Zobacz wyniki ankiety: Jesteś na

Głosujących
9. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    5 55.56%
  • Nie

    4 44.44%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Lepsze segregowanie uzbrojenia

  1. #1
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    372

    Lepsze segregowanie uzbrojenia

    Wnoszę wniosek o wprowadzenie tzw. zakładek które oczywiście tworzylibyśmy sami w interfejsie naszego ekwipunku.
    Obecnie posiadamy tylko dwa i to nie zakładki a segregatory - "poziom" - "nazwa". Chciałbym żeby można było tworzyć swoje własne, niekoniecznie miałoby to robić za stricte segregowanie. Działałoby to na zasadzie

    dp. Utwórz nową zakładkę - / itemy które mogę sprzedać / itemy przeciwko Wojownikowi /
    Gdzie przy wybranej zakładce pokazywałoby nam tylko te itemy.

    Niby pierdoła, ale myślę że warta wprowadzenia co do jakości przejrzystości ekwipunku
    Pozdrawiam <3

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    co to itemów przeciwko przeciwników są już profile, reszta to jakieś upchnięcie czegoś na siłe o ile dobrze przeczytałem

  3. #3
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    372
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    co to itemów przeciwko przeciwników są już profile, reszta to jakieś upchnięcie czegoś na siłe o ile dobrze przeczytałem
    Nie o to chodzi, nie chodzi tu stricte o profil pod woja tylko o stworzenie swojej zakładki itemów na Wojownika gdzie w skład mogłaby wchodzić nieskończona ilość itemów pod wojownika

  4. #4
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Zychuowski Zobacz post
    Nie o to chodzi, nie chodzi tu stricte o profil pod woja tylko o stworzenie swojej zakładki itemów na Wojownika gdzie w skład mogłaby wchodzić nieskończona ilość itemów pod wojownika
    Jak pustak wspominał od tego są profile, wątpię że takie coś zostanie wprowadzone
    Nie chce banaa

  5. #5
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Jak pustak wspominał od tego są profile, wątpię że takie coś zostanie wprowadzone
    Chodzi o to, że często w danym profilu nawet przy pvp zmieniasz jeden item bądź dwa, a masz upchany cały plecak itemami / gemami np potrzebuje zmienić Miecz na Wilcze rękawice a tych rękawic mam w plecaku 5 par + multum innych przedmiotów, muszę kliknąć dwa razy w segregacje poziomem i szukać wilczych rękawic które potrzebuje na cito w stercie np 30 przedmiotów na lvl 80 i jeszcze klikać i przeglądać czy dobrą parę założyłem, a przy tym co proponuje Zychouwski miałbym do wyboru tylko to co tam sam dodałem.

    Nie mam ochoty ani czasu przerzucac itemow miedzy postaciami zwlaszcza przy marnych 6 slotach w depo

  6. #6
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    372
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Chodzi o to, że często w danym profilu nawet przy pvp zmieniasz jeden item bądź dwa, a masz upchany cały plecak itemami / gemami np potrzebuje zmienić Miecz na Wilcze rękawice a tych rękawic mam w plecaku 5 par + multum innych przedmiotów, muszę kliknąć dwa razy w segregacje poziomem i szukać wilczych rękawic które potrzebuje na cito w stercie np 30 przedmiotów na lvl 80 i jeszcze klikać i przeglądać czy dobrą parę założyłem, a przy tym co proponuje Zychouwski miałbym do wyboru tylko to co tam sam dodałem.

    Nie mam ochoty ani czasu przerzucac itemow miedzy postaciami zwlaszcza przy marnych 6 slotach w depo
    Dokładnie o to, a sama propozycja nie wydaje mi się jakoś bardzo trudna do zrealizowania.
    Zrobię ankietę i sami zagłosujecie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •