Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Nieoplacalna Otchlan

  1. #16
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Wpadłem teraz na taki pomysł, żeby zrobić coś w stylu podniesienia szansy na kartę z dunga, w stosunku 30 ubitych minibossów bez karty = podniesienie szansy na kartę o 0.5%, aż do 5% max, z tego co wiem to jest chb. max 1 karta/postać z otchłani to nie spowodowałoby to zbytnio różnicy, a ograniczyło by to "płacz".
    Nie chce banaa

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Wpadłem teraz na taki pomysł, żeby zrobić coś w stylu podniesienia szansy na kartę z dunga, w stosunku 30 ubitych minibossów bez karty = podniesienie szansy na kartę o 0.5%, aż do 5% max, z tego co wiem to jest chb. max 1 karta/postać z otchłani to nie spowodowałoby to zbytnio różnicy, a ograniczyło by to "płacz".
    Oczywiście że na nie, przecież tutaj chodzi o tą trudność zdobycia kart to dajmy wszystkim wszystko i problem z głowy.

  3. #18
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Propo ułatwiania gry to dajmy wszystkim karty i będzie spokój, każdy będzie miał takie gówienka nic nie warte

    Właśnie chodzi o to, że drogie przedmioty ciężko zdobyć, jakby karte otchłani szło zdobyć bardzo łatwo to by tak nie trzymała ceny.

    Bawi mnie fakt że w dzisiejszych czasach ludzie co niektórzy dalej nie ogarniają dlaczego coś jest drogie, bo ciężko zdobyć i ułatwienie zdobycia przedmiotu powoduje mocny spadek ceny XD
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  4. #19
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    to może jak już mowa o spadku cen i zarobku to ograniczyć mini-bossy każdy 1 dziennie lub każdy raz na tydzien sety bedą droższe

  5. #20
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,653
    Mogłem wprowadzić niektóre osoby w błąd, szansa na kartę Inkarnacji Otchłani faktycznie wynosi 1%. Natomiast dla Smoka Jaskiniowego jest to standardowa szansa dla minibossa, mam tutaj na myśli 0.4%.
    Wkrótce wejdzie mała zmiana do Dungeonu, z góry zaznaczam że szansa na zdobycie kart nie ulegnie zmianie. Planowane jest zmniejszenie kosztów poprzez wykluczenie zużycia miksów w sali 5 i drobne podbicie nagród za przechodzenie w trybie aktywności. Nie będzie to jakieś duże podbicie nagród. Pomijając koszt wejścia po porażce oraz wartość zużytych miksów podczas walki, w tej chwili średnia wartość nagrody za samo przejście jest minimalnie wyższa od kosztu wejścia.

  6. #21
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    276
    https://mfo3.pl/r/bda4cd1ba

    193 inkarnacji pozniej leci karta, ironia taka ze 80+ ubite na dropie odpuszczam dropa i wylatuje. Ten 100% drop to scam

  7. #22
    meriisa
    Konto usunięte
    wszystkie wypadki nie są przypadkowe)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •