Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci siÄ™ nowa aktualizacja (zadania dzienne)?

GÅ‚osujÄ…cych
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Podoba

    35 55.56%
  • Nie podoba

    18 28.57%
  • Nie mam zdania

    10 15.87%
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 134

Temat: Zadania dzienne - komentarz

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2021
    Postów
    39
    Dostałam zadanie na wymianę 10 Pazurów Wilkołaka. Na targu za 70k. Moja nagroda? 20k

  2. #17
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    276
    Proponowalbym dodanie licznikow ile jeszcze trzeba uzbierac/zabic dla estetyki bardziej mysle ze mozna to dodac w prawy gorny/dolny rog mapy.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    371
    A ja proponuję dodanie opcji wyboru "najfajnieszego potworka" dla nas do bicia. Dajmy na to okienko dialogowe, i kogo byśmy chcieli. Wydaje się spoko i rozwiąże problem bicia jak wy to mówicie "potworków nikomu do życia niepotrzebnych"

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    180
    Mam do ubicia 100 harpii. Niestety nie mam dostępu do nich. Przy aktualizacjach poprosiłbym o ubijanie potworów, do których ma się dostęp albo tych, które są bardziej dostępne

  5. #20
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    360
    Skoro założenie zadań dziennych jest takie, że możemy dostać zadanie pod nasz postęp fabuły, to powinno wybierać takie, do których dostęp mamy obecnie, a nie do których "powinniśmy" mieć, bo wtedy zasada przeczy sama sobie. Ja na oczy nie widziałem smoczych gnomów (że tak to ujmę) i dostałem na nie. Jestem leniwy z fabułą, ale chyba bardziej ucieszyłbym się z konieczności bicia arimanów (bo przynajmniej wiem gdzie szukać xD)
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 02-10-2022 o 12:53
    ***** ****

  6. #21
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Może zarzucę oczywistościami, ale zadania dzienne mają:
    - zachęcić do zrobienia czegoś innego niż byśmy standardowo robili, w tym spróbowania czynności mniej popularnych/lokacji mniej uczęszczanych
    - przegonić po wszystkich aktywnościach upka - w tym tych graczy, którzy mogą mieć do czegoś dostęp, ale jeszcze tego nie robili

    Także, o ile zaliczenie zadania nie jest niemożliwe - pojawienie się jego w puli dla danego gracza jest zamierzone.

    W zamian gracz otrzymuje dopłatę do standardowych korzyści wynikających z danych czynności.
    Przecież to nie jest tak, że np. ena poświęcona na zaliczenie zadania poprzez expienie czy składniki zużyte na wymiany same z siebie nic nie dają.
    Najważniejsze że jest wybór - albo robimy to co chcemy bez dopłaty, albo to czego się od nas oczekuje z dopłatą.
    Tutaj należy zaznaczyć, że ta dopłata będzie rosła co 7 zadanie, a w skali całego miesiąca są to dość znaczące profity, zgarniane niejako przy okazji tego co standardowo oferuje gra.

    Zadania są różne - jedne łatwiejsze, jedne trudniejsze/bardziej kosztowne, ale na całość najeży patrzeć z perspektywy pełnego miesiąca.

  7. #22
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    No ale ja widze tutaj jedną nieścisłość, jak mam np. wymienić 10 śnieżnobiałych lotosów jak przykładowo ich nie zbieram a respi się tylko 5 dziennie? 😂

  8. #23
    Użytkownik Avatar Tensa Zangetsu
    Dołączył
    17-02-2014
    Postów
    479
    Nie sprawdzałem, nie wiem jak to wygląda, niech mnie ktoś poprawi w razie czego, ale, przydałaby się opcja, nie mówię, że następnego dnia, ale np. po 3 czy 7 dniach, żeby móc odrzucić zadanie które mamy a wziąć kolejne, bo faktycznie jeśli komuś by nie pasowało ono, to czekać miesiąc żeby się zrestartowało to słaby pomysł

    edit: ogólnie jestem na tak, póki co pomysł bardzo dobry, ale bardziej subiektywne oceny mogą być dopiero w listopadzie
    Le tits now

  9. #24
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Encyklompendium Zobacz post
    Dostałam zadanie na wymianę 10 Pazurów Wilkołaka. Na targu za 70k. Moja nagroda? 20k
    A ja dostałem zadanie na wymianę 10 łusek. Na targu śr. 80k, ale wystawione tylko po 180k. Zbiłem 180 eny na gnomach zarobiłem z samego bicia z 30k(po odjęciu kosztów miksów), wymieniłem łuski i dostałem garść mikstur specjalncyh a na koniec otrzymałem 20k za misję + nabiłem sobie miesięczny streak.
    Pomysł z misjami bardzo trafiony, pozostało czekać i zobaczyć jakie nagrody daje 30-dniowy streak.
    Reputy tutaj

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,334
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    No ale ja widze tutaj jedną nieścisłość, jak mam np. wymienić 10 śnieżnobiałych lotosów jak przykładowo ich nie zbieram a respi się tylko 5 dziennie? ������


    masz 5 lotosów co 12h, więc rano i wieczorem zbierasz i tyle
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  11. #26
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    A jak ktoś wraca do domu wieczorem? Bez sensu, nie będę robił tych zadań specjalnie po północy zamiast specjalnie żeby zrobić quest za kilka potek specjalnych
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  12. #27
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Zawsze można sobie rozłożyć zadanie na dwa dni jak się z jakichś względów nie chce robić w jeden - jakaś tragedia się nie stanie. Warto jednak zrobić te 28 w miesiącu.

    Nie chcemy robić anulowania zadań, aby nie można było sobie wybierać tylko co łatwiejszych kąsków, a resztę olewać.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,334
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    A jak ktoś wraca do domu wieczorem? Bez sensu, nie będę robił tych zadań specjalnie po północy zamiast specjalnie żeby zrobić quest za kilka potek specjalnych
    Rano na chwilę wejdź albo tak jak Tomi napisał, byle 28 w miesiącu
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  14. #29
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Zawsze można sobie rozłożyć zadanie na dwa dni jak się z jakichś względów nie chce robić w jeden - jakaś tragedia się nie stanie. Warto jednak zrobić te 28 w miesiącu.

    Nie chcemy robić anulowania zadań, aby nie można było sobie wybierać tylko co łatwiejszych kąsków, a resztę olewać.
    a jakby dodać możliwość zmiany/anulowania zadania raz na tydzien ?

  15. #30
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    360
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Zawsze można sobie rozłożyć zadanie na dwa dni jak się z jakichś względów nie chce robić w jeden - jakaś tragedia się nie stanie. Warto jednak zrobić te 28 w miesiącu.

    Nie chcemy robić anulowania zadań, aby nie można było sobie wybierać tylko co łatwiejszych kąsków, a resztę olewać.
    Przecież sam napisałeś, że warto zrobić ileś tam zadań w miesiącu. Anulowaniem zadań gracz sam sobie może zaszkodzić, bo z góry będzie skazany na to, że nie zrobi "kompletu". Brak anulowania to jest za to działanie na szkodę gracza, bo odbierasz mu wybór i wszystko pozostawiasz szczęściu - albo trafi na coś bezsensownego do wykonania, albo będzie się ślizgał po łatwych. Za chwilę przez przypadek okaże się, że ktoś ma zadanie w Scythe, bo na 80 lvl tam już powinien być xd.

    I żeby nie było - pomysł zadań dziennych bardzo mi się podoba, ale ten zakaz anulowania zadań to jest narzucanie komuś co ma wykonać, bo bez tego nie pójdzie dalej, a przecież anulowaniem też się coś straci, więc bilans zysków i strat wyjdzie na 0.
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 02-10-2022 o 18:26
    ***** ****

Uprawnienia

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •