Zobacz wyniki ankiety: Czy Twoim zdaniem dyniogłowi powinni odnawiać się szybiej?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    25 83.33%
  • Nie

    5 16.67%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Szybszy resp dyniogłowych

  1. #1
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051

    Szybszy resp dyniogłowych

    Temat wałkowany był nieraz na forum, dziwne że nic nie zostało z tym zrobione. 40 sekund czasu respu dyniogłowego to są jakieś jajła. Ze skróceniem respawnu nieumarłych na cmentarzysku nie było problemu. Dzikie zające i kościotrupy da się też w miarę normalnie bić. Natomiast zużywanie energii na dyniogłowych x1, które odnawiają się tak długo jest czasochłonne i irytujące. Można by na luzie skrócić czas respu o połowę, raczej nikt się nie obrazi (no chyba że jest masochistą).
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  2. #2
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    Albo zrobić dyniaki X2

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Cytat Napisał fufcio Zobacz post
    Albo zrobić dyniaki X2
    Możesz kupić wywar za mf i będziesz miał dyniaki x2

  4. #4
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    Cytat Napisał Suczek Zobacz post
    Możesz kupić wywar za mf i będziesz miał dyniaki x2
    nie mogę sobie kupić bo nei mam mf lolololol

  5. #5
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    Cytat Napisał Suczek Zobacz post
    Możesz kupić wywar za mf i będziesz miał dyniaki x2
    Uzależniać event od MF aż tak to przesada.

    Można niby latać na 2 mapy, aby było szybciej, ale mimo wszystko idzie to mozolnie... Aczkolwiek nie ma tragedii.
    ***** ****

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Nie dość, że bardziej opłaca się wymieniać arktosy niż bić dyniogłowe to są one w pojedynczych grupach i uciekają. Sami zastanówcie się czy warto x)
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  7. #7
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Nic się nie zmieni, specjalnie tak jest i tak zostanie. Jak wam szkoda czasu to albo nie bijcie tego i idźcie na arktosy albo ładujcie kase
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  8. #8
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Nic się nie zmieni, specjalnie tak jest i tak zostanie. Jak wam szkoda czasu to albo nie bijcie tego i idźcie na arktosy albo ładujcie kase
    To dlaczego na kościotrupy i zajęce nikt nie narzeka? Odpowiedź oczywista: nie trzeba czekać CZTERDZIESTU (słownie: 40) sekund na odrespienie się tego, tylko trochę mniej i nie jest to aż tak upierdliwe.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  9. #9
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Z tym, że dyniogłowe masz na dwóch mapkach i możesz je bić praktycznie bez przerwy a na zające musisz czekać i masz ich mniej. Na zające narzekali i zwiększyli trochę ten dołek gdzie się pojawiają. A jak tu będzie? Nie wiem, powodzenia ;D
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  10. #10
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Z tym, że dyniogłowe masz na dwóch mapkach i możesz je bić praktycznie bez przerwy a na zające musisz czekać i masz ich mniej. Na zające narzekali i zwiększyli trochę ten dołek gdzie się pojawiają. A jak tu będzie? Nie wiem, powodzenia ;D
    Z tym, że przejście z mapki na mapkę to jest 5 sekund, dodaj do tego czas dojścia do dyniogłowego. Naprawdę to nie przyspiesza aż tak dużo. Zresztą ta mapka jest od 50 poziomu, jak dobrze pamiętam.

    Nie przypominam sobie, żebym musiał długo czekać na zające. Może się tak wydawać, bo jesteś w stanie szybko je złapać, gdyż nie krążysz wokół całej mapki, a wokół kilkunastu kratek.

    Z dyniogłowymi wystarczyłoby przyspieszyć respawn time i tyle. Jedna drobna rzecz do znalezenia i wpisania na dev serverze. Bijąc na jednej mapie jestem w stanie zrobić drugie kółko po polanie po zamordowaniu wszystkich dyniek.

    Pomijam już fakt, że bardziej opłaca mi się bić potwory, które odblokowuje się mniej więcej w połowie zawartości Devos (tzn. post-Lewiatan).
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  11. #11
    Szybszy resp i ze trzech dyniogłowych na mapce więcej.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2022
    Postów
    20
    Weźcie nie próbujcie odciążać sobie gry. Jak już damianxp wspomniał, można ich bić praktycznie bez przerwy. Nie widzę sensu w tej propozycji
    g

  13. #13
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    Cytat Napisał Nullux Zobacz post
    Weźcie nie próbujcie odciążać sobie gry. Jak już damianxp wspomniał, można ich bić praktycznie bez przerwy. Nie widzę sensu w tej propozycji
    Przecież ty ani jednego nei pokonałeś xd
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  14. #14
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    Cytat Napisał Nullux Zobacz post
    Weźcie nie próbujcie odciążać sobie gry. Jak już damianxp wspomniał, można ich bić praktycznie bez przerwy. Nie widzę sensu w tej propozycji
    Dobry żart, jak ktoś ma gorszy net to przez 30s bedzie zmieniał mape. Poza tym według mnie wschód można w ogóle wywalić, jak ktoś ma lagi przez dużą ilość graczy można wyłączyć widoczność.
    Co do propozycji jestem na tak, idzie zrobić 2 kółka zanim się zrespią.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  15. #15
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    to już powinno być dawno dodane rok temu chyba też było to proponowane i nic nie było zrobione czasami 2x w koło sie da oblecieć a dyni nie ma

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •