Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: [Bossy] Problem z pokonaniem Serafina

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2022
    Postów
    5

    [Bossy] Problem z pokonaniem Serafina

    Mam problem z: Serafin
    Poziom postaci: 36 - mag
    Statystyki:
    HP 75
    MP 30
    Atak magiczny 104
    Obrona 40
    Obrona magiczna 40
    Szczęście 27
    Szybkość 104


    Opis problemu:
    Heyo
    Przychodze z problemem, a bardziej pytaniem - czy jestem w stanie z tymi statystykami pokonac Serafina na 36 poziomie?
    Moje uzbrojenie jest zmienne, probowalam kazdej kombinacji ze wczesniejszych postach o tym wlasnie bossie, ale niestety na marne. Wiec tez nie pogardze, jezeli ktos jakas poleci. To samo z gemami Dx

  2. #2
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    przy takich niskich defach nie dziw się że przegrywasz

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2022
    Postów
    5
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    przy takich niskich defach nie dziw się że przegrywasz
    Czyli powinnam wbijac level i isc w obrone czy raczej w cos innego?

  4. #4
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    reset albo 40sty lvl

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2022
    Postów
    5
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    reset albo 40sty lvl
    Jezeli bym poszla w reset to jak mam rozdac statystyki?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    wiecej defa kosztem ataku, no i se kup mocne eq a nie lecisz pewnie w zerówkach

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2022
    Postów
    5
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    wiecej defa kosztem ataku, no i se kup mocne eq a nie lecisz pewnie w zerówkach
    A cos bardziej sprecyzowanego? Nie wiem co masz na mysli przez "mocne" eq

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2021
    Postów
    45
    Cytat Napisał Goblino Zobacz post
    A cos bardziej sprecyzowanego? Nie wiem co masz na mysli przez "mocne" eq
    Wyjaśnię Ci to bardziej.
    Widzisz jeśli chcesz pokonać bossa na niższym lvlu niż jest zalecany (czyli w przypadku serafina >40lv) potrzebujesz o wiele lepszego ekwipunku, gemów oraz zdolności na twój poziom. Ważne jest również żeby znać taktykę na tego bossa, gdyż zwykłe nawalanie ataku i leczenie się nie jest dobrym pomysłem. Tutaj odsyłam Cię do działu z bossami a dokładnie do omawianego Serafina, ponieważ tam będziesz miała napisane taktyki na niego oraz jakich ataków on używa.
    Uwierz mi, że Ci się to sprzyda. Co do ekwipunku polecam Ci skrzydlaty hełm, ogrzą zbroje, gryfie buciki oraz ogrzy wisiorek no i oczywiście różdżkę albo broń najlepszą na twój lvl (na woja polecam banicki miecz a na maga gryfią różdżkę). Gemy należy rozdać po równo (2 gemy obrony i 2 gemy obrony mag) i dodać 1 speeda albo lucka czego ci bardziej brakuje w statystykach. Zdolności no to leczenie 1, 2, drenaż, bryzka i może być normalizacja tutaj nie ma takiego przymusu zbytnio. Teraz najważniejsza rzecz czyli statystyki. Na wojownika pod bossy najlepiej rozdać automatycznie i odejmując lekko szczęście. Natomiast jeśli jesteś magiem to niestety niezbyt ci pomogę. Na szczęście na forum znajdziesz działy z pomocą w rozdaniu statystyk na maga więc nie musisz się martwić.
    Jak to powiedział Hydrei radzę Ci ubrać raczej uzbrojenie z + czyli np (+1/2/3) bez tego jest to a wykonalne. Niestety żeby takie uzbrojenie zdobyć musisz mieć troche golda co sie sprowadza do dłuższej rozgrywki. Dlatego ja zawsze bardziej wolałem wbić większy lvl niż grać więcej pod rekordy.


    Mam nadzieję, że Ci pomogłem

    Sorry że się tak rozpisałem

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2022
    Postów
    5
    Ooo, dziekuje bardzo

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2021
    Postów
    45
    Cytat Napisał Goblino Zobacz post
    Ooo, dziekuje bardzo
    Jak będziesz potrzebować jakiejś pomocy w przyszłości to postaram się pomóc.

  11. #11
    Podepnę się troche pod wypowiedź @Black_Tiger
    Generalnie, jeśli to twoja pierwsza postać, a już w ogóle jeśli pierwsza styczność z mfo lub tym bossem, to sie nie przejmuj poziomem pokonania bossów, "rekordy" możesz robić na kolejnych postaciach
    Le tits now

  12. #12
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    Cytat Napisał Black Tiger Zobacz post
    Wyjaśnię Ci to bardziej.
    Widzisz jeśli chcesz pokonać bossa na niższym lvlu niż jest zalecany (czyli w przypadku serafina >40lv) potrzebujesz o wiele lepszego ekwipunku, gemów oraz zdolności na twój poziom. Ważne jest również żeby znać taktykę na tego bossa, gdyż zwykłe nawalanie ataku i leczenie się nie jest dobrym pomysłem. Tutaj odsyłam Cię do działu z bossami a dokładnie do omawianego Serafina, ponieważ tam będziesz miała napisane taktyki na niego oraz jakich ataków on używa.
    Uwierz mi, że Ci się to sprzyda. Co do ekwipunku polecam Ci skrzydlaty hełm, ogrzą zbroje, gryfie buciki oraz ogrzy wisiorek no i oczywiście różdżkę albo broń najlepszą na twój lvl (na woja polecam banicki miecz a na maga gryfią różdżkę). Gemy należy rozdać po równo (2 gemy obrony i 2 gemy obrony mag) i dodać 1 speeda albo lucka czego ci bardziej brakuje w statystykach. Zdolności no to leczenie 1, 2, drenaż, bryzka i może być normalizacja tutaj nie ma takiego przymusu zbytnio. Teraz najważniejsza rzecz czyli statystyki. Na wojownika pod bossy najlepiej rozdać automatycznie i odejmując lekko szczęście. Natomiast jeśli jesteś magiem to niestety niezbyt ci pomogę. Na szczęście na forum znajdziesz działy z pomocą w rozdaniu statystyk na maga więc nie musisz się martwić.
    Jak to powiedział Hydrei radzę Ci ubrać raczej uzbrojenie z + czyli np (+1/2/3) bez tego jest to a wykonalne. Niestety żeby takie uzbrojenie zdobyć musisz mieć troche golda co sie sprowadza do dłuższej rozgrywki. Dlatego ja zawsze bardziej wolałem wbić większy lvl niż grać więcej pod rekordy.


    Mam nadzieję, że Ci pomogłem

    Sorry że się tak rozpisałem
    od kiedy istnieją gryfie buty? coś mnie omineło?

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2021
    Postów
    45
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    od kiedy istnieją gryfie buty? coś mnie omineło?
    zapomnialem ;D dawno nie gralem na tym przedziale generalnie chodzi mi o buty pod defmag na 30 p

    edit: skrzydlate buty są na 30p pod defmaga

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •