Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: zmiany w logowaniu

  1. #1
    Użytkownik Avatar plus
    Dołączył
    06-05-2021
    Postów
    12

    zmiany w logowaniu

    wiem że powinienem to napisać w innym temacie, ale nie znalazłem odpowiedniego.
    w zmianach mam na myśli że ZAMIAST rejestracji przy oknie logowania będzie galeria. tutaj też można wprowadzić zmianę że jak klikniemy jakąś walkę (których powinno być więcej) to sami musimy ją stoczyć i będzie to możliwe bez konta. oczywiście mamy dużo slotów zdolności wszystkie które odblokowujemy na 5 poziomów w tył i przód od poziomu najniższego gdzie jest możliwa taka walka. mamy dostępne także uzbrojenie (na tej samej zasadzie). co o tym myślicie?

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Bardzo niecodzienny i kreatywny pomysł, ale jeśli dobrze zrozumiałem to po pierwsze jak się to popularnie mówi nic to nie da, bo ci którzy chcą grać chcieliby najpewniej zająć się codziennością normalnie jak to robi każdy bijemy mini bossy, IŚ, KG, globale, eventy itp. Wątpie, żeby ktoś chciał tracić czas na właśnie takie coś co zgaduję , że te walki byłyby takie same, które znudzą się po 1 razem. Nie mówiąc o tym, że za dużo czasu zajmuje robienie tych wszystkich galerii po którym jak zrobią to więcej się straci na robieniu niż na tym, żeby były korzyści dla graczy. A nowi gracze by nawet nie wiedzieli co to lub nie zwracaliby uwagi, a jak już to i nawet to i tak nie wynagrodzi czasu i sensu, żeby zrobić taką specjalną galerię.

    Tutaj każdy gracz przyzwyczaja się to tego, że gra się albo krótko, albo czas wkłada na globale i sądzę, że nikt by z tego nie skorzystał

  3. #3
    Cytat Napisał plus Zobacz post
    wiem że powinienem to napisać w innym temacie, ale nie znalazłem odpowiedniego.
    w zmianach mam na myśli że ZAMIAST rejestracji przy oknie logowania będzie galeria. tutaj też można wprowadzić zmianę że jak klikniemy jakąś walkę (których powinno być więcej) to sami musimy ją stoczyć i będzie to możliwe bez konta. oczywiście mamy dużo slotów zdolności wszystkie które odblokowujemy na 5 poziomów w tył i przód od poziomu najniższego gdzie jest możliwa taka walka. mamy dostępne także uzbrojenie (na tej samej zasadzie). co o tym myślicie?
    Technicznie raczej niemożliwe.
    A jeśli nawet możliwe- mega czasochłonne w produkcji
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  4. #4
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Zmiana na plus

  5. #5
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    348
    Brzmi jak coś a la trening dla obecnych graczy, a także zachęta/zobaczenie o co w tym chodzi dla nowych.
    Dla nowych może to być spoko, zawsze jakaś zachęta.
    Dla obecnych coś jak arena z MFO2, być może przydatna by poznać specyfikę niektórych bossów itd. Ewentualnie walka z postacią sterowaną przez system ;p
    ***** ****

  6. #6
    Użytkownik Avatar plus
    Dołączył
    06-05-2021
    Postów
    12
    można by też zrobić coś takiego jak okres próbny trwający np 2 godziny i żeby dalej grać trzeba się zarejestrować. oczywiście nic się nie resetuje. można by do tego zrobić kilka serwerów że na jednym będzie testowe a potem możemy dalej grać na tamtym serwerze albo też się przenieść

  7. #7
    Ale przecież rejestracja w tej grze i tak jest najprostsza i najszybsza z możliwych xD
    Nie kombinujcie już, bo nie tu leży problem.
    Żółwie tańczą jak szalone...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •