Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Ranking Wszechczasów zmiana nazwy

  1. #1
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668

    Ranking Wszechczasów zmiana nazwy

    Przeglądałem ostatnio topkę rankingu wszechczasów i natknąłem się na mnóstwo takich walk https://mfo3.pl/r/b3e7b5802 I zastanawiam się jaki ma sens taki ranking skoro w taki sposób są zdobywane rekordy wielu graczy? Jestem ciekaw Waszej opinii Nie tyczy się to tylko gracza z przykładu bo widziałem więcej takich walk u innych.
    Ostatnio edytowane przez Atronis ; 24-10-2022 o 20:43

  2. #2
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    138
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Czysty skill? Nie rozumiem o co ci chodzi

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Dobry jest, dużo ataku założył i na hita zabił.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  4. #4
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    686
    To już nie moja wina że ktoś nie potrafi wyjść ze srebra w eq +8 .

  5. #5
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    To już nie moja wina że ktoś nie potrafi wyjść ze srebra w eq +8 .
    Ale temat nie dotyczy braku umiejętności wyjścia ze srebra, tylko feedowania się w nowo powstałym rankingu. Ja moge nawet być w brązie, tylko próbuje zrozumieć sens zrobienia przez Tomiego takiego rankingu i braku jakiekolwiek ingerencji przy takich zagrywkach

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Czy to takie trudne jest do zrozumienia, że Atronis nie atakuję Eniaka tylko pisze ogólnie ...

    Jakby dał przykład innej walki to by się znów pisało o tej innej osobie Polska mentalność ...

  7. #7
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    oj eneduerabe co to za przelewanie rankingu hahaha pamietam jak plakales o to ale jaja

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Ale temat nie dotyczy braku umiejętności wyjścia ze srebra, tylko feedowania się w nowo powstałym rankingu. Ja moge nawet być w brązie, tylko próbuje zrozumieć sens zrobienia przez Tomiego takiego rankingu i braku jakiekolwiek ingerencji przy takich zagrywkach
    Nie ma innej realnej możliwości oceny walk niż automatyczna/algorytmiczna.
    Jeśli ktoś ma pomysły na ograniczenia to PW.

    Eneduerabe poprosił o ręczną korektę punktów, więc wyjątkowo ją robię.

  9. #9
    halfdann
    Konto usunięte
    moze usunmy pvp i dodajmy wiecej aktywnosci dziennych, mysle ze rywalizacja robi zle dla ludzi

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Nie ma innej realnej możliwości oceny walk niż automatyczna/algorytmiczna.
    Jeśli ktoś ma pomysły na ograniczenia to PW.

    Eneduerabe poprosił o ręczną korektę punktów, więc wyjątkowo ją robię.
    Widzę że robi się coraz weselej.

    Przecież "proceder" przelewania rankingu jest nagminnie stosowany, tak samo jak nabijanie medali (chociaż teraz już nie wiem).

    W kwestii samego przelewania - nie taka walka to inna walka i jak ktoś będzie chciał przelewać ranking to zwyczajnie to zrobi.
    Większość rankingów jest "rakowa" i wywołują niepotrzebne zamieszanie i emocje u graczy, przykłady?
    - Pomocnicy, jak wbić? Stać w Dilii i pisać na głównym "daj Pomógł mi to dam Ci 10k"
    - Arena mistrzowie i przewaga zwycięstw, jak wbić? Nagminne resetowanie rankingu
    - Poziom pokonania bossa - może i spoko, ale podchodzi nowy gracz, patrzy w ranking widzi że ma 60 lvl, a ktoś na 50 pokonał bossa to trochę zniechęcające
    - Ranking wszechczasów to już każdy wie że taki nie jest, już było wylanie niezadowolenia, bo "a ja miałem 1 500 100 900 rankingu itd." wystarczyło powiedzieć "faktycznie niepotrzebny" usunąć i po problemie.

    Pewnie wywoła to falę hejtu, ale co mi tam.

    Podobno już została zablokowana możliwość "wymieniania" żetonów, mnie tylko zastanawia, po co?
    Przecież większość graczy wymieniających żetony to osoby które nie walczą na arenie i próbują sobie ulepszyć EQ i nie po to żeby walczyć PvP tylko żeby móc zabić bossa, a walczyć i tak nie będą. Zastanawia mnie jaki tam jest algorytm, bo zaraz się okaże że ktoś przegrywający chcący sobie zdobyć kilka żetonów dostanie jeszcze mniej.

    Może dla odmiany ktoś zrobiłby opcje wymiany miksów specjalnych na żetony (nie wiem 80% wartości? może 70% a może sprzedaż specjalnych na targu za żetony?), bo po raz kolejny zniechęcacie nawet do głupiej aktywności w postaci "nabijania żetonów".

    Chociaż ciekawi mnie straszliwie jak to jest na tym forum "jeden głos niezadowolenia", zmiany lecą na grubo po całości, bo ktoś kto wbija zrobić 6 walki tygodniowo ma taką siłę przebicia że wpłynie to na kilkanaście innych osób. Rozumiem, że niezgodne z regulaminem, itd. ale przelewanie rankingu też jest niezgodne z regulaminem, czyli na dobrą sprawę teraz za zgłoszenie tego procederu powinien być ban. Nie wiem po co utrudniać graczom życie, którzy wykazują minimum zainteresowania i jeszcze chcą się bawić w to nabijanie żetków.
    Ostatnio edytowane przez Sensei Sonquar ; 25-10-2022 o 00:50

  11. #11
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Nie ma innej realnej możliwości oceny walk niż automatyczna/algorytmiczna.
    Jeśli ktoś ma pomysły na ograniczenia to PW.

    Eneduerabe poprosił o ręczną korektę punktów, więc wyjątkowo ją robię.
    co to znaczy wyjątkowo ją robię?

    - - - - - - - - - -

    Celowe/wielokrotne przelewanie punktów rankingowych (w jakikolwiek sposób) oraz inne nadużycia godzące w system rozgrywki.
    ustalane indywidualnie ustalane indywidualnie bezterminowo
    Uzyskane korzyści zostaną odebrane.
    Dotyczy wszelkich punktów rankingowych (PvP, drużynowych itp.)


    co on ma jakiś immunitet?

  12. #12
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    259
    Toster zawsze byl inaczej traktowany (:

  13. #13
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Ja kiedy kończę z pvp, to nie resetuje rankingu usługą bo to było by marnotrawstwo. Przegrywanie walk nic nie kosztuje, a nabija walki na arenie. Czyli daje mi nagrodę tygodniową za walki. To normalne, że gracze będą poddawać walki, żeby tracić ranking. https://mfo3.pl/r/b3e7b5802 Tutaj Kamillo w ewidentny sposób oddał walkę. Ale nie ma kontekstu. Mógł to zrobić z różnych powodów. Może nie chciał mieć areny aktywnej, na wymiany mini bossów. Bez przesady, że gracze będą karani za pojedyncze oddane walki.

    Co do karania za przelewanie rankingu. To pamiętam jak ktoś żeby wbić diament na 30lvl zrobił multi konta. Potem tymi multikami walczył między sobą. A na koniec ranking oddawał na główna postać. To jest szkodliwe zjawisko! Albo jak by ktoś zrobił sobie cennik na prezentacji i normalnie rankingiem handlował. Coś jak sprawa z przeklinaniem. Co jakiś czas można. Ale jak ktoś grupo przesadzi, albo będzie używał wulgaryzmów, żeby obrazić innego gracza. To wtedy ban.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    254
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post

    - Pomocnicy, jak wbić? Stać w Dilii i pisać na głównym "daj Pomógł mi to dam Ci 10k"
    - Arena mistrzowie i przewaga zwycięstw, jak wbić? Nagminne resetowanie rankingu
    - Poziom pokonania bossa - może i spoko, ale podchodzi nowy gracz, patrzy w ranking widzi że ma 60 lvl, a ktoś na 50 pokonał bossa to trochę zniechęcające
    - Ranking wszechczasów to już każdy wie że taki nie jest, już było wylanie niezadowolenia, bo "a ja miałem 1 500 100 900 rankingu itd." wystarczyło powiedzieć "faktycznie niepotrzebny" usunąć i po problemie.
    Zapomniałeś o wielokrotnym losowaniu eq na kg żeby wygrać cykl. Mi to tam rybka ale ranking pomocników do wywalenia, bo tak jak napisałeś nie wymaga kupowania mfów czyli nie ma benefitów dla adminów.


    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post

    Podobno już została zablokowana możliwość "wymieniania" żetonów, mnie tylko zastanawia, po co?
    Przecież większość graczy wymieniających żetony to osoby które nie walczą na arenie i próbują sobie ulepszyć EQ i nie po to żeby walczyć PvP tylko żeby móc zabić bossa, a walczyć i tak nie będą. Zastanawia mnie jaki tam jest algorytm, bo zaraz się okaże że ktoś przegrywający chcący sobie zdobyć kilka żetonów dostanie jeszcze mniej.

    Może dla odmiany ktoś zrobiłby opcje wymiany miksów specjalnych na żetony (nie wiem 80% wartości? może 70% a może sprzedaż specjalnych na targu za żetony?), bo po raz kolejny zniechęcacie nawet do głupiej aktywności w postaci "nabijania żetonów".
    Jak Najbardziej zgadzam się z senseiem w tej kwestii.

    - - - - - - - - - -

    A i od zawsze był problem przelewania rankingu i wymiany żetków. Nie nazwał bym tego problemem bo to po prostu wykorzystanie algorytmów gry. Ale w sumie jakby tak zbanować wszystkich zajmujących się tym nielegalnym procederem by zostało na gierce z 10 graczy, to by miało w sumie sporo korzyści bo wreszcie by nie było ty uciążliwych lagów( bo w porach nocnych rzadziej spotykam)

  15. #15
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    https://gyazo.com/2b6f4adaf246a308de861ce053c6f218 każda walka oddana, wystarczy zobaczyć analizę, żeby nie było że czepiałem się stricte EneDueRabe

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •