Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się nowa aktualizacja (zadania dzienne)?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Podoba

    35 55.56%
  • Nie podoba

    18 28.57%
  • Nie mam zdania

    10 15.87%
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 121 do 134 z 134

Temat: Zadania dzienne - komentarz

  1. #121
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Kiedy będzie coś robione z tymi żetonami które marnują się jak ktoś ma limit? Bo wychodzi na to że zadanie robi się za darmo.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  2. #122
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    przepal se 100 żetków i po sprawie

  3. #123
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Kiedy będzie coś robione z tymi żetonami które marnują się jak ktoś ma limit? Bo wychodzi na to że zadanie robi się za darmo.
    Limit żetonów jest po to, żeby był limit.
    Nie chcesz ich tracić, wykorzystaj trochę.
    ***** ***

  4. #124
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    200
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    +1 wczoraj 60k a dziś wyczerpanie warte 40k xd

    - - - - - - - - - -

    A i tak btw w tym tygodniu były nagrody 30 zetkow lub 60k golda. 1 żeton to już nie 2k tylko mniej. Proszę o podbicie nagrody do co najmniej 35 Żetków
    Jeśli uzywasz żety do zamiany zerówek na losowaniu itemków +2 na 80lvl to nadal są warte 2k, a często nawet trochę więcej, w innych przypadkach, się zgodzę, że nie mają aż takiej wartości, ale i tak, jak już napisałem, są opłacalniejsze metody.

  5. #125
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    20-09-2017
    Postów
    195
    To zadanie to porażka. Chciałem, żeby ilość podarowanych przeze mnie pieniędzy figurowała w rankingu jako 2137. A tu takie coś.

    Nazwa:  Przechwytywanie.PNG
Wyświetleń: 344
Rozmiar:  134.8 KB

  6. #126
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    To zadanie to porażka. Chciałem, żeby ilość podarowanych przeze mnie pieniędzy figurowała w rankingu jako 2137. A tu takie coś.

    Nazwa:  Przechwytywanie.PNG
Wyświetleń: 344
Rozmiar:  134.8 KB
    To znak od niebios, że zostałeś wybrany aby figurować jako 21372137G

  7. #127
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Jednego dnia użyć 5 śnieżek, innego dnia 100 smoczych gnomów. Wszystko fajnie, ale jeśli zechcę nie marnować 100 enki na to, to mam mieć przerwę od zadań dziennych do końca miesiąca? Powinna być możliwość odrzucić takie zadanie i pobrać kolejne kolejnego dnia. Narzucenie konieczności wykonania jakiegoś zadania niestety psuje kompletnie sens zadań dziennych.
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    To zadanie to porażka. Chciałem, żeby ilość podarowanych przeze mnie pieniędzy figurowała w rankingu jako 2137. A tu takie coś.

    Nazwa:  Przechwytywanie.PNG
Wyświetleń: 344
Rozmiar:  134.8 KB
    Masz jeszcze 4 postaci, wystarczy pomyśleć

  8. #128
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2012
    Postów
    9
    Zgadzam się z Galaxy i jeśli danego dnia nie zrobimy zadania z jakichkolwiek powodów to powinno się zmienić automatycznie na inne, niby to ma zachęcać do aktywności ale nie każdy ma codziennie dużo czasu na grę załóżmy że ktoś ma dużo roboty i wchodzi do gry dopiero o 22 i widzi jakieś zadanie którego nie da rady zrobic lub da radę ale jest czasochłonne to się raczej odechciewa je robić

  9. #129
    Nagroda za 29 dzień ))
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Mikstura Odnowienia 2
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Mikstura Odnowienia 3
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Mikstura Odnowienia 4
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Mikstura Regeneracji
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Mikstura Skupienia
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Mikstura Mobilizacji
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Mikstura Szybkości
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Osłona
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Osłona Magiczna
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Runa Magii
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Kamień

  10. #130
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,334
    Cytat Napisał Encyklompendium Zobacz post
    Nagroda za 29 dzień ))
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Mikstura Odnowienia 2
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Mikstura Odnowienia 3
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Mikstura Odnowienia 4
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Mikstura Regeneracji
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Mikstura Skupienia
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Mikstura Mobilizacji
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Mikstura Szybkości
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Osłona
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Osłona Magiczna
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Runa Magii
    00:52
    Zyskałeś 2 sztuk przedmiotu Kamień
    Tu chyba jest po prostu szansa na mikstury specjalne. 4 odno za miesiąc robienia zadań też nieźle x)
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  11. #131
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    20-09-2017
    Postów
    195
    W zadaniach dziennych fajne są te progi co 7 dni. Świetnym pomysłem był Rzezimieszek, który jest Wrednym Gremlinem, ale można go bić niezależnie od porty roku. Jest nawet leki zapas, można 2-3 dni miesięcznie odpuścić. Bez utraty możliwości walki z nim. Natomiast nie podoba mi się narastanie nagród za zadania. Na początku 20k a potem 80k. Moim zdaniem powinno być od początku do końca 50k. Dodatkowo nagrody powinny być mniejsze (np. 40k), a exp większy. Ale największym problemem jest brak możliwości zmiany zadania na inne. Jak nie wykonam zadania, to powinno jutro zmienić się na inne. Albo raz dziennie możliwość przelosowania zadania.

  12. #132
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Natomiast nie podoba mi się narastanie nagród za zadania. Na początku 20k a potem 80k. Moim zdaniem powinno być od początku do końca 50k. Dodatkowo nagrody powinny być mniejsze (np. 40k), a exp większy. Ale największym problemem jest brak możliwości zmiany zadania na inne. Jak nie wykonam zadania, to powinno jutro zmienić się na inne. Albo raz dziennie możliwość przelosowania zadania.
    Wtedy można by było codziennie losować sobie kilka nowych zadań (postacie +codzienny darmowy los), aż nie trafimy na zadanie łatwe(brak wymagań eny, itemy na wymianę które akurat mamy itp.). W praktyce oznaczałoby to, że dostajemy losowo 50k co jakiś czas, a nie muszę chyba mówić że nie ma to zbyt wiele sensu.

    Uważam, że wzrost nagród za x zadań w miesiącu jest rzeczą dobrą i potrzebną.
    Co do expa to nie wiem ile się dostaje, ale jeśli rzeczywiście są to marginalne ilości, można rozważyć wybór typu "Chcę dostawać więcej expa i mniej nagród" oraz "Chcę dostawać więcej nagród i mniej expa".
    Ponowne losowanie zadania jeśli już to nie raz dziennie, a raz na miesiąc.
    Reputy tutaj

  13. #133
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    20-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Wtedy można by było codziennie losować sobie kilka nowych zadań (postacie +codzienny darmowy los), aż nie trafimy na zadanie łatwe(brak wymagań eny, itemy na wymianę które akurat mamy itp.). W praktyce oznaczałoby to, że dostajemy losowo 50k co jakiś czas, a nie muszę chyba mówić że nie ma to zbyt wiele sensu.

    Uważam, że wzrost nagród za x zadań w miesiącu jest rzeczą dobrą i potrzebną.
    Lepiej jednak, żebyś powiedział, czemu nie ma to zbyt wiele sensu. Bo osoby robiące dzienne zadania dostają 50k codziennie. Co w tym złego, że niektórzy dostaną 50k co jakiś czas? Tym bardziej, że nie będą mieli możliwości walki z Rzezimieszkiem. Ilość postaci na koncie nie ma znaczenia. Questy można mieć aktywne tylko na 3 postaciach. Wystarczy 1 zrobiony quest na każdej z tych trzech postaci i w tym miesiącu już nic nie zaczniesz na czwartej postaci. Tym bardziej, że już mamy takie coś w mfo - klub wyznawców fortuny. Codziennie masz 200 żetonów, co daje 1x Odno4. Na początku Nordi można byłe je sprzedać za 35k.

    Generalnie uważam, że 50k dziennie to za dużo. Lepiej było by coś koło 40k i większy exp.

    Ponowne losowania zadanie jest ważne, bo niektóre zadania są po prostu absurdalnie trudne. Co do łatwych zadań, wystarczy mieć postać na 65lvl i nie postępować w fabule. Wtedy będziesz miał same łatwe zadania. To jest patologiczna sytuacja, bo nie opłaca się postępować w fabule, jak chcesz zdobyć kartę Rzezimieszka.

    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Co do expa to nie wiem ile się dostaje, ale jeśli rzeczywiście są to marginalne ilości, można rozważyć wybór typu "Chcę dostawać więcej expa i mniej nagród" oraz "Chcę dostawać więcej nagród i mniej expa".
    Ponowne losowanie zadania jeśli już to nie raz dziennie, a raz na miesiąc.
    Dostajesz tyle expa co dostał byś za 20 eny expowania. Czyli około 600 darmowej eny na exp miesięcznie. Ponowne losowanie raz na miesiąc to za mało. Już lepszą opcją było by raz dziennie na konto.

  14. #134
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Lepiej jednak, żebyś powiedział, czemu nie ma to zbyt wiele sensu. Bo osoby robiące dzienne zadania dostają 50k codziennie. Co w tym złego, że niektórzy dostaną 50k co jakiś czas? Tym bardziej, że nie będą mieli możliwości walki z Rzezimieszkiem.
    Równie dobrze można wprowadzić przy każdodniowym logowaniu szanse 20% na 50k. Ustawienie stałej nagrody na poziomie 50k i losowania raz dziennie na konto zabije sens starania się o utrzymanie streaka i sprowadzi zadania dzienne do losowania kołem fortuny.

    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Ponowne losowania zadanie jest ważne, bo niektóre zadania są po prostu absurdalnie trudne.
    Pula zadań trudnych jak do tej pory jest mała, i 1 losowanie na miesiąc czy 2 na konto to dobra ilość.

    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    To jest patologiczna sytuacja, bo nie opłaca się postępować w fabule, jak chcesz zdobyć kartę Rzezimieszka.
    A jeśli chcesz zdobyć pożeracza plazmy to musisz przez ponad miesiąc wywalać w nicość całą ene, patola jak nic... tylko, że za zadania dzienne masz gwarantowany dochód.
    Reputy tutaj

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •