Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba ci się pomysł odnośnie Kart Kolekcjonerskich?

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    3 12.50%
  • Nie

    21 87.50%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Karty Kolekcjonerskie

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2022
    Postów
    3

    Karty Kolekcjonerskie

    Witam.
    Tak sobie pomyślałem że Karty Kolekcjonerskie nie mają żadnego zastosowania(bo są kolekcjonerskie) ale można by je trochę zupgrade'dować.

    Proponuję aby każda z kart zdobytych samodzielnie po raz pierwszy była *nie handlowa* oraz dodawała np. 1% lub 5% do dropu z karty potwora/minibossa/unikatu jakiego się zdobyło.
    Podkreślam że karty sprzedawane przez graczy na rynku i zdobyte poraz drugi były by handlowe.

    Ewentualnie karta mogła by posiadać statystki.
    Dla przykładu po zabiciu 100x Gryfa karta aktywuje na stałe bonus do dropu.
    Mam na myśli bonus do dropu z tego jednego potwora z którego się ma daną kartę.
    Ostatnio edytowane przez NatsuDL ; 16-06-2022 o 21:05

  2. #2
    Już bardziej efektywne byłoby dodanie bonusu 1% do ap, złota; tylko po co, skoro jest już pełno itemów, które to wprowadzają?

  3. #3
    Cytat Napisał DziadekSamoZuo Zobacz post
    Już bardziej efektywne byłoby dodanie bonusu 1% do ap, złota; tylko po co, skoro jest już pełno itemów, które to wprowadzają?
    Żeby nie trzeba było ich zakładać, bo są słabe.

    Ja bym to widział jako +1% exp/ap za komplet kart z dowolnej kategorii. Posiadanie przy sobie wszystkich możliwych kart dawałoby 5% bonusu, czyli dość fajną nagrodę za wysiłek włożony w zbieranie. Przy okazji kompletowanie kart stałoby się jakimś sensownym zajęciem, bo obecnie każdemu normalnemu graczowi szkoda na nie pieniędzy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •