Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
0. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    0 0%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [P1] błąd z zadaniem na zbieranie lotosów

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333

    [P1] błąd z zadaniem na zbieranie lotosów



    Zbieram Lotosy regularnie, dzisiaj akurat wypadł dzień kiedy zbiorę je tylko raz dziennie (codziennie po paręnaście minut później, raz na jakiś czas trzeba "reset"). Zebrałem je po 12, po czym odebrałem zadanie.

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    Zaliczę Ci to zadanie wyjątkowo, ale mam info, że nie będzie to zmieniane. Także w przyszłości sugeruję sprawdzanie tablicy najpierw.

  3. #3
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    359
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Zaliczę Ci to zadanie wyjątkowo, ale mam info, że nie będzie to zmieniane. Także w przyszłości sugeruję sprawdzanie tablicy najpierw.
    Niby spoko, ale zdaj sobie sprawę, że niektórzy zostają na mapie, aby po 12 godzinach znów sobie coś zebrać. Nie każ komuś poprzez zadania dzienne marnować podwójnie enki na teleporty...
    ***** ****

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Niby spoko, ale zdaj sobie sprawę, że niektórzy zostają na mapie, aby po 12 godzinach znów sobie coś zebrać. Nie każ komuś poprzez zadania dzienne marnować podwójnie enki na teleporty...
    Miałem o tym pisać, ale raczej nielogicznym by było gdyby ogłoszenie na tablicy miało się zmieniać pod wykonane przez nas już aktywności z puli zadań dziennych. Od teraz albo kończymy dzień w Nordii, albo ryzykujemy brak możliwości wykonania zadania. O ile nagrody za zadania dzienne nie będą znaczące to raczej wolę drugą opcję, albo całkowicie rzucić wykonywanie zadań.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  5. #5
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Nie każ komuś poprzez zadania dzienne marnować podwójnie enki na teleporty...
    Ale przecież nikt nikomu nie każe wykonywać tych zadań
    Sam podejmij decyzję czy Ci szkoda na nie zużyć ew. 10 energii czy nie.
    ***** ***

  6. #6
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    359
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Ale przecież nikt nikomu nie każe wykonywać tych zadań
    Sam podejmij decyzję czy Ci szkoda na nie zużyć ew. 10 energii czy nie.
    Czytając takie tłumaczenia dochodzę do wniosku, że wprowadzony patch z zadaniami jest kompletnie niedopracowany, skoro marnotrawstwo energii uważacie za "ryzyko czy warto". Brak słów.
    ***** ****

  7. #7
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Czytając takie tłumaczenia dochodzę do wniosku, że wprowadzony patch z zadaniami jest kompletnie niedopracowany, skoro marnotrawstwo energii uważacie za "ryzyko czy warto". Brak słów.
    Po prostu zamiast płakać na coś, na co ty masz wpływ proponuję tak jak wyżej było napisane - sprawdzaj przed aktywnościami dziennymi jakie masz zadanie, zamiast zaśmiecać forum żalami, które są bez sensu i nic nie wnoszą. A jeśli 5 energii to dla ciebie marnotrastwo lub jakiś problem, to nie graj w grę, która wymaga od ciebie zużycia eny xd Zamiast tego możesz iść na dwór i zuzyć prawdziwą energię

    Edit: A i przypominam, że to ty masz również wpływ na to, o której godzinie respią ci się rzeczy z cooldownem 24h

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333
    Cytat Napisał I Miss Extasy Zobacz post
    Po prostu zamiast płakać na coś, na co ty masz wpływ proponuję tak jak wyżej było napisane - sprawdzaj przed aktywnościami dziennymi jakie masz zadanie, zamiast zaśmiecać forum żalami, które są bez sensu i nic nie wnoszą. A jeśli 5 energii to dla ciebie marnotrastwo lub jakiś problem, to nie graj w grę, która wymaga od ciebie zużycia eny xd Zamiast tego możesz iść na dwór i zuzyć prawdziwą energię

    Edit: A i przypominam, że to ty masz również wpływ na to, o której godzinie respią ci się rzeczy z cooldownem 24h
    Mimo to przykładowo dodanie tablicy z zadaniami dziennymi w Azarad oszczędziłoby sporo tepów tam i z powrotem. Sam kiedyś chodziłem na wszystkie mini pieszo (z żółwia na garudę włącznie) i wiem jak bezsensowne marnowanie energii boli.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •