Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 34

Temat: Halloween 2022

  1. #16
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    138
    A będzie jeszcze kiedykolwiek reset na hulowin
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  2. #17
    Użytkownik Avatar Azekamiś
    Dołączył
    16-07-2020
    Postów
    20
    Cytat Napisał fufcio Zobacz post
    A będzie jeszcze kiedykolwiek reset na hulowin
    Tk za dwa lata jak znowu bedzie ten pro ivent

  3. #18
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    138
    Cytat Napisał Azekami Zobacz post
    Tk za dwa lata jak znowu bedzie ten pro ivent
    Czyli samo dobro!!!1
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  4. #19
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Ponad 200 energii, bilans:
    1 dynia i 3 pestki z potworkow
    1 herszt
    Rozumiem, ze to procenty, prawdopodobienstwo, nie moze byc za latwo, ale bez przesady...

    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    300 energii, 9 hersztów 5 pestek, wiesz co to losowość?
    Wiem wiem, po prostu jakoś tak smutno, że losowość aż tak wpływa na postęp w evencie :|
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 04-11-2022 o 01:01
    ***** ****

  5. #20
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Ponad 200 energii, bilans:
    1 dynia i 3 pestki z potworkow
    1 herszt
    Rozumiem, ze to procenty, prawdopodobienstwo, nie moze byc za latwo, ale bez przesady...
    300 energii, 9 hersztów 5 pestek, wiesz co to losowość?
    Nie chce banaa

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Nie, % szansy na wyrwanie dyni jest zależny od stosunku posadzonych własnych dyń do zebranych dyń ogólnie - jeżeli zbierzesz więcej dyń niż posadzisz to masz mniejsze szanse na udany zbiór cudzej dyni.
    Te szanse spadają do 0? Posadziłem 29, zebrałem 31 (2 z moich innych postaci). Teraz próbuję zebrać, 2 razy się nie udaje i dynia się psuje.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  7. #22
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Te szanse spadają do 0? Posadziłem 29, zebrałem 31 (2 z moich innych postaci). Teraz próbuję zebrać, 2 razy się nie udaje i dynia się psuje.
    Chyba się nie da do 0 jeśli pomiędzy 2 tymi czynnikami szansa spada równolegle, musiałbyś dosłownie 0 dyń posadzić, żeby szansa na wyrwanie dynii też była 0 o ile wiem. Wystarczy raz zasadzić i nie może spaść do zera nawet przy zbieraniu 99 cudzych dyn wtedy, bo musi ta 1 zasadzona dynia coś zdziałać jeśli nie to również dobrze i poniżej 0 może spaść szansa. Przynajmniej mam nadzieje, że tak to wygląda

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Ile żetonów dostaje się za pestkę po evencie od Babci Reginy?

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Nie, % szansy na wyrwanie dyni jest zależny od stosunku posadzonych własnych dyń do zebranych dyń ogólnie - jeżeli zbierzesz więcej dyń niż posadzisz to masz mniejsze szanse na udany zbiór cudzej dyni.
    Posadziłem 10, zebrałem 0 i nie mogłem zebrać dyni. 2 razy próbowałem, 2 razy nieudana próba. Następna dynia, też nie mogę zebrać. Należą się wyjaśnienia, bo to co napisałeś nie jest zgodne z prawdą.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  9. #24
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Posadziłem 10, zebrałem 0 i nie mogłem zebrać dyni. 2 razy próbowałem, 2 razy nieudana próba. Następna dynia, też nie mogę zebrać. Należą się wyjaśnienia, bo to co napisałeś nie jest zgodne z prawdą.
    Ok, zapomniałem jeszcze o pielęgnacjach, mój błąd, przepraszam.

    Ale u dziadka papkina znajduje się informacja: "Pędy dyni są bardzo mocne i trzeba mieć naprawdę dużo siły, aby ją wyrwać. Aby to zrobić musisz posiadać 5 punktów energii. Bez żadnych ograniczeń możesz wyrywać dynie posadzone przez siebie - masz na to 2 minuty od momentu dorośnięcia dyni. Następnie przez 30 sekund dynię mogą wyrwać również inni gracze. Gdy wyrywasz nieswoją dynię, szansa na jej wyrwanie zależna jest od współczynnika dotychczas posadzonych, pielęgnowanych i zerwanych przez ciebie dyni. Jeśli zrywasz więcej dyni niż sadzisz i pielęgnujesz, wtedy szansa na udane zerwanie cudzej dyni spada. Pamiętaj, że nieudane zerwanie dyni nadal zużywa energię."
    ***** ***

  10. #25
    Rozumiem że uwzględniliście iloraz zerwane/posadzone jako współczynnik niepowodzenia wyrwania cudzej dyni, by wspomóc graczy którym nie za bardzo udaje się zabrać cudzą dynię. Ale co ma do tego ilość pielęgnacji? Czemu gracze, którym nie zależy na pielęgnowaniu dyń lub skupiają się na pielęgnowaniu drugorzędną postacią, są nagradzani minimalnym niepowodzeniem przy zbieraniu dyń?
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Da się gdzieś zużyć nadmiarowe kości na koniec eventu czy są bezwartościowe?

  12. #27
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    lepiej dorespić do podzielnej przez 10, nadmair się usuwa automatycznie po skonczeniu eventu

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    No to logiczne ale w ramach walki o bonus wyszło mi nie do pełnej i już nie dam rady uzbierać do 10. Czyli są bezużyteczne, kolejny bubel w tej grze

  14. #29
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    dlatego warto często sprawdzać stan kości i dostosowac się do podzielnej

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    No to logiczne ale w ramach walki o bonus wyszło mi nie do pełnej i już nie dam rady uzbierać do 10. Czyli są bezużyteczne, kolejny bubel w tej grze
    Nie wiem czy to również tyczy się kości, ale po evencie Babcia Regina w Eternii daje nam żetony za pozostałe dynie i pestki.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •