnie nordie i mialem dostep do scythe chociaz nigdy nie wbiłem 80 lvl. Możecie śmiało mnie nie zaliczyć, ale i tak dla czystego interesowania i wielkiego szanowania tej gry i to, że bardzo mi zależy na tym by gra w całej okazałości była cudna to jeśli nadążę czas, bo może się okazać, że mam dużo rzeczy do roboty to postaram się również wciąż udział i po prostu postaram się na całego wystawić mój pomysł, bo mam bardzo ciekawe pomysły
    Masz 71lvl, nie płacz na forum, tylko jak chcesz wziąć udział, to ubij Shive, uwierz mi to nie jest problem, szczególnie dla "kogoś, kto już kiedyś odblokował Scythe".

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Masz 71lvl, nie płacz na forum, tylko jak chcesz wziąć udział, to ubij Shive, uwierz mi to nie jest problem, szczególnie dla "kogoś, kto już kiedyś odblokował Scythe".
    nie pisz z nim on wiecznie siedzi w devos bo nei ma eq. nie polecam go1

  13. #13
    Fajnie, że już coś zaczeęło się dziać w związku z aktualizacją do Scythe

  14. #14
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Boss może używać przedmiotów?
    say gex

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Boss może używać przedmiotów?
    Skoro nie ma o tym wzmianki to może. Podany przykładowo Brat Sebastian używa.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •