Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się nowa aktualizacja (zadania dzienne)?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Podoba

    35 55.56%
  • Nie podoba

    18 28.57%
  • Nie mam zdania

    10 15.87%
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 134

Temat: Zadania dzienne - komentarz

  1. #1
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595

    Zadania dzienne - komentarz

    Witam wszystkich! Zapraszam do dzielenia się opinią oraz info co dostaliście za wykonane zadanie.

    Moje dzisiejsze trzy zadania:
    - wymień 10 kruszonego lodu,
    - traf 5 razy graczy śnieżką,
    - wymień 10 smoczych łusek.

    Póki co jedno zadanie wykonane i nagroda 30k+gem buława plus. Za drugie 2xmiks rege, 1xmiks speeda, 2xosłona mag, 2xosłona.

    A moja opinia-uważam że spoko, ale pod warunkiem, że pula zadań będzie aktualizowana/dodawane nowe zadania, żeby za jakiś czas nie było montonii.
    Ostatnio edytowane przez proskiler ; 01-10-2022 o 08:20

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2021
    Postów
    33
    Mam mieszane odczucia. Z jednej strony fajny pomysł i fakt tego bardzo brakowało w tej grze. Z drugiej trafiłem zadanie zabij 100 kozic... No i jeśli dobrze zrozumiałem nie mogę wziąć kolejnego zadania przez cały miesiąc jak tego nie zrobię. A szczerze nie pali mi się do wywalenia 100 eny na to więc moja przygoda z zadaniami chyba się właśnie skończyła na ten miesiąc.

    Także jak kolega wyżej mam nadzieję że zadania będą aktualizowane, proponuję więcej zadań ''przydatnych'' jak:
    -pomóż lub wymień z kimś jakiegoś miniaka - dzięki temu może łatwiej będzie kogoś znaleźć do wymiany i łatwiej będzie znaleźć kogoś kto pomoże
    -sprzedaj lub kup coś na rynku (co by nie było ustawek to po średniej) - dzięki czemu będzie więcej przedmiotów na rynku a i łatwiej będzie szło coś sprzedać bo może kupi od nas
    -zawalcz na arenie lub pojedynek - będzie łatwiej o przeciwnika

    Albo zadania ''ciekawe''
    -znajdź coś co jest gdzieś schowane i jakaś wskazówka

    albo zadania ''śmieszne''
    -rzuć kogoś śnieżka
    -śledź kogoś przez 5 min i zróbcie razem jakiś konkretny dystans

    A no cóż, zadanie zabij 100 kozic ani nie jest przydatne (czy to dla mnie czy dla inncyh) ani ciekawe ani tym bardziej śmieszne, mam nadzieję że za miesiąc będę miał więcej szczęścia.

    Także pomysł fajny i super że ktoś to zrobił ale byłbym za tym żeby zadania nie były takie oklepane jak zabij 100 kozic i proponuję zmienić to że jak nie zrobię tego zadania to nie mogę wziąć kolejnego w tym miesiącu, będę wdzięczny za te zmiany

  3. #3
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    szkoda czasu
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #4
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    276
    Dla kogos kto expi fajnie <80lv bo wlatuje niby free exp ale dla tych >80 to troche szkoda czasu, chyba ze jest jakas wynagradzajaca nagroda za tydzien/miesiac.

  5. #5
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Po zrobieniu 3 zadań (na dwóch 80 poziomach z wywalaniem po 100 eny) nie opłaca się tego robić postacią na 80lvl, tylko low lvl żeby mieć 9k expa

    - - - - - - - - - -

    Nagrody takie same jak za low lvl, nie ma dodatkowych nagród rekompensujących brak expa
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  6. #6
    Łukasz
    Konto usunięte
    Nie wiem ile mogę zdradzić na obecny moment ale podpowiem, że wraz z wykonanymi w danym miesiącu zadaniami nagrody mogą być bardziej warte uwagi (Na co chyba już sami wpadliście.) Ja tam nawet się skuszę. A nuż jakaś kryształowa zbrojka wpadnie..

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Spoko tylko 1 raz słyszę o dwóch npc jakąś Świętosława lub eurydycjan nawet gdzie oni sa

  8. #8
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    za zabicie 100 wilkołaków dostałem 10 żetonów. Żenada, za 100 nie chciało by się tyłka ruszyć a co dopiero 10

    edit. poza tym brakuje liczników zadań np do zabijania potworów, tablica powinna być w każdym mieście i nagrody dopasowane dla każdego przedziału lvlowego.

    Obecne nagrody za zadania w nordi bardziej odpowiadają graczom z Eterni
    Ostatnio edytowane przez Altair ; 01-10-2022 o 17:22

  9. #9
    Bardziej bym to widział w Eterni, ale okej, zobaczymy co będzie dalej.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Jedyny sposób to zobaczenie 2 postaciami czy się opłaca to robić jak nie to szkoda czasu. Jedynie te potki są spoko

  11. #11
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Ja również uważam jak koledzy wyżej tyle że dla mnie nie pasują te zadania gdzie trzeba wymieniać jakieś surówce, gdyż człowiek musi specjalnie albo je dropić albo kupować niekiedy a niekoniecznie muszą one być na targu dlatego proponuje je wywalić do kosza totalnie

  12. #12
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    za zabicie 100 wilkołaków dostałem 10 żetonów. Żenada, za 100 nie chciało by się tyłka ruszyć a co dopiero 10
    dajmy wszystkim odrazu 1000000 punktów mf i 100000000000 golda oraz rozwalmy cały system pieniężny mfo (a nie zapomniałem on i tak dawno został rozwalony)
    Nie chce banaa

  13. #13
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    360
    "Rzuć 5 razy śnieżką"
    Wykonane w 20 sekund.
    Wybacz Hydrei

    Pomysł sam w sobie spoko, ale faktycznie trafienie na zadanie gdzie trzeba zbić potwory nikomu do życia niepotrzebne w tak dużej ilości mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Ciekaw jestem dalszego przebiegu w miesiącu.
    ***** ****

  14. #14
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Ogólnie te questy mogą być spoko o ile pula zadań jest duża i będzie aktualizowana (domyślam się że aktualizacje będą zależeć od tego czy się przyjmie czy nie) Jak nagrody za tydzień/dwa/miesiąc będą spoko to się przyjmie raczej. Ogólnie co mi może przeszkadzać w tych zadaniach to respienie jakiegoś składnika (100 potworków chyba aż takie upierdliwe nie jest), bo wiaodmo kazdy chce czasami powymieniać/porespić rogi/potepać na mini itp.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  15. #15
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    360
    Jednego dnia użyć 5 śnieżek, innego dnia 100 smoczych gnomów. Wszystko fajnie, ale jeśli zechcę nie marnować 100 enki na to, to mam mieć przerwę od zadań dziennych do końca miesiąca? Powinna być możliwość odrzucić takie zadanie i pobrać kolejne kolejnego dnia. Narzucenie konieczności wykonania jakiegoś zadania niestety psuje kompletnie sens zadań dziennych.
    ***** ****

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •