Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Ranking Wszechczasów zmiana nazwy

  1. #16
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    Nic nie oddane, walki na najwyższym poziomie co do ostatniej potki w lidze jaką jest złoto/diament auto
    This is a certified hood classic

  2. #17
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    https://gyazo.com/2b6f4adaf246a308de861ce053c6f218 każda walka oddana, wystarczy zobaczyć analizę, żeby nie było że czepiałem się stricte EneDueRabe
    A oglądałeś chociaż te raporty? Tutaj https://mfo3.pl/r/b1b15b417 mamy przykład walki do odciny. 124 tury trwała walka. Leciało wszystko, drenaże, normalizacje, klątwy krwi, trujaki, podwójne drenaże, normy, itd.

    https://mfo3.pl/r/b17bc83cb tutaj walka trwała 95 tur - tutaj podobnie, widać jednak, że skrypty zarówno Eresmela i LeoMessiego mają dużo różnych poleceń na różnee scenariusze (chociażby wykorzystywanie dubli przez Eresmela czy obrona LeoMessiego przed nimi, jakieś pomyślności (Eresmel ma dość sporo lucka jeśli dobrze pamiętam) itd.)

    Walki z Hajowskyym natomiast wydają się podejrzane, ale niekoniecznie musiało być to umówione. Może tamten chciał możliwie wygrane walki oddać, żeby nie musieć bronić top5 etc.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Każdy wie, że Eresmel ma włócznie nabitą, a przeciwnik miecz i o dziwo w każdej walce używał topora. Zamiast miecz hity na podobnym poziomie to zawsze używał toporu, który przeciwnik ma nabity jak widać po hicie.

    Tutaj nie trzeba wnioskować po długości walki, ale po sposobie tej walki. Chyba do tego nie trzeba mieć jakiegoś doświadczenia w PvP, żeby zauważyć, że coś jest nie tak ...

  4. #19
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Każdy wie, że Eresmel ma włócznie nabitą, a przeciwnik miecz i o dziwo w każdej walce używał topora. Zamiast miecz hity na podobnym poziomie to zawsze używał toporu, który przeciwnik ma nabity jak widać po hicie.

    Tutaj nie trzeba wnioskować po długości walki, ale po sposobie tej walki. Chyba do tego nie trzeba mieć jakiegoś doświadczenia w PvP, żeby zauważyć, że coś jest nie tak ...
    moze uznal topor za bardziej skuteczny? albo moze ten drugi jest zbyt dobry aby go pokonac i eresmel probuje wszelakich mozliwosci?
    jak tak ciezko ci przychodzi patrzenie na ten ranking to zbij punkty leomessiemu bo widze ze walczysz pvp aktualnie mistrzuniu ))
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Eresmel jest hiterem i ma nabitą buławę, a jego bił toporem i będąc hiterem bił po 600. Faktycznie walka fair do ostatniej poty dlatego nadal jestem ciekaw jaki sens jest tego rankingu ^_^

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Eresmel jest hiterem i ma nabitą buławę, a jego bił toporem i będąc hiterem bił po 600. Faktycznie walka fair do ostatniej poty dlatego nadal jestem ciekaw jaki sens jest tego rankingu ^_^
    Nie jest hiterem od 3 miesięcy, zmienia topór na buławę itemami i gemami tak jak każdy woj oprócz mnie na 80 poziomie
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  7. #22

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •