Zobacz wyniki ankiety: Co wprowadzamy?

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Dowolna zmiana kolejności

    9 60.00%
  • Tylko segregowanie poziomowe (najwyższy do najniższy)

    2 13.33%
  • Nic + pełne uzasadnienie w komentarzu

    6 40.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Możliwość ustawienia własnej kolejności postaci "Profil-Twoje postacie"

  1. #1
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347

    Możliwość ustawienia własnej kolejności postaci "Profil-Twoje postacie"

    Proponuję wprowadzić możliwość ustalania kolejności widniejących na liście postaci w zakładce Profil gracza-Twoje postacie.
    Przykładowo jeden gracz chciałby by widniały od najwyższego do najniższego poziomu.
    Inna chciałaby mieć aktywne/istotne postaci na górze, a te nieaktywne na dole.
    Myślę, że jest to kwestia kosmetyczna, która doda ładu w grze i umili życie graczom, a nie zabierze zbyt wiele cennego czasu adminowi.
    ***** ****

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Proponuję wprowadzić możliwość ustalania kolejności widniejących na liście postaci w zakładce Profil gracza-Twoje postacie.
    Przykładowo jeden gracz chciałby by widniały od najwyższego do najniższego poziomu.
    Inna chciałaby mieć aktywne/istotne postaci na górze, a te nieaktywne na dole.
    Myślę, że jest to kwestia kosmetyczna, która doda ładu w grze i umili życie graczom, a nie zabierze zbyt wiele cennego czasu adminowi.
    Co to głównej postaci na samej górze nie ma to sensu, bo wtedy zakup zmiany innej postaci na główną straciła by swój smak i sens. Bo ns tym polega już zmiana postaci na główną, ale z resztą mozna

  3. #3
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Od głównej postaci zależy m.in. nick na forum, czy też ilość posiadanej energii (co mniej więcej oznacza, że najbardziej opłaca się mieć jako główną tą z najwyższym poziomem). Ale ogólnie to raczej logiczne, że najwyższy poziom jest główną postacią, stąd też jest na samej górze. Kwestia pozostałych postaci.
    ***** ****

  4. #4
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Ilość posiadanej energii nie zależy od głównej postaci tylko od MaxLv osiągniętego na danym koncie - postać główna niekoniecznie musi mieć najwyższy lvl, również usunięcie postaci z MaxLv nie powoduje zmniejszenia limitu energii.
    Jeżeli zmiana dotyczyłaby jedynie kolejności postaci w panelu gracza (z jednoczesnym zostawieniem usługi zmiany postaci głównej) to byłbym za tylko w przypadku, gdy wprowadzenie tej zmiany nie byłoby czasochłonne
    ***** ***

  5. #5
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Ilość posiadanej energii nie zależy od głównej postaci tylko od MaxLv osiągniętego na danym koncie - postać główna niekoniecznie musi mieć najwyższy lvl, również usunięcie postaci z MaxLv nie powoduje zmniejszenia limitu energii.
    Jeżeli zmiana dotyczyłaby jedynie kolejności postaci w panelu gracza (z jednoczesnym zostawieniem usługi zmiany postaci głównej) to byłbym za tylko w przypadku, gdy wprowadzenie tej zmiany nie byłoby czasochłonne
    ok pardon, trochę się zagmatwałem w kwestii max energii ;P
    Ale dokładnie o to chodzi, nie chcę wprowadzać tego jeśli będzie czasochłonne.

    p.s. 4 osoby głosujące na NIE bez uzasadnienia traktowane są jako głosy nieważne
    ***** ****

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    ok pardon, trochę się zagmatwałem w kwestii max energii ;P
    Ale dokładnie o to chodzi, nie chcę wprowadzać tego jeśli będzie czasochłonne.

    p.s. 4 osoby głosujące na NIE bez uzasadnienia traktowane są jako głosy nieważne
    ciężko za każdym razem wyjaśniać szczegóły gdy nam się to ,,nie podoba'' jak opisanie swojego bólu po zaznaczeniu, że boli. Głosowanie głównie polega na tym czy nam się to podoba czy też nie. Mi się np podoba środkowa opcja, a tamtym 4 nie podobają się widocznie pomysł i nie ma sensu lekceważyć każdego pojedynczego głosu zależności od powodów. Ale było by po prostu miło prawda? Najgorzej gdy dyskusja się rozwinie, a ze względu na to, że wielu by myślało podobnie to tym bardziej trochę kiepsko by napisać to samo

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •