Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Loteria

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162

    Loteria

    Siemka, w skrócie proponuję zrobić coś ze zgarnianiem losów na cotygodniowej loterii, ponieważ gracze, którzy mają po 15 losów nie dostają nagrody, a dostaje ją osoba, która ma 1 los i osoba, która ma 3x mniej losów również wygrywa, jeśli to jest uczciwe, że Ci co nic nie robią dostają, a Ci co walczą dostają kamieniem po zębach, to proszę mnie poprawić, jeśli natomiast nie taki był zamiar, proszę naprawić ten ,,błąd''?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Siemka, w skrócie proponuję zrobić coś ze zgarnianiem losów na cotygodniowej loterii, ponieważ gracze, którzy mają po 15 losów nie dostają nagrody, a dostaje ją osoba, która ma 1 los i osoba, która ma 3x mniej losów również wygrywa, jeśli to jest uczciwe, że Ci co nic nie robią dostają, a Ci co walczą dostają kamieniem po zębach, to proszę mnie poprawić, jeśli natomiast nie taki był zamiar, proszę naprawić ten ,,błąd''?
    nie grałeś w lotka nigdy, no nie
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  3. #3
    Brak farta jest ewentualnie kolejnym błędem w twojej egzystencji, niekoniecznie winą gry

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    Cytat Napisał I Miss Extasy Zobacz post
    Brak farta jest ewentualnie kolejnym błędem w twojej egzystencji, niekoniecznie winą gry
    Brak farta to błąd? czy okoliczność, nad którą nie mamy kontroli? zastanów się co piszesz czasami oponentko ;/

  5. #5
    Żółwie tańczą jak szalone...

  6. #6
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    ale co ma być z tym zrobione? przecież jeżeli osoby z mniejszą ilością losów mają być pozbawione możliwości wygrania to już nie będzie loteria, tylko kolejny ranking
    ::::​)

  7. #7
    Loteria to hazard. Hazard nie jest sprawiedliwy (i nie musi być opłacalny). Ten temat to jakby pisać zażalenie do Lotto w sprawie przegranego losowania...
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    254
    Może nie na temat, ale chciałbym zgłosić mega niesprawiedliwość, że wygrana na manu loterii jest 2 x większa natomiast walcząc manu dostaję tyle samo Żetków co walkę auto. Moim zdaniem za walkę manu powinna być podkręcona liczba Żetków bo latają i łapią mnie jakieś bambiki a ja nie widzę opłacalności w tej walce

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    No cóż, temat do zamknięcia w takim razie.

  10. #10
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Chłopie ale tak działa losowość. To że ktoś ma zdecydowanie mniejsze szanse od ciebie na wygraną nie oznacza że nie ma ich wcale.

  11. #11
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Moim zdaniem za walkę manu powinna być podkręcona liczba Żetków bo latają i łapią mnie jakieś bambiki a ja nie widzę opłacalności w tej walce
    Podkręcone są żetony tygodniowe za walki manu, wystarczy.
    Za każdym razem gdy ktoś będzie narzekał na RNG polecam czytać temat, który podlinkował Antek (najlepiej czytać aż do skutku).

    Zamykam
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •