Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Nieoplacalna Otchlan

  1. #1
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    276

    Nieoplacalna Otchlan

    Mianowicie, planowalem wbic sobie ostatniego pozeracza ktory mi zostal w Nordii czyli Inkarnacje Otchlani bo jestem fanatykiem pozeraczy (nie wiem mam tak od poczatku gierki).
    Otchlan powstala tylko i wylacznie do dropienia kart nie do zwrotu i zysku na zlocie/eq/zetona, tak wiem. Doszly mnie 100% info ze drop karty tam jest jak z globalem czyli 1%. Wbilem 100 inkarnacji wlecial pozeracz, spoko bylem szczesliwy ale wyliczajac na 100 inkarnacji powinna wyleciec karta. Wkurzylem sie myslac ze jak odpale drop 100% na kilka/kilkanascie walk karta wyleci. Wiec po ponad 50 inkarnacjach na dropie karty jak nie bylo tak nie ma i wiem ze zaraz wpadnie typ i napisze rng unlucky ale skoro statystycznie na 100 powinno wylecic to jak bije na 100% mam 2% szans na karte czyli po tych ekstra 50 karta musiala dropnac.
    Jak do 200 inkarnacji nie wyleci karta to wydalem juz prawie 17kk na samo wejscie i zrobienia poziomu, juz nie wspomne ze zbijanie tez mnie kosztuje ponad 10k zlota czyli +- wydam 20kk zlota na cos co jest oszustwem i po prostu zlodziejem siana w gierce.

    Kolejny przyklad kone, wydropil na 2 innych postaciach karte smoka, teraz dropi ja na 3 postce TEZ bije na dropie i ponad 300 smokow dalej nie ma karty. Ponownie statystycznie powinien juz wydropic 3 takie karty.

    Ja sie nie dziwie ze co miesiac otchlan robia tylko 2-3 osoby bo to jest nudne i kategorycznie nieoplacalne skoro nawet statystyki sa bledne.

    Zero rekompensaty za straty potek bo te miesiecznie nagrody sa tak smiechu warte (200 zeta i miecz arktosa+0) gdzie w realiach wydajesz miliony aby dostac jedno wielkie ****,
    Dziekuje.

  2. #2
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Co do tej losowości, to tak to działa niestety, w tej gierce nigdy nic nie było opłacalnego co działało jak rng, dopóki mfów nie odpalisz, muszę cię zmartwić ale tego nie da się zmienić ;/
    Nie chce banaa

  3. #3
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    276
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Co do tej losowości, to tak to działa niestety, w tej gierce nigdy nic nie było opłacalnego co działało jak rng, dopóki mfów nie odpalisz, muszę cię zmartwić ale tego nie da się zmienić ;/
    w tym rzecz ze nawet mfy sa odpalane i nawet to nic nie pomaga

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333
    Dropu kart nie ma co ruszać, co innego z nagrodami. Obecnie nagród w trybie aktywności mogłoby wcale nie być, są tak znikome. Szansa na sety deffowe/uzbrojenie z plusem większym niż +1, srebrne pyły, cokolwiek, byle nie kapelusz żniwiarza+0 i 4 mikstury skupienia. Dungeon jest zbyt czasochłonny (na wyższych poziomach 20-30 minut nawet posiadając skrypty), wymaga pod to osobnej postaci (jeżeli chce się to robić efektywnie do ~18 poziomu przed zbijaniem) i specyficznego uzbrojenia (itemów których na co dzień nie używamy typu diadem shivy, 2 czapki eskimosa z gemami pod specyficzne potwory, eq na 58 i 65 poziom) oraz kosztuje dużo złota i energii (~6kk i 600 energii miesięcznie). I to wszystko dla szansy (#1) na kartę której i tak nie sprzedamy za więcej niż wydaliśmy na dungeon, nie wspominając zmarnowanego czasu. Nagrody miesięczne jak wspominał RaZoR są również śmieszne, niech dropią przynajmniej itemy +3-+8 dla wyższych miejsc i więcej żetonów (rekompensata za zmarnowanie tony mikstur specjalnych). Obcenie nawet osoby którym brakuje karty Inkarnacji i Smoka wolą czekać aż ktoś im to wydropi i sprzeda, bo i tak by wydali tyle samo jak nie więcej złota na przygotowania i robienie dungeonu.
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 16-10-2022 o 22:37
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  5. #5
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    ... i więcej żetonów (rekompensata za zmarnowanie tony mikstur specjalnych).
    Aktualnie w trybie umiejętności mikstury są zużywane wyłącznie w sali nr 10, a w trybie aktywności w sali nr 5 oraz 10, więc nie są to raczej tony mikstur.
    na resztę mi się nie chce teraz odpisywać więc nie krzyczcie, że "ree i tak nieopłacalne".
    ***** ***

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Aktualnie w trybie umiejętności mikstury są zużywane wyłącznie w sali nr 10, a w trybie aktywności w sali nr 5 oraz 10, więc nie są to raczej tony mikstur.
    na resztę mi się nie chce teraz odpisywać więc nie krzyczcie, że "ree i tak nieopłacalne".
    ~60*2=120 walk w których tracimy miksy. To jest sporo.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Zmiany powinny być bo jak napisał razor robią 2 osoby dla karty którą ciężko zdropić co do dropu zależy od szcześcia, ale no szansa na karte z dungeonu powinna być wieksza bo to nie mini-bossy które mozemy wymieniać i dziennie bić sporo.
    Dungeon wymaga czasu energii, golda i mikstur
    Ostatnio edytowane przez Lokithor ; 17-10-2022 o 03:17

  8. #8
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Najlepiej niech nikt tego nie robi, może za rok coś wejdzie.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  9. #9
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    276
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Aktualnie w trybie umiejętności mikstury są zużywane wyłącznie w sali nr 10, a w trybie aktywności w sali nr 5 oraz 10, więc nie są to raczej tony mikstur.
    na resztę mi się nie chce teraz odpisywać więc nie krzyczcie, że "ree i tak nieopłacalne".
    Zrob 60 przejsc w miesiacu zobaczysz jak potki i reszta na to leci, aktywnosci powstal do dropu kart a nie zyskow ale nie ma ni karty i tracisz xxx wszystkiego

  10. #10
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    No dokładnie, zapraszam do zapoznania się z prezentacją gracza ddz, chłopak pluje na niej proste fakty
    This is a certified hood classic

  11. #11
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Ale co wy marudzicie, za możliwość bicia gustawa rapiera więcej niż raz na postać powinniście być w stanie zapłacić każdą cenę, przecież to taki super fajny przeciwnik ;/ zarabiać wam się jeszcze na tym zachciało, dobre sobie

  12. #12
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Doszly mnie 100% info ze drop karty tam jest jak z globalem czyli 1%. Wbilem 100 inkarnacji wlecial pozeracz, spoko bylem szczesliwy ale wyliczajac na 100 inkarnacji powinna wyleciec karta. Wkurzylem sie myslac ze jak odpale drop 100% na kilka/kilkanascie walk karta wyleci. Wiec po ponad 50 inkarnacjach na dropie karty jak nie bylo tak nie ma i wiem ze zaraz wpadnie typ i napisze rng unlucky ale skoro statystycznie na 100 powinno wylecic to jak bije na 100% mam 2% szans na karte czyli po tych ekstra 50 karta musiala dropnac.
    To brzmi raczej jakby twoje info nie było takie potwierdzone i karta ma w rzeczywistości 0,5% dropu.
    Ja sie nie dziwie ze co miesiac otchlan robia tylko 2-3 osoby
    Tbh dość dużo jak na tę grę

    wydajesz miliony aby dostac jedno wielkie ****
    Wydajesz miliony na mikstury? Ryzykownie.
    Jeżeli w te "miliony" liczysz koszty wykuwania uzbrojenia, no to ciężko uznać to za koszt instancji, skoro to samo uzbrojenie wciąż będziesz posiadał.

    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Ale co wy marudzicie, za możliwość bicia gustawa rapiera więcej niż raz na postać powinniście być w stanie zapłacić każdą cenę
    To, ale nieironicznie.
    Pierwszą i najważniejszą zaletą instancji jest możliwość stoczenia ściśle nietypowych walk o wysokim poziomie trudności na żądanie. Ja tam lubiłem instancję i jak tylko wbiję 80 lv to na pewno chętnie ją będę robił znowu

  13. #13
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Skoro karta ma 0,5% dropu to proponuję dodać ją jako prezent w ramach osiągnięcia za zabicie 200 inkarnacji i usunąć z dropu.

  14. #14
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    276
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    To brzmi raczej jakby twoje info nie było takie potwierdzone i karta ma w rzeczywistości 0,5% dropu.

    A kto tobie podal informacje ze jest taki % na karte? Skoro na unikaty i minibossy jest 0.5% owszem, ale na globale i otchlanowie jest 1% ale oczywiscie i to jest bledne

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Znowu zaczyna się dyskusja w zasadzie o wszystkim i niczym.

    Przecież to nie jest tak że zabijasz 100-200-300-500 czegoś i karta leci (byłby to niezły kek xD).
    Temat losowości kart był wielokrotnie poruszany i to jest temat numer X, przewijały się tematy chociażby z pędrakiem, gdzie bił Bukłak 1364 dni i wypadła karta, więc jeszcze trochę i będziesz mógł ponarzekać.

    Zaraz przyjdzie Tomi, poda Wam wzór, połowa pokiwa głową powie "yhmmmmm i wszystko będzie jasne". W tej grze było, jest i będzie RNG, raz sprawiedliwe, a sto razy nie więc nie wiem po to znowu ruszać.

    W kwestii opłacalności - nie opłaca się? To nie bij, jak Ci na czymś zależy (karcie, cokolwiek) to bijesz i koniec tematu.

    - - - - - - - - - -

    PS. Karta otchłani z tego co wiem jest dość droga, więc w razie sprzedaży pewnie się zwróci

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •