Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Shoutbox nie działa

  1. #1
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108

    Shoutbox nie działa

    Dzień dobry. Z jakiegoś powodu shoutbox nie działa. Proszę o przyjrzenie się sprawie.

  2. #2
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Dzień dobry. Z jakiegoś powodu shoutbox nie działa. Proszę o przyjrzenie się sprawie.
    Dołączam się. Od wczoraj nie widzę shoutboxu, użytkownik Nattat również ma ten problem.

  3. #3
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Mi działa.
    ***** ***

  4. #4
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Cytat Napisał YourShadow Zobacz post
    Mi działa.
    Dziwne, wydawało mi się że spamowanie tekstem "#freejanuszek" spowoduje utratę dostępu do SB. Huh.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Dzień dobry. Z jakiegoś powodu shoutbox nie działa. Proszę o przyjrzenie się sprawie.
    Dołączam się. Od wczoraj nie widzę shoutboxu, użytkownik Azekar również ma ten problem.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  6. #6
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Dołączam się. Od wczoraj nie widzę shoutboxu, użytkownik Azekar również ma ten problem.
    Prawdą to jest. Podobno Ty i musaraj macie ten sam problem.

  7. #7
    Oho, chyba były czystki I tak później niż można się było spodziewać

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Dziwne, wydawało mi się że spamowanie tekstem "#freejanuszek" spowoduje utratę dostępu do SB. Huh.
    Nie pisałem tego tekstu a również z jakiegoś powodu nie widzę shoutboxu. Dziwne.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  9. #9
    u mnie działa
    30 czerwca, dzień graczy wyklętych, w oborze zamkniętych[*]

  10. #10
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Ja może powtórzę co się wydarzyło, bo to ciekawsze niż się wydaje.
    Ja i Azekar, sprowokowani przez YourShadowa, zaczęliśmy robić sobie łańcuszki na Shoutboxie, żeby osiągnąć limit znaków w wiadomości. Osiągnęliśmy. Potem inni (Eresmel i Destroyer? chyba) zaczęli robić to samo na kanwie wiadomości o oszczędzaniu energii przed eventem.
    Wtedy przyszedł SuperModerator Hubiot i supermoderatorskim działaniem... dołączył się do łańcuszkowania


    Ale w końcu jakiś inny (jeżeli jednak xani rozdał kneble to spory fakap) moderator stwierdził "tak być nie może". Racja - przecież Shoutbox przez to ma za dużo wiadomości. Sheryf Teksasu rozdał kneble i uratował Shoutbox. Teraz można przeglądać wiadomości z 11 października XDD

    Może i forum jest martwe, ale na szczęście mamy drużynę moderatorów która dba o to, żeby żadne zwiększenie aktywności nie pozostało bez kary.

  11. #11
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Może i forum jest martwe, ale na szczęście mamy drużynę moderatorów która dba o to, żeby żadne zwiększenie aktywności nie pozostało bez kary.
    Całe szczęście, że nasz zbrodniczy proceder zwiększenia aktywności został przerwany i w spokoju mogę sobie poczytać wiadomości sprzed dwóch tygodni na shoutboxie bez obaw, że ktoś coś napisze. Chwała im za to.

  12. #12
    Niech żyje zbrodniczy reżim
    30 czerwca, dzień graczy wyklętych, w oborze zamkniętych[*]

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Kara za spam trwa przez tydzień.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •