Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 29 z 29

Temat: Konkurs na projekt Bossa.

  1. #16
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Też uważam, że 30MF to śmieszna ilość - proponowałbym warunkowe zwiększenie nagrody (np. jeżeli projekt bossa zostanie wykorzystany w grze).

  2. #17
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Masz 71lvl, nie płacz na forum, tylko jak chcesz wziąć udział, to ubij Shive, uwierz mi to nie jest problem, szczególnie dla "kogoś, kto już kiedyś odblokował Scythe".
    Problemem nie jest ubiciem shivy tylko mój specyficzny styl gry ,,W cale nie będę się bronił tym, że to zrobiłem wcześniej ten dostęp do scythe. Możecie śmiało mnie nie zaliczyć, ale zrobię to z czystego zainteresowania i wielkiego szanowania tej gry, bo mi zależy'' płakać na coś tak fajnego? podoba mi się to jak jasno pokazuje to, że starają się dokończyć tą grę jestem ciekawy końcowego etapu jakby wiesz na co jest ten konkurs?

  3. #18
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Problemem nie jest ubiciem shivy tylko mój specyficzny styl gry ,,W cale nie będę się bronił tym, że to zrobiłem wcześniej ten dostęp do scythe. Możecie śmiało mnie nie zaliczyć, ale zrobię to z czystego zainteresowania i wielkiego szanowania tej gry, bo mi zależy'' płakać na coś tak fajnego? podoba mi się to jak jasno pokazuje to, że starają się dokończyć tą grę jestem ciekawy końcowego etapu jakby wiesz na co jest ten konkurs?
    xD
    tego typu konkurs raczej wygląda na brak pomysłów, a nie na to że starają sie dokończyć.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  4. #19
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,640
    tego typu konkurs raczej wygląda na brak pomysłów, a nie na to że starają sie dokończyć.
    xD
    Pomysłów jest aż nadto, tak że ciężko było znaleźć miejsce dla bossa konkursowego . Dlatego zwyciężyć może tylko 1 projekt i dodatkowo:
    jeśli projekt będzie wystarczająco ciekawy otrzyma szansę na pojawienie się w najbliższej aktualizacji fabularnej
    Nie gwarantuje tego że finalnie się pojawi.
    Ostatnio edytowane przez Denol ; 19-11-2022 o 14:35

  5. #20
    kristi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    xD
    Pomysłów jest aż nadto, tak że ciężko było znaleźć miejsce dla bossa konkursowego . Dl[/COLOR]
    Jakie np te pomysly

    - - - - - - - - - -

    Jakie pomysly na przyklad

    - - - - - - - - - -

    Daj przyklad

  6. #21
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    138
    Cytat Napisał kristi Zobacz post
    Jakie np te pomysly

    - - - - - - - - - -

    Jakie pomysly na przyklad

    - - - - - - - - - -

    Daj przyklad
    witek wygra
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  7. #22
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał kristi Zobacz post
    Jakie np te pomysly

    - - - - - - - - - -

    Jakie pomysly na przyklad

    - - - - - - - - - -

    Daj przyklad
    nie musisz w nocy co ileś tam czasu powtarzać, żeby dał przykład, bo jeśli nie odpowiada to na resztę klonowych słów też nie odpowie. Albo po czasie... Po za tym chyba napisał ogónie, że pomysłów jest dużo, a nie, że już wiele projektów mają. Chyba chodziło o sam fakt, że pomysły i to wiele na to istnieją chyba, że się mylę.

  8. #23
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,640
    Upłynął termin na wysłanie prac konkursowych, w związku z czym chciałbym podziękować wszystkim za udział. Wyniki zostaną opublikowane w ciągu 14 dni.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2019
    Postów
    78
    Tooo kiedy te wyniki? 14 dni już mineło.
    Woj < Mag
    Lamusy

  10. #25
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Jutro.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  11. #26
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,640
    Dziękuje wszystkim za udział w konkursie. Pojawiło się wiele interesujących projektów, więc postanowiliśmy dodatkowo wyróżnić kilka z nich.

    Konkurs zwycięża projekt Samael autorstwa gracza Dark, w nagrodę otrzymuje on 40MF.
    Kolejne miejsca zajął Ighrut autorstwa gracza Nattat oraz Iazajasz gracza Surfer. Oba projekty zostają wyróżnione i nagrodzone 20MF, dodatkowo postaramy się zrealizować wszystkie 3 bossy podczas najbliższych aktualizacji.
    Ostatnie 3 wyróżniania i następne miejsca zajęły: Kanmei autorstwa MasterOfPuppets, Klon gracza Fufcio i projekt Ngoaire stworzy przez Tensa Zangetsu. Te projekty zostaną nagrodzone 10 MF.
    Przypominam również że finalnie działanie, nazwa, wygląd bossa itp. mogą się w niewielkim stopniu różnic od tych w propozycji. Dziękuje jeszcze raz wszystkim za udział w konkursie.
    Ostatnio edytowane przez Denol ; 30-12-2022 o 02:39

  12. #27
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Można prosić o linki do postów do nagrodzonych bossów? Nie wszystko znalazłem, a bym sobie poczytał o nich :P
    ***** ****

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2019
    Postów
    78
    Można też prosić o moje 20 mfów?
    Woj < Mag
    Lamusy

  14. #29
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •