Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Rajd Halloweenowy na discordzie Arkadia My Fantasy

  1. #1
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233

    Rajd Halloweenowy na discordzie Arkadia My Fantasy

    Nazwa:  2022-10-24_17h14_20.png
Wyświetleń: 318
Rozmiar:  565.7 KB


    Witam, chciałbym ogłosić, że na discordzie o tematyce MFO - Arkadia My Fantasy, jest organizowany Rajd Halloweenowy. Rajd będzie polegał na pokonaniu jak największej ilości eventowych minibossów - Herszta, Szkieletora i Baalrukha oraz na zdobyciu z nich dropu. Za pokonania i drop uczestnicy będą zdobywali punkty, a osoby, które zajmą miejsca 1, 2 i 3 dostaną nagrody: 1kk, 750k oraz 500k kolejno.



    Jeśli Rajd będzie się cieszył dużą popularnością, a uczestnicy będą brali w nim aktywnie udział, to pojawią się także nagrody za 4 i 5 miejsca, a pozostałe nagrody zostaną podwyższone. Ponadto, każdy aktywny uczestnik, niezależnie od ilości punktów, dostanie po zakończeniu Rajdu drobne upominki.





    Aby zapisać się do tego wydarzenia, trzeba wejść na discord Arkadii i zostawić reakcję pod właściwą wiadomością. Zapisy na Rajd trwają do momentu rozpoczęcia się Eventu Halloweenowego w MFO.

    Nazwa:  2022-10-24_17h28_02.png
Wyświetleń: 323
Rozmiar:  30.4 KB




    Serwer ciągle się rozwija i ma dobrze rozbudowaną infrastrukturę kanałów, dlatego warto na nim być nie tylko ze względu na rajdy.
    Do zaoferowania są kanały od handlu, wymian i pomocy z minibossami, blogi, kanały od rozmów i kanały głosowe.


    Nazwa:  2022-10-24_17h47_48.png
Wyświetleń: 323
Rozmiar:  6.6 KB Nazwa:  2022-10-24_17h50_21.png
Wyświetleń: 322
Rozmiar:  7.6 KB Nazwa:  2022-10-24_17h50_28.png
Wyświetleń: 315
Rozmiar:  12.4 KB Nazwa:  2022-10-24_17h48_06.png
Wyświetleń: 323
Rozmiar:  7.7 KB


    Link do discorda: https://discord.gg/RuradcG7MR

    @edit; żeby nie było krzyku, Kagome dostał zgodę na ode mnie na reklamę swojego dc - Hubiot
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 24-10-2022 o 20:45
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Jest wielki problem z tym wzięciem udziału, bo mi wyskakuje, że ten link ugasło. Inni nwm czy to samo mają, ale ja ewidentnie nie mam jak brać udział. Nwm czy to wina tego linku, bo póki co coś nie wchodzi mi. Spróbuję jeszcze na komputerze po zajęciach

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Jest wielki problem z tym wzięciem udziału, bo mi wyskakuje, że ten link ugasło. Inni nwm czy to samo mają, ale ja ewidentnie nie mam jak brać udział. Nwm czy to wina tego linku, bo póki co coś nie wchodzi mi. Spróbuję jeszcze na komputerze po zajęciach
    https://discord.gg/j3hc5YNu
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233

    Rozgadany

    Chęć wzięcia udziału w Rajdzie zadeklarowało już prawie 40 osób.
    Lisu dorzucił od siebie sporą kwotę na nagrody, za co bardzo mu dziękuję. Teraz wyglądają one tak:

    1 Miejsce - 2 000 000 G
    2 Miejsce - 1 500 000 G
    3 Miejsce - 1 000 000 G
    4 Miejsce - 750 000 G
    5 Miejsce - 500 000 G
    + drobne upominki dla wszystkich aktywnych uczestników


    Ze względu na pojawiąjące się nieprzychylne komentarze pojawiający się tutaj spam (post miał być tylko postem informacyjnym, kwestie banów można wyjaśnić na pv jak dorośli ludzie) poprosiłem o zamknięcie tematu.
    Jeszcze raz zachęcam do zajrzenia na serwer i zapisaniu się na Rajd.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  5. #5
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Na prośbę autora zamykam.
    Jeżeli ktoś ma jakieś dowody na "trollowanie konkursu" czy inne informacje to proszę o PW z dowodami.
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •