Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że propozycja jest przydatna?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    14 73.68%
  • Nie

    5 26.32%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Sposób wyświetlania przedmiotów w raportach walk

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    190

    Sposób wyświetlania przedmiotów w raportach walk

    Wedlug mnie dość dobrą zmianą byłoby, aby przeglądając czyjeś raporty walki można było wyszukiwać je po dropniętych przedmiotach. Problem leży w tym, ze nie w taki sposób jak teraz, bo nikogo nie interesuje 10 raportów pod rząd z kamieniami/osłonkami. Ciekawą opcją mogłoby być dodanie wyświetlania w raportach walk z dropniętymi itemami, ALE tylko jeśli spadło uzbrojenie lub zdolność. Myślę, że wielu graczom znacznie ułatwiłoby to grę.

  2. #2
    kristi
    Konto usunięte
    Jestem na [ TAK ] Przydalo by Mi sie i jestem przekonana ze nie tylko Mi

  3. #3
    Użytkownik Avatar Aerion
    Dołączył
    12-04-2020
    Postów
    17
    Uprościłbym propozycję, bo nikomu się nie zachce tego robić.
    W filtrze raportów : "Dropy" mamy 4 pozycje, a mianowicie Doświadczenie, Złoto, Przedmioty i Ranking PvP.
    Dodałbym jako piąte Uzbrojenie lub jeszcze szóste Zwoje, siódme Gemy i najważniejsze przy szukaniu raportów do ulubionych: ósme - Karty
    Edit: Jednak to to samo i bardziej skomplikowane

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    190
    Cytat Napisał Aerion Zobacz post
    Uprościłbym propozycję, bo nikomu się nie zachce tego robić.
    W filtrze raportów : "Dropy" mamy 4 pozycje, a mianowicie Doświadczenie, Złoto, Przedmioty i Ranking PvP.
    Dodałbym jako piąte Uzbrojenie lub jeszcze szóste Zwoje, siódme Gemy i najważniejsze przy szukaniu raportów do ulubionych: ósme - Karty
    Edit: Jednak to to samo i bardziej skomplikowane
    Myślę, że to byłaby nawet lepsza opcja (oczywiście dla graczy, nie oceniam tutaj trudności jej wprowadzenia), ale i tak cokolwiek co pozwoli odseparować poty z walk od reszty itemów będzie dobre.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2021
    Postów
    29
    relowa opcja na tak

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    popieram ale uprościł bym to o po prostu wyszukiwanie przedmiotów po przez wyszukiwarkę jak np graczy lub potwora.

  7. #7
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    138
    Jestem za

  8. #8
    jestem za

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Oczywiście że na nie + to nie przejdzie, dlaczego?

    Obecnie linki przedmiotów i walk nie są "otwarte" - https://mfo3.pl/view/ga/+ID, ID jest konwertowane na ciąg znaków, żeby właśnie utrudnić sprawdzanie i wyszukiwanie raportów tylko z ekwipunkiem.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    190
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Oczywiście że na nie + to nie przejdzie, dlaczego?

    Obecnie linki przedmiotów i walk nie są "otwarte" - https://mfo3.pl/view/ga/+ID, ID jest konwertowane na ciąg znaków, żeby właśnie utrudnić sprawdzanie i wyszukiwanie raportów tylko z ekwipunkiem.
    A wiesz może czemu tak jest? W sensie jedyny powód przeciwko (według mnie) to to, że bardziej doświadczeni gracze mogliby bardzo szybko przeglądnąć raporty tych nowszych graczy w celu poszukiwania cennych przedmiotów, o których wartości nowi gracze nie wiedzą. I mimo, że parę razy się nad tym zastanawiałem nie widzę innych wad w tym.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •